Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Mi a véleményed, az Avon mellfeszesítő krém segít benne, hogy a terhességgel nyáró mellnyúlás csökkenjen?
Igen(tapasztalat)
16
Igen(nem használtam de gondolom)
28
Nem(tapasztalat)
36
Nem(nem használtam csak gonolom)
316
Ezt a szavazást kihagyom!
98
Szavazatok száma: 396 | Kiírta: 9c53d25f90, 2008. márc. 26. 17:05
Melyik finomabb bor?Fehér bor vagy vörös bor?
Fehérbor
70
Vörösbor
233
Egyikse
120
Mindkettő finom
151
Ezt a szavazást kihagyom!
24
Szavazatok száma: 574 | Kiírta: dettike97, 2008. márc. 26. 16:29
Idén betartottad a Nagyböjtöt?
Igen, sikerült
46
Nem, de elkezdtem
18
Nem, nem is akartam
443
Idén nem, de máskor már megcsináltam
5
Már többször is végigcsináltam
6
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 518 | Kiírta: a47449506e, 2008. márc. 26. 16:10
Szerinted Fitrinka vissza fog térni? (más néven regel)
Igen, nem lehet csak úgy itt hagyni a Hoxát!
11
Szerintem már itt is van!
23
Nem, tulságosan bántották
4
Nem
15
Ki a Futrinka?
239
Miért eltünt?
106
Haggyámá!
38
Ezt a szavazást kihagyom!
48
Szavazatok száma: 436 | Kiírta: 5521dce537, 2008. márc. 26. 15:59
Egerben szakad a hó!Nálatok?
Esik
49
Nem esik
413
Ezt a szavazást kihagyom!
53
Szavazatok száma: 462 | Kiírta: fb3d790ac9, 2008. márc. 26. 15:04
Mondhatja-e az orvosi ügyelet éjjel 11-kor hogy hívjak taxit 15hónapos babához? Etikus?
nem
459
igen
13
talán
41
Ezt a szavazást kihagyom!
22
Szavazatok száma: 513 | Kiírta: MARSZI, 2008. márc. 26. 14:41
Mennyi idő alatt írtad meg a szakdolgozatod?
Nem írtam szakdolgozatot még
278
Más írta meg helyettem:)
2
1-2 nap alatt megvolt
6
1-2 hét alatt megvolt
38
1-2 hónap alatt megvolt
110
Fél évet szántam rá kb.
38
Fél évnél is többet....
6
Ezt a szavazást kihagyom!
61
Szavazatok száma: 478 | Kiírta: alyce, 2008. márc. 26. 13:55
Igaz-e hogy ha bővítésre veszek fel hitelt devizában nem kell róla számla?
Minden esetben kell.
17
Csak akkor kell ha forintban veszem fel.
2
Akkor kell ha szoc. polt is igényelsz hozzá.
4
Bármilyen devizában veszem fel nem kell.
1
Nem tudom.
410
Ügyintéző vagyok
1
Ezt a szavazást kihagyom!
14
Szavazatok száma: 435 | Kiírta: belle, 2008. márc. 26. 13:49
Van a lakásodban riasztó?
Van.
119
Nincs.
318
Van, de megbántam.
2
Nincs, de majd lesz.
32
Minek?
12
Ezt a szavazást kihagyom!
54
Szavazatok száma: 483 | Kiírta: age11, 2008. márc. 26. 13:20
Szenvedsz valamilyen problémávala külsőddel kapcsolatban? (név nélkül)
Nem, elégedett vagyok.
28
Van ami jobb lenne másképp, de így is jól érzem magam.
122
Igen, kevés súlyfelesleg.
125
Igen, túlsúlyos vagyok.
136
Igen, túl sovány vagyok.
19
Igen, anorexiás vagyok.
3
Igen, túl izmos vagyok.
3
Igen, de más jellegű probléma.
82
Igen, nem tudom elviselni, ahogy kinézek.
37
Egyéb.
26
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 581 | Kiírta: d269d38bbb, 2008. márc. 26. 12:26
Szerinted visszajön még tél?
Nem. Egyre melegszik az idő.
109
Lesz. Még belefér a fagy, a hóesés.
53
Nem tudom, de remélem tavaszodik.
292
Nem tudom, de még jó lenne egy kis tél.
16
Ezt a szavazást kihagyom!
43
Szavazatok száma: 470 | Kiírta: cirmesitompika, 2008. márc. 26. 11:47
Tudod hogy szombat éjjel az órákat előre kell állítani 1 órával?
tudom.....
375
nem is tudtam....
13
na, kevesebbet alszunk 1 órával....
22
semmi értelme....
18
nem érdekel...
7
jó hogy mondod....!
80
Ezt a szavazást kihagyom!
32
Szavazatok száma: 515 | Kiírta: hanihani, 2008. márc. 26. 11:10
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
