Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Nálad mennyi ideig tart egy harisnya?

Nem hordok harisnyát egyáltalán.
180
Általában 1 vagy 2 alkalom és szétszakad,de volt már kivétel.
150
Soha nem tartott még tovább 1 alkalomnál.
9
Soha nem tartott még tovább 2 alkalomnál.
2
3-4 alkalom,de volt már kivétel.
74
3-4 alkalomnál soha nem tartott még tovább.
5
Sokáig,nem számolom.
71
Egyéb.
37
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 528 | Kiírta: csutora13, 2009. júl. 26. 10:55

Hosszú hajúak, ti hogy alszotok?

leengedett hajjal
281
felkötött hajjal
52
befont hajjal
11
kontyban
5
hajhálóval
1
egyéb formában
3
változó,mikor hogy
78
rövid hajam van
135
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 566 | Kiírta: moncsicsi83, 2009. júl. 26. 10:03

Általában hány órát alszol éjszakánként?

5-nél kevesebbet
34
6
103
7
85
8
116
9
32
10
6
10-nél többet
6
nagyon változó, hol kevesebbet, hol többet
223
éjszakai műszakba járok, így nappal alszom
5
Ezt a szavazást kihagyom!
0
Szavazatok száma: 610 | Kiírta: 97e35043a4, 2009. júl. 26. 06:58

A kókusz matrac be tud penészedni? (név nélkül)

Kizárt dolog
5
 
A rossz minőségűvel előfordulhat
21
 
Elvileg nem szabadna
277
 
Igen, tapasztaltam már ilyet.
6
 
Ezt a szavazást kihagyom!
189
 
Szavazatok száma: 309 | Kiírta: 80e62707b3, 2009. júl. 25. 22:22

(Melyiket)Tudtad, hogy a fogkrémben lévő fluorid...

Amerikában betiltották a fluoridos fogkrémet.
13
A világháborúban a fluoridot használták az ellenségnél,hogy mindenben egyet értsen a másik féllel.
1
Kimondottan káros a szerevezetre.
38
Ezt mind tudtam.
13
A fogszuvasodás megelőzése a célja.
217
Semmit nem tudok róla.
136
Bioboltban "szinte" csak fluorid menteset kapni.
6
Ezt a szavazást kihagyom!
75
Szavazatok száma: 424 | Kiírta: szabeebabee, 2009. júl. 25. 22:11

Fogamzásgátló abbahagyása után mikor estél teherbe?

Már az 1. hónapban
28
2. hónapban
11
3. hónapban
27
4. hónapban
8
5. hónapban
2
6. hónapban
11
7. hónapban
2
8. hónapban
3
9. hónapban
5
10. hónapban
1
11. hónapban
0
12. hónapban
2
több, mint 1 év kellett
23
Nem szedtem fogamzásgátlót
122
Nem voltam még terhes
156
Nem emlékszem
36
Férfi vagyok
27
Ezt a szavazást kihagyom!
51
Szavazatok száma: 464 | Kiírta: szylwi, 2009. júl. 25. 22:06

Te nézted a forma 1-et?

igen
157
nem
385
Ezt a szavazást kihagyom!
6
Szavazatok száma: 542 | Kiírta: Pajola, 2009. júl. 25. 21:55

Szerintetek az emberek szeretnek valamilyen szinten érzelmileg szenvedni?

Igen
266
Nem
67
Nemtudom
105
Ez hülye kérdés
70
Ezt a szavazást kihagyom!
8
Szavazatok száma: 508 | Kiírta: szandyhhh, 2009. júl. 25. 21:37

Számodra milyen magas az eszményi férfi/nő?

(Nő vagyok) 170 centi alatti férfi
7
(Nő vagyok) 170-174 centi közötti férfi
41
(Nő vagyok) 174-178 centi közötti férfi
61
(Nő vagyok) 178-182 centi közötti férfi
82
(Nő vagyok) 182-186 centi közötti férfi
122
(Nő vagyok) 186-190 centi közötti férfi
44
(Nő vagyok) 190-194 centi közötti férfi
22
(Nő vagyok) 194-198 centi közötti férfi
6
(Nő vagyok) 198-202 centi közötti férfi
3
(Nő vagyok) 202 centinél is magasabb férfi
1
(Férfi vagyok) 160 centi alatti nő
2
(Férfi vagyok) 160-164 centi közötti nő
2
(Férfi vagyok) 164-168 centi közötti nő
11
(Férfi vagyok) 168-172 centi közötti nő
6
(Férfi vagyok) 172-176 centi közötti nő
5
(Férfi vagyok) 176-180 centi közötti nő
1
(Férfi vagyok) 180-184 centi közötti nő
1
(Férfi vagyok) 184-188 centi közötti nő
0
(Férfi vagyok) 188 centinél is magasabb nő
2
Egyéb / nem akarok szavazni / nem érdekel / nem tudom stb.
97
Ezt a szavazást kihagyom!
28
Szavazatok száma: 516 | Kiírta: b38fef89a3, 2009. júl. 25. 20:37

A legjobb barát volt barátnője tabu?

igen
240
nem
45
csak ha még szereti
114
Ezt a szavazást kihagyom!
104
Szavazatok száma: 399 | Kiírta: Fedóra, 2009. júl. 25. 18:02

Recseg-ropog a derekad vagy a nyakad? (név nélkül)

néha
231
 
igen
106
 
nem
166
 
hú..ne is mond, mint egy 100 évesnek
26
 
Ezt a szavazást kihagyom!
5
 
Szavazatok száma: 529 | Kiírta: tavasi, 2009. júl. 25. 16:57

Hallotad már Király Viktor lemezét, ha igen, melyik szám tetszik róla?

Forgószél
8
Fogadj be engem
0
1 nap 1 éj
0
Föl-föl dobott kő
0
Miattad és érted
0
Húzz be a sorba
0
Légy önmagad
1
Miattam sírsz
0
Mendemonda
0
Ha arra indulsz
0
Ki az a Király Viktor?
19
Egyáltalán nem kedvelem őt
78
Nem érdekel a lemeze
360
Inkább Király Lindát nézem/hallgatom:D
6
Ezt a szavazást kihagyom!
48
Szavazatok száma: 472 | Kiírta: mama_gold, 2009. júl. 25. 16:04
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook