Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Szerinted ciki társkereső oldalon ismerkedni?

igen.
41
nem.
434
attól függ.
46
csak meg ne tudja senki..
5
nem mondom el az ismerösöknek.
5
kit érdekel mások véleménye?
58
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 589 | Kiírta: 20007, 2008. jún. 6. 22:14

Hogyan, milyen módon lett gyermeked? (név nélkül)

Házasságban,élettársi kapcsolatban,tervezve
274
 
Házassági,élettársi kapcsolatban,de besikerült
45
 
Nem komoly kapcsolatban lettem véletlenül terhes
10
 
Volt amelyik tervezve lett,volt amelyik besikerült,de házasságban,vagy élettársi kapcsolatban voltam
58
 
Egyedülállóként akartam gyermeket tudatosan.
2
 
Nincs még gyermekem
220
 
Egyéb válasz
44
 
Ezt a szavazást kihagyom!
16
 
Szavazatok száma: 653 | Kiírta: 14775640c4, 2008. jún. 6. 19:50

Van kedvenced az "Égi trió"-ból?

Igen, Ihász Gábor.
3
Igen, Szécsi Pál.
12
Igen, Máté Péter.
67
Nem tudok választani - mindhármat szeretem.
67
Szécsit nem szeretem, a másik kettőt igen.
2
Ihászt nem szeretem, a másik kettőt igen.
11
Máté Pétert nem szeretem a trióból.
5
Egyiket sem szeretem.
7
Mi az az Égi trió?
236
Nem szeretem a zenét.
3
Nem érdekel.
56
Az én válaszomat kihagytad! (Bocs! :-) )
27
Ezt a szavazást kihagyom!
29
Szavazatok száma: 496 | Kiírta: Sirga, 2008. jún. 6. 18:41

Mennyi idő után nő vissza a szőröd epilálás után?

Pár nap
51
1 hét
126
2 hét
65
3 hét
47
Egy hónap
10
Több
3
Nem epiilálok
234
Ezt a szavazást kihagyom!
35
Szavazatok száma: 536 | Kiírta: Bunnydrop, 2008. jún. 6. 17:34

Vásárlási mánia?

hát igen...benne vagyok
84
nem vagyok mániás
149
imádok vásárolni..de csak ruhákat:-)
11
ne is mondd
30
utálok vásárolni
36
barátnömmel imádok menni...shoppingolni
14
megveszem ami kell ennyi
226
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 550 | Kiírta: o.andi, 2008. jún. 6. 17:25

Jártál már Finnországban?

igen
30
nem
562
Ezt a szavazást kihagyom!
2
Szavazatok száma: 592 | Kiírta: Virág3, 2008. jún. 6. 15:43

Vártál már arra, aki soha nem lesz a Tied? (név nélkül)

Igen
288
 
Nem
167
 
Vártam, és enyém is lett, de csak kis időre!
45
 
Nem szabad szeretni, akit nem szabad szeretni!
44
 
Ezt a szavazást kihagyom!
38
 
Szavazatok száma: 544 | Kiírta: 57e20e0fc5, 2008. jún. 6. 15:30

Megcsal a férjed, kinek hiszel? (név nélkül)

Mindenképp a férjemnek.
10
 
Mivel több ismerősöm is látta a nővel, nekik.
23
 
Saját szememnek.
337
 
Egyiknek se.
8
 
Nem tudom.
109
 
Ezt a szavazást kihagyom!
45
 
Szavazatok száma: 487 | Kiírta: Talian35, 2008. jún. 6. 15:26

Használtál már Stevia terméket édesítésre? (név nélkül)

Nem, és nem is áll szándékomban.
312
 
Nem, de lehet kipróbálom.
106
 
Igen, de nem ízlett.
16
 
Igen, jó volt, de drágának találom.
3
 
Igen, teszett, újra fogok venni.
16
 
Ezt a szavazást kihagyom!
54
 
Szavazatok száma: 453 | Kiírta: csera, 2008. jún. 6. 14:53

Hogyan lettél terhes?

spontán
375
clostylbegyt
14
inszemináció
4
lombik
12
sajnos még nem...
109
Ezt a szavazást kihagyom!
147
Szavazatok száma: 514 | Kiírta: 75moncsi, 2008. jún. 6. 12:27

Kipróbáltad már valamelyik általam kiirt receptet?

igen mindet
5
nem egyet sem
415
még nem de már néztem öket
42
a csirkemájasat
2
a túrógombit
1
a cunci szeletet
2
az egyszerü sütit
2
a rakott zöldségeset
0
Ezt a szavazást kihagyom!
30
Szavazatok száma: 469 | Kiírta: 2305690fd3, 2008. jún. 6. 11:55

Szerinted a nők hajlamosak viszonyítási alapként egy másik nőt megnézni?

Persze, mindig tudnom kell, hogy még mindig én vagyok-e a legjobb nő a világon :)
51
Naná, ha kell a legjobb barátnőmhöz viszonyítom magam, nehogy már ő legyen a jobb!!
2
Háát megnézek pár lányt, de csak irigykedem :P
68
Vannak nálam jobbak is... de pont ezért nézem őket meg! Majd én is ilyen leszek egyszer!
184
Én tudom, hogy tökéletes vagyok, nem érdekel, hogy más hogy néz ki... sose nézegetek másokat
10
Én csak a divat miatt figyelem, hogy ki mit hord, amugy nem nagyon izgat... Szép vagyok ahogy vagyok!
81
Én nem nézek meg senkit
26
Ezt a szavazást kihagyom!
113
Szavazatok száma: 422 | Kiírta: 9854c8384b, 2008. jún. 6. 09:59
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook