Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Ha "nem fogadott hívás"-od van, visszahívod?
igen, biztos fontos
52
nem, ha fontos, úgyis újra hív
126
igen, de csak ha ismerős a hívó
382
igen, de csak ha ismeretlen a hívó
6
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 566 | Kiírta: andi6020, 2009. aug. 14. 17:29
Bolero italpor kisgyereknek:
Rendszeresen veszem,mert nem olyan drága, és több féle ízben van
11
Néha veszek neki a változatosság kedvéért,de nem csinálok belőle rendszert
48
Nem veszek, mert nem egészséges
194
Nincs gyerek,vagy nagy a gyerek és vesz magának,ha akar
129
egyéb
84
Ezt a szavazást kihagyom!
31
Szavazatok száma: 466 | Kiírta: c69ff6d3e9, 2009. aug. 14. 16:38
Szerdán csináltam tojásos lecsót, meg lehet azt még ma enni?
Persze!! Nyugodtan, semmi baja ha hűtőben volt
257
Hááát, határeset!
96
Semmiképp! Dobd ki!
55
Ezt a szavazást kihagyom!
83
Szavazatok száma: 408 | Kiírta: alyce, 2009. aug. 14. 13:44
Szerinted melyik pasi néz ki legjobban a Popdarálóból?
Vastag Csaba
56
Kovács Áron
88
Bűdi Szilárd
4
Hunyadi László
2
Nem tetszik egyik sem!
47
Nem nézem a Popdarálót!
299
Ezt a szavazást kihagyom!
30
Szavazatok száma: 496 | Kiírta: f5051ff1b8, 2009. aug. 14. 13:43
Szülés közben ki volt veled az orvoson kivül?
Senki.Nem tudtam volna eltűrni senkit akkor magam körül.
58
Senki, bár szerettem volna ha valaki a családból velem van.
57
Igen, a férjem.
130
Igen, az anyukám.
7
Igen, a legjobb barátnőm.
9
Ezt a szavazást kihagyom!
255
Szavazatok száma: 261 | Kiírta: 962d1104a6, 2009. aug. 14. 13:40
"Feng shui a lakásban", hiszel benne?(térrendezés)
Igen, ki is próbáltam és működik.
35
Nem, és nem is érdekel.
118
Ismerem, de nem nagyon foglalkozok vele.
166
Mi az a Feng shui?
16
Érdekel, de nincs hozzá kellő tudásom, lehetőségem, hogy e szerint rendezzem be a lakásomat.
149
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 484 | Kiírta: dd76b862ba, 2009. aug. 14. 11:30
Kit neveztek el 18 éves korában magyar delfinnek? :)
Kovács Ágnes
33
Tarródy Géza
0
Cseh László
5
Guttmann Arnold
18
Verrasztó Evelyn
1
Bárány István
1
Czene Attila
3
Hagyjál :)
295
Ezt a szavazást kihagyom!
113
Szavazatok száma: 356 | Kiírta: correct, 2009. aug. 14. 11:16
Sötétbarna hajban jól néz ki a fekete melírcsík?
Igen
43
Nem
455
Ezt a szavazást kihagyom!
30
Szavazatok száma: 498 | Kiírta: Gabuskah, 2009. aug. 14. 10:06
Tennél fel, ill. tettél valahová a gyerkőcödről csupasz képet?
Igen, de csak a felső teste látszik.
18
Igen, mindenestül.
17
Nem, mert illetlenség.
9
Nem tennék, mert sok a pedofil!
33
Nem, mert eszembe se jutott.
164
Egyáltalán nem teszek föl a gyermekemről képet sehová.
12
Nincs gyermekem, így nem érint.
41
Nincs gyermekem, de feltennék.
6
Nincs gyermekem, de nem tenném fel úgy a képét.
156
Ezt a szavazást kihagyom!
28
Szavazatok száma: 456 | Kiírta: Ildenc, 2009. aug. 14. 09:56
Mennyi időt várnál egy bontakozó szerelem kedvéért?
Semennyit, nincs már türelmem, valami vagy van egyből, vagy nincs.
19
Néhány napot.
4
Néhány hetet.
35
Néhány hónapot.
27
Éveket.
9
Amennyit a dolog megkíván - ha úgy érzem, megéri.
353
Ezt a szavazást kihagyom!
30
Szavazatok száma: 447 | Kiírta: iminimi, 2009. aug. 14. 09:48
Melyik a legjobb magánnyugdíjpénztári tagság? (név nélkül)
ÁB-Aegon
18
OTP
29
Erste
4
Más,megírom privibe
17
Nemtom
363
Ezt a szavazást kihagyom!
27
Szavazatok száma: 431 | Kiírta: babyke21, 2009. aug. 14. 09:12
Szerinted ki a legnagyobb a "régi" énekesnők közül?
Kovács Kati
46
Koncz Zsuzsa
75
Zalatnay Sarolta
5
Cserháti Zsuzsa
241
Dolly
4
Csepregi Éva
30
Szűcs Judith
8
Harangozó Teri
3
Katona Klári
7
Karda Bea
1
Zoltán Erika
17
Ezt a szavazást kihagyom!
88
Szavazatok száma: 437 | Kiírta: haljud, 2009. aug. 14. 08:47
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
