Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Ki nyeri a 2009-es Formula 1-es világbajnokságot? (név nélkül)

Lewis Hamilton (címvédő)
59
 
Heikki Kovalainen
0
 
Felipe Massa (vagy aki beugrik helyette)
2
 
Kimi Raikkonen
24
 
Robert Kubica
1
 
Nick Heidfeld
1
 
Fernando Alonso
5
 
Nelsinho Piquet/ Romain Grosjean
0
 
Jarno Trulli
1
 
Timo Glock
2
 
Jaime Alguersuari/ Sébastien Borudais (ha esetleg visszajönne:D)
0
 
Sébastien Buemi
1
 
Mark Webber
6
 
Sebastian Vettel
11
 
Nico Rosberg
0
 
Nakadzsima Kazuki
1
 
Adrian Sutil
0
 
Giancharlo Fisichella
0
 
Jenson Button
112
 
Rubens Barrichello
5
 
Ezt a szavazást kihagyom!
256
 
Szavazatok száma: 231 | Kiírta: valaki123, 2009. júl. 28. 00:21

Sokszor érezted úgy 17-18 évesen, hogy "vissza a múltba, ott szebb volt"

Igen
25
Igen, még mindig sokszor érzem ezt
48
Igen, minden nap ezt érzem még mindig
6
Néha igy érzem..
124
Nem, nem volt ilyen soha.
271
Ezt a szavazást kihagyom!
46
Szavazatok száma: 474 | Kiírta: punkvirág, 2009. júl. 27. 21:21

Milyen gyakran találkoztok az udvarlóddal?

naponta
137
másnaponta
16
3-naponta
7
4-naponta
5
5-naponta
0
6-naponta
1
hetente egyszer
7
még ritkábban
6
ritkán találkozunk DE naponta beszélünk pl: telefon, MSN, skype
28
Ezt a szavazást kihagyom!
297
Szavazatok száma: 207 | Kiírta: Hexike, 2009. júl. 27. 21:03

Láttad már a Harry Potter 6-ot?

Igen
63
Nem
466
Ezt a szavazást kihagyom!
6
Szavazatok száma: 529 | Kiírta: semnki, 2009. júl. 27. 19:38

Neked van ikertesód?

igen
9
nem
421
nemtudok róla
40
nincs de így jobb is
41
nincs de jó lenne ha lenne
72
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 583 | Kiírta: szandyhhh, 2009. júl. 27. 18:02

Nálatok ki vásárol be, hogy legyen mit ennetek?

én
240
férjem/feleségem/élettársam
35
anyám/anyósom
33
apám/apósom
3
gyermekem
2
aki ráér
124
általában velem jön valaki
113
Ezt a szavazást kihagyom!
31
Szavazatok száma: 550 | Kiírta: 97e35043a4, 2009. júl. 27. 16:39

Jártál már Portugáliában?

IGEN
21
NEM
514
Ezt a szavazást kihagyom!
0
Szavazatok száma: 535 | Kiírta: katkamama33, 2009. júl. 27. 16:29

Hogyan szólítjátok a párotokat?

Keresztnevén
182
Vezetéknevén
0
Általad kitalált becenéven
221
Mások által kitalált és régóta használt becenéven
15
Drágám
20
Szívem
31
Szerelmem
7
Apa / anya
58
Ezt a szavazást kihagyom!
77
Szavazatok száma: 534 | Kiírta: 342bae44d8, 2009. júl. 27. 13:45

Hány ükapja van egy embernek?

2
57
4
9
6
2
8
284
10
2
12
1
Ezt a szavazást kihagyom!
153
Szavazatok száma: 355 | Kiírta: era06, 2009. júl. 27. 13:44

Ha nyár, akkor...

nyaralás
92
buli
29
forróság
175
még több meló
25
ezek közül több is
116
utálom a nyarat
44
egyéb
77
Ezt a szavazást kihagyom!
2
Szavazatok száma: 558 | Kiírta: Malacka73, 2009. júl. 27. 12:16

Mikor voltál utoljára szerelmes?

Én mindig szerelmes vagyok
47
A páromba voltam évekkel ezelőtt, de már elmúlt, maradt a szeretet
42
Jelenleg is az vagyok
283
Már az idejét sem tudom
23
Még soha nem voltam szerelmes
9
Nem is akarok az lenni
13
Szeretnék újra szerelmes lenni
60
Ezt a szavazást kihagyom!
66
Szavazatok száma: 477 | Kiírta: haljud, 2009. júl. 27. 11:40

Epilátor használata fazonnál. Mennyi idő kellett, mire megszoktad?

sosem fájt
21
5. alkalom után már nem fájt
14
10. alkalom után nem fájt
1
15. alkalom után nem fájt
0
20. alkalom után nem jájt
1
ennél több
1
sose szoktam meg, így nem használom
26
sose szoktam meg, de használom
29
most szoktatom magam
8
nem használok epilátort fazonhoz
375
Ezt a szavazást kihagyom!
47
Szavazatok száma: 476 | Kiírta: whitehill, 2009. júl. 27. 10:35
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook