Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Miben szoktál aludni mostanában?

Hálóingben.
112
Pizsamában.
109
Egy bugyiban és pólóban.
224
Egy alsónadrágban.
14
Meztelenül.
113
Ezt a szavazást kihagyom!
32
Szavazatok száma: 572 | Kiírta: 3bfe537d39, 2009. aug. 12. 07:13

Hány tojásból eszel rántottát?

1 :)
10
2
174
3
192
4
38
5
13
6
5
7
0
8
0
még ennél is több
5
attól függ rakok e bele a tojáson kívül mást is
86
nem szeretem a rántottát
36
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 559 | Kiírta: moncsicsi83, 2009. aug. 12. 07:13

Azt csinálod, amit szeretsz (munka)?

Igen, ezért szerencsésnek érzem magam
77
Igen
101
Nem, sajnos nem tudtok olyan helyen elhelyezkedni amit szívesen csinálnék
25
Nem
34
Régen szerettem a munkám, ma már nem
31
Régen nem szerettem, de már megkedveltem
3
Örülök hogy egyáltalán van munkám
38
Ha tudnék minél előbb váltanék
12
Nem dolgozom
129
Még tanulok
51
Ezt a szavazást kihagyom!
33
Szavazatok száma: 501 | Kiírta: 15a3fa73e6, 2009. aug. 12. 01:38

Melyik a jobb? A rövid vastag, vagy a hosszú vékony?

A hosszú vékony
32
A rövid vastag
187
A fekete hosszú vastag :)
29
Ezt a szavazást kihagyom!
272
Szavazatok száma: 248 | Kiírta: 37403e3af4, 2009. aug. 11. 23:46

Tetoválás?

Csak a primitív embereknek kell ilyen
47
Ha igényes, szép, akkor jó lehet, de nekem nem kéne
285
Én is szeretnék majd egyszer
92
Nekem is van/már készül
101
Tele vagyok tetoválva
6
Ezt a szavazást kihagyom!
53
Szavazatok száma: 531 | Kiírta: Wendy87, 2009. aug. 11. 22:26

Melyik a legjobb dvd lemez márka?

TDK
40
Maxell
1
Verbatim
50
Memorex
4
Philips
16
Benq
4
nem használok dvd lemezt
4
nem tudom
70
nem értek hozzá:(
106
mindegy, csak írni lehessen rá:D
188
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 483 | Kiírta: mama_gold, 2009. aug. 11. 21:20

Mi a véleményed arról, ha valaki szeretőt tart?

Elítélem! Ha valakinek párja van, semmilyen körülmények között nem fogadható el az ilyen!
178
Ha olyanok a körülmények, pl. iszik a férj, soha nincs otthon, stb. meg tudom érteni
176
Tök normális, divatos dolog szeretőt tartani
5
Egy kapcsolatot még fel is tud dobni egy ilyen
12
Más véleményem van
193
Ezt a szavazást kihagyom!
25
Szavazatok száma: 564 | Kiírta: haljud, 2009. aug. 11. 17:25

Kinek mi a "retró"?

60,70,80-as évekbeli "végtermékek".....
423
Retro márkajelzésű cuccok....
8
metró visszaútja...:)
13
én még nem ettem ilyet....
7
úgy szalad az idő hogy nekem már a tavalyi év is retró....
26
haggyá máááááá.....
41
Ezt a szavazást kihagyom!
23
Szavazatok száma: 518 | Kiírta: jerry66, 2009. aug. 11. 15:43

Melyik helyes? (Sokan össze-vissza írják; nekem is gondolkodni kell néha :) ) (név nélkül)

egyáltalán
596
 
egyátalán
2
 
eggyáltalán
2
 
eggyátalán
0
 
fogalmam sincs, de megnézem...
6
 
Ezt a szavazást kihagyom!
10
 
Szavazatok száma: 606 | Kiírta: erababa1111, 2009. aug. 11. 15:32

Nézed-e ma és holnap este a hullócsillagokat?

Nem, nem is tudtam, hogy most lesz...
241
Nem, mert nem érdekel...
50
Nem, kinek van ideje csillagokat nézni?!
28
Igen, tudtam, hogy most lesz...
38
Igen, de jó hogy szóltál, nem tudtam...
102
Igen, még kívánni is fogok...
28
Ezt a szavazást kihagyom!
51
Szavazatok száma: 487 | Kiírta: Pné Veronika, 2009. aug. 11. 13:34

Palacsintasütéskor mivel fordítod meg a palacsintát?

Fémkéssel.
125
Fakéssel.
116
Kézzel.
13
Feldobom a levegőbe.
176
Változó.
124
Nem szoktam palacsintát sütni.
55
Ezt a szavazást kihagyom!
26
Szavazatok száma: 609 | Kiírta: zena01, 2009. aug. 11. 12:13

Melyik hónapban volt az esküvőd?

január
7
február
18
március
19
április
22
május
36
június
43
július
58
agusztus
75
szeptember
34
október
25
november
25
december
16
Nem volt még esküvőm
229
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 607 | Kiírta: Pajola, 2009. aug. 11. 11:15
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook