Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Szereted Viktor Hugo A nyomorultak című könyvét?
Igen
219
nem
64
Ez volt a kedvenc kötelező olvasmányom
6
Nem olvastam..
242
Útálok olvasni úgyhogy ezt is útálom
5
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 536 | Kiírta: rikki23, 2008. szept. 19. 00:06
Hány hónaposan kezd nőni a kismama hasa?
már 2-3 hetesen
2
3-4 hetesen
7
1 hónaposan
3
1,5 hónaposan
2
2 hónaposan
15
2,3 hónaposan
54
3 hónaposan
231
3,5 hónaposan
36
4 hónaposan
44
4,5 hónaposan
6
5 hónaposan
1
Ezt a szavazást kihagyom!
151
Szavazatok száma: 401 | Kiírta: aladin21, 2008. szept. 18. 20:45
Te melyik autót vennéd meg? (sürgős)
Toyota Yaris
129
Renault Twingo
15
Peugeot 206
137
VW Polo
116
Citroen Xsara
26
nem vennék semmit inkább gyalogolnék
35
ezek közül egyiket se
146
Ezt a szavazást kihagyom!
45
Szavazatok száma: 604 | Kiírta: 5f3b9a27bc, 2008. szept. 18. 19:26
Neked van/volt sarokkeményedésed?
igen van, és nem is tudom eltüntetni
44
igen van, de áztatom, reszelem, krémezem, így sakkban tartom valamennyire
235
volt, de csodakészítménnyel eltüntettem
7
hajlamos vagyok rá, de megfelelő lábbeli esetén nem jön elő sosem
36
nem volt még.....
170
egyéb
60
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 552 | Kiírta: moncsicsi83, 2008. szept. 18. 18:49
Te szereted a Garfiel-ot?
igen
250
nem
87
imádom
29
utálom
14
mi az?
21
hátt nem is tudom
40
egészen
0
nem annyira
55
tudok röhogni néhány képsoron
48
nem tudok röhögni egy képsoron se
12
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 556 | Kiírta: Dodóka97, 2008. szept. 18. 17:45
Minden problémát meg tudsz beszélni a pároddal?
Igen, nincs ezzel gond.
238
Nem, mert.... (megírom privátba)
7
Ő nem hajlik rá, mindig csak begurul, ha a problémáimmal jövök és megsértődik.
18
Néha igen, néha nem.
22
Valamit igen, valamit nem.
176
Attól függ, milyern kedve van.
19
Attól függ miről van szó.
19
Ezt a szavazást kihagyom!
68
Szavazatok száma: 499 | Kiírta: e679c277c9, 2008. szept. 18. 17:36
Mi a véleményed a Canesten krémről? (név nélkül)
jó, nekem gyorsan bevált
213
szerintem segít, de sokáig tart míg hat
31
mellékatások jelentkeztek
1
nem hatott
21
eddig még nem használtam
199
nem ismerem
38
Ezt a szavazást kihagyom!
32
Szavazatok száma: 503 | Kiírta: Tretorian, 2008. szept. 18. 17:05
Görög katolikus esküvőn a vőlegényt kísérő lány/nő az a koszorúslány?
Igen
15
Nem
29
Úgy is lehet mondani
18
Nem tudom
446
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 508 | Kiírta: 374c5209e9, 2008. szept. 18. 15:47
Kikezd veled egy tanítványod apukája. Mit teszel?
A következő alkalommal elmegyek mellette, köszönését sem fogadva.
12
Rákérdezek, hogy mivel szolgáltam rá a "bizalmára".
187
Úgy intézem, hogy soha ne láthasson egyedül az iskola területén belül.
132
Ha hosszú ideig nem hagyja abba a zaklatást, kérem az igazgató segítségét.
61
Bosszút állok. Megmondom "anyukának" :D
23
Ezt a szavazást kihagyom!
111
Szavazatok száma: 415 | Kiírta: iminimi, 2008. szept. 18. 15:44
Mikor közölted az ismerőseiddel, hogy babát vársz?
Amint kimaradt a vérzés, és pozitív lett a teszt, tehát kb 4-5 hetesen
39
Kb 6-7 hetesen, doki után
118
8-9 hetesen
35
10-11 hetesen
11
Megvártam a 12 hetet
58
12 hét után valamikor
43
Ezt a szavazást kihagyom!
242
Szavazatok száma: 304 | Kiírta: DTÁ78, 2008. szept. 18. 14:40
Szeretnek (szerettek) a gyermekeid lego-val játszani?
igen, nagyon
202
néha-néha
59
nem
13
nem vagyok érintett
249
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 523 | Kiírta: megryan, 2008. szept. 18. 14:21
Baj, ha valaki a terhessége 38. hetének végén még egyáltalán nem tágul? (név nélkül)
Igen, kicsit probléma
5
Egyáltalán nem
354
Ezt a szavazást kihagyom!
162
Szavazatok száma: 359 | Kiírta: bfdf3bfd09, 2008. szept. 18. 14:17
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
