Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Szeretsz szavazni?

igen....
424
nem szoktam szavazni....
6
csak a pontok miatt...
11
néha....
119
aha, alig várom az új kérdéseket...
15
csak szavazást kiírni szeretek....
0
Ezt a szavazást kihagyom!
8
Szavazatok száma: 575 | Kiírta: hanihani, 2008. ápr. 3. 07:58

Manapság hogyan szokás önéletrajzot írni(ha nincs meghatározva)?

Kézzel.
21
Számítógépen.
507
Más.
5
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 533 | Kiírta: mongi, 2008. ápr. 3. 07:53

Ha egy ismerősőd vagy egy rokonod megbetegedik és vért kéne neki adni, teadnál neki vért?

Igen
538
Nem
14
Én véradó vagyok
39
Rosszul vagyok a vértől
25
Nekem tiltja a valásom
3
Ezt a szavazást kihagyom!
22
Szavazatok száma: 619 | Kiírta: romanmargo, 2008. ápr. 3. 06:01

Szeretnél két pasival lenni?

igen
42
addig nem halok meg
22
nem gondolkodtam rajta még..de igy ahogy mondod:-)
26
áááá dehogy
13
nem
293
hárommal nem lehet?
41
elég egy is
63
csak akivel vagyok azzal
25
Ezt a szavazást kihagyom!
65
Szavazatok száma: 525 | Kiírta: o.andi, 2008. ápr. 2. 23:07

Kalocsa és környékén laksz? (név nélkül)

igen
28
 
nem
500
 
Ezt a szavazást kihagyom!
4
 
Szavazatok száma: 528 | Kiírta: dorothy76, 2008. ápr. 2. 22:02

Az alábbiak közül melyikre szánsz gyakrabban/szívesebben pénzt?

Kozmetikus
83
Fodrász
434
Ezt a szavazást kihagyom!
94
Szavazatok száma: 517 | Kiírta: csutora13, 2008. ápr. 2. 21:25

Ha tehetnéd szponzorálnál amíg munkanélüli vagyok?

igen
35
nem
267
nem érdekel
18
normális vagy?
123
ejnye-bejnye!
74
Ezt a szavazást kihagyom!
38
Szavazatok száma: 517 | Kiírta: 5bastya, 2008. ápr. 2. 19:54

Szerinted melyik a jóképűbb RTL-es?

Gönczi Gábor
31
Beszeda Gábor
105
Szakál Miki
10
Alföldi Zoltán
38
Stohl András
38
Csonka András
2
Más,csak nem írtad ki...
246
Ezt a szavazást kihagyom!
151
Szavazatok száma: 470 | Kiírta: szilviy, 2008. ápr. 2. 19:40

Szerinted melyiket érdemes elvégezni?

KOzmetikus tanfolyam
58
Manikűr/pedikür
27
Fodrász
43
Ingatlanos
200
Szakács
104
Cukrász
25
Eladó
19
Ezt a szavazást kihagyom!
74
Szavazatok száma: 476 | Kiírta: 778a651802, 2008. ápr. 2. 19:39

A köröm reszelömet magamba döftem (véletlenül) és egy anyajegy közepébe sikerült. Lehet baj?

Nem. Semmi.
8
Nem!! BÉNA (hogy valaki magába döfje a köröm reszelöt)(ez ciki)
6
Igen BÉNA (hogy valaki magába döfje a köröm reszelöt)(ez ciki)
12
Igen.
35
Talán!
27
Nézesd meg orvosal .
447
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 535 | Kiírta: csikita, 2008. ápr. 2. 19:24

Részt vennél egy szellemidézésen?

Igen, szívesen kipróbálnám, szerintem tök buli lehet
101
Igen, kipróbálnám, habár egy kicsit félek tőle
97
Nem tudom, szerintem nem merném kipróbálni
63
Kizárt, hogy én ilyenen részt vennék
207
Még nem gondolkodtam el rajta
41
Egyéb
37
Kihagyom ezt a szavazást
23
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 569 | Kiírta: moncsicsi83, 2008. ápr. 2. 18:18

Mit gondolsz, hány embert lehet a legkönnyebben manipulálni?

Egyet
220
Ötöt
8
Tizet
2
Ötvenet
1
Százat
2
Ezret
16
Tapasztalatból mondom, minnél kevesebben vannak, annál könnyebb!
14
Tapasztalatból mondom, minnél többen vannak annál könnyebb!
102
Ezt a szavazást kihagyom!
168
Szavazatok száma: 365 | Kiírta: direne, 2008. ápr. 2. 17:45
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook