Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Téptél már ki terepjáróval bankautomatát a bank falából?

Igen, ebből élek.
37
Igen, de csak vicc vooolt...
10
Igen, de nem mondanám meg senkinek.
6
Igen, de a társaim nekem nem adtak belőle pénzt, így besúgom őket.
4
Igen, de nem terepjáróval...pusztakézzel.
102
Igen, de ez nem vicces.
7
Nem, de már gondoltam rá, de még nincs terepjáróm (ugyanitt: terepjárót vennék)
122
Nem, nincs bankautomatám...
43
Mi volt a kérdés?
38
Nem a bank falán volt...
9
Nem is.
30
Én kérem én nem, de ja Józsi jaz tuggya.
51
Ezt a szavazást kihagyom!
120
Szavazatok száma: 459 | Kiírta: édesmandula, 2008. szept. 19. 17:01

Ittál már kecske tejet? (név nélkül)

igen
225
 
nem
366
 
Ezt a szavazást kihagyom!
1
 
Szavazatok száma: 591 | Kiírta: belnea, 2008. szept. 19. 15:51

Fekete alkalmi ruhához, ezüst ékszerekkel, melyik színű körömlakkot válasszam a felsoroltak közül?

fehér gyöngyházfényű
386
sötétbordó
65
egyéb, megírom neked
19
nem tudom
33
nem érdekel
52
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 555 | Kiírta: Emilía78, 2008. szept. 19. 14:34

Mobilok, de melyiket? (név nélkül)

k660i
138
 
w880i
78
 
Ezt a szavazást kihagyom!
298
 
Szavazatok száma: 216 | Kiírta: c066a749d7, 2008. szept. 19. 13:31

Tegnap bemondták a hírekben, hogy megfenyegettek bizonyos közintézményeket, hogy robbantanak, ha.... (név nélkül)

Szerintem Mo.-on nincs terrorveszély, én nem félek.
73
 
Ha komoly lenne a terv, nem jelentették volna be előre, nem félek.
52
 
2001. 09. 11. óta minden megtörténhet, én félek.
10
 
Van realitása, de nem szabad, hogy a félelem uralja a mindennapjainkat!
319
 
Imádkozom...
4
 
Ezt a szavazást kihagyom!
68
 
Szavazatok száma: 458 | Kiírta: 825e05afe3, 2008. szept. 19. 11:13

Szerinted mi alapján találhat állást az ember mostanság?

Megfelelő végzettség
16
Befolyásos ismeretség
105
Mindkettő
451
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 572 | Kiírta: b30b2dd2e9, 2008. szept. 19. 10:48

Te megeszed a szőlő magját?

Igen,szét is rágom.
54
Igen,de nem rágom meg.
440
Nem,a magját kiköpöm.
79
Nem,elötte kimagozom.
9
Nem szeretem a szőlőt.
22
Ezt a szavazást kihagyom!
3
Szavazatok száma: 604 | Kiírta: Szilvia.21, 2008. szept. 19. 10:48

Mi az a BONOBO?

Afrikai pigmeus népcsoport.
8
Robert egyik bece neve angolul.
2
Kis seb argotikus neve franciàul.
2
Aktiv szexuàlis életû törpe-csimpànz.
110
Nem tudom.
354
Nem is érdkel.
55
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 531 | Kiírta: 0961bae255, 2008. szept. 19. 09:58

Szereted hallgatni lilly baba dalait?

igen
40
nem
75
csak a gyerekek
57
nem ismerem
355
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 527 | Kiírta: niko76, 2008. szept. 19. 09:03

Szoktál rendelni a Quelle katalógusból?

igen, rendszeresen
12
néha, ha nagyon megtetszik valami
92
nem szeretem a termékeit
35
drágának találom
59
egyáltalán nem rendelek
367
havonta rendelek valamit, hisz szeretem követni a divatot
0
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 565 | Kiírta: lex2008, 2008. szept. 19. 08:00

Szerintetek pontosak az ételt házhozszállító cégek által az étlapon feltüntetett kalória- és szénhidrátértékek?

Szerintem igen, pontosak.
18
Szerintem nem, egyáltalán nem pontosak.
2
Csak úgy hozzávetőleg állapítják meg...
38
Nagyjából lehet hinni a számoknak.
338
Én nem bíznék benne...
47
Ezt a szavazást kihagyom!
74
Szavazatok száma: 443 | Kiírta: f5c6739a81, 2008. szept. 19. 07:28

Olajos magvak: Melyiket szereted a legjobban?

földimogyoró
61
erdei mogyoró
7
mandula
27
pisztácia
142
dió
21
kesudió
76
makadámdió
2
paradió (brazildió)
5
tökmag
25
napraforgómag
27
egyéb
8
mindegyiket imádom
208
egyiket sem szeretem
16
Ezt a szavazást kihagyom!
4
Szavazatok száma: 625 | Kiírta: b38fef89a3, 2008. szept. 19. 00:55
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook