Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Van szilikonod?
Van
23
Nincs
373
Még nincs, de nemsokára lesz...
10
Egyenlőre nincs, majd talán egyszer....
48
Szilikon? SOHA!
132
Nincs, férfi vagyok. :P
28
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 614 | Kiírta: célia88, 2008. jún. 9. 10:30
Ha olimpia, akkor:
Csak a Magyar sikersportágakra vagyok kíváncsi, a többi nem érdekel.
29
Mindegy hogy sikersportág,vagy sem, ha van benne Magyar akkor nézem.
48
Minden sportág jöhet.
58
Csak a kedvenc sportágak érdekelnek, attól függetlenül hogy van-e benne Magyar,vagy sem.
91
Néha nézem az olimpiát,de csak a tájékozottság miatt,anmúgy nem érdekel.
49
Egyáltalán nem nézem az olimpiát,hidegen hagy.
179
Egyéb válasz.
46
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 500 | Kiírta: 14775640c4, 2008. jún. 9. 10:28
Élni vagy meghalni? (név nélkül)
Soha, semmilyen körülmények között nem lennék öngyilkos és nem is tudom elfogadni, ha valaki ilyet tesz.
299
Én nem tenném meg, de bizonyos helyzetekben érthető lépés és elfogadható.
118
Elfogadhatónak tartom, lehet, hogy megtenném, ha olyan helyzetbe kerülnék.
54
Vannak olyan helyzetek, amelyekben biztosan megtenném.
64
Már próbálkoztam vele.
32
Ezt a szavazást kihagyom!
56
Szavazatok száma: 567 | Kiírta: 4ab67f870d, 2008. jún. 9. 07:16
Melyik beszólás égőbb?
"Az angolok és a kínaiak Pearl Harbour miatt utálják egymást."
259
"Tényleg az angolok vándoroltak Amerikába és tényleg ők vívták a Függetlenségi háborút az angol korona ellen?"
56
Ezt a szavazást kihagyom!
220
Szavazatok száma: 315 | Kiírta: morkika, 2008. jún. 9. 00:02
Mikor voltál utoljára nyílvános szórakozóhelyen?
Most hétvégén
42
1 hete
34
Pár hete
71
Pár hónapja
98
1-2 éve
59
2 évnél régebben
48
Nem emlékszem
190
Sose szerettem az ilyen helyeket
75
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 617 | Kiírta: tücsimücsi, 2008. jún. 8. 22:07
Szereted a Columbo filmeket?
Igen.
334
Nem.
220
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 554 | Kiírta: a4cf17146e, 2008. jún. 8. 22:05
Szeretnél e szabad védőoltási rendet?
Igen, képesnek érzem magam arra, hogy kellő informálódás után megfontolt döntést hozzak
79
Igen mindenképpen
17
Nem, az állam jobban tudja, mi jó a gyerekemnek
271
Mindegy
54
Ezt a szavazást kihagyom!
89
Szavazatok száma: 421 | Kiírta: Talian35, 2008. jún. 8. 21:54
Láttál-e már falon pókot?
igen
482
Talán
8
mi az a pók?
10
mi az a fal?
16
nekem gyerekem van!
32
Ezt a szavazást kihagyom!
25
Szavazatok száma: 548 | Kiírta: 209da4aa50, 2008. jún. 8. 21:22
1 kis töri .. "Hullarablók leszünk! A legpocsékabb nemzet. Nem tartottalak vissza. Bűnös vagyok.".. Kinek irta Teleki P?
Bárdossy Lászlónak
0
Fidel Castronak
2
Horthy Miklósnak
267
Imrédy Bélának
1
Rákosi Mátyásnak
1
Rajk Lászlónak
1
Nagy Imrének
2
Gerő Ernőnek
0
Ezt a szavazást kihagyom!
210
Szavazatok száma: 274 | Kiírta: aladin21, 2008. jún. 8. 21:18
Szerinted igaz az a mondás hogy "mindenki azt kapja amit megérdemel"?
igaz
113
nem igaz
156
van benne valami
333
Ezt a szavazást kihagyom!
6
Szavazatok száma: 602 | Kiírta: f848559bc2, 2008. jún. 8. 18:28
Sokat betegeskedik bölcsis/ovis/kisiskolás gyermeked?
Igen és volt már köztük súlyosabb is /középfülgyull., tüdőgyull., évente többször láz/
24
Nem sokat, de volt 1-2 komolyabb eset
21
Nem, csak éppen 1-2 napokra beteg és az sem vészes
40
Igen, de csak többnyire megfázás/takony/köhögés
76
Soha semmi baja
19
Ezt a szavazást kihagyom!
312
Szavazatok száma: 180 | Kiírta: ebuli, 2008. jún. 8. 18:24
Zavar Téged, ha hoxázás közben a párod belép a szobába esetleg belenéz mi köt le Téged annyira?
Egyáltalán nem
385
Egy kicsit
63
Nagyon
20
Néha zavarba jövök
16
Nem, mert rögtön kilépek
11
Nem, mert mindent megbeszélek vele a hoxáról is
33
Ezt a szavazást kihagyom!
64
Szavazatok száma: 528 | Kiírta: b30b2dd2e9, 2008. jún. 8. 18:17
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
