Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Neked tetszik, hogy elsőtől negyedikig szövegesen értékelik a gyerek teljesítményét?
Igen
54
Nem
84
Hülyeségnem tartom,kapjon inkább osztályzatot
73
Nekem mindegy
12
Az osztályzat jobban tetszett,de ez is jó
37
Nem vagyok érintett a kérdésben
249
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 509 | Kiírta: dudubaba, 2010. jan. 26. 13:31
Ma van a szülinapom:)neked is?
igen:)
5
nem
498
ebbe a hónapba,de nem ma
27
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 530 | Kiírta: Kima21, 2010. jan. 26. 12:41
Láttad a Pretty Woman (1990) című filmet?
Igen
428
Nem
115
Ezt a szavazást kihagyom!
3
Szavazatok száma: 543 | Kiírta: 852308703c, 2010. jan. 26. 09:50
Többéves együttélés után a férfi egy ideje azt mondja, időre van szüksége, tartsatok szünetet. Hogy alakult nektek? (név nélkül)
Elköltözött és vissza sem jött, végleges szakítás lett belőle
53
Elköltözött, de aztán visszajött, mégsem sikerült rendbehozni és végleges szakítás lett belőle
17
1-2 hétig bírta külön, visszajött és azóta is együtt vagyunk
7
1-4 hónapig bírta külön, visszajött és azóta együtt vagyunk
3
5-9 hónapig bírta külön, visszajött és azóta együtt vagyunk
0
Nagyjából 1 évig bírta külön, visszajött és azóta együtt vagyunk
1
Több év után találtunk újra egymásra és azóta együtt vagyunk
3
Ezt a szavazást kihagyom!
392
Szavazatok száma: 84 | Kiírta: 6c2de036dc, 2010. jan. 26. 09:00
Olvastad már a Hello Baby-t, babát tervezők magazinját?
igen, de olyan mint a többi babás
8
igen, nagyon tetszett, hasznos volt
3
nem, mert nem érint
112
nem is hallottam még róla
345
tervezem hogy veszek
1
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 469 | Kiírta: Heni88, 2010. jan. 26. 08:29
Neked tetszett anno Az örvény című 6 részes minisorozat?
Igen.
46
Nem.
1
Nem láttam.
81
Nem ismerem.
325
Nem emlékszem rá.
46
Ezt a szavazást kihagyom!
2
Szavazatok száma: 499 | Kiírta: 97e35043a4, 2010. jan. 26. 07:04
Létezhet két hasonló korú és ellenkező nemű testvér között szexuális vonazalom? (név nélkül)
Igen
105
Nem
339
Ezt a szavazást kihagyom!
61
Szavazatok száma: 444 | Kiírta: KB, 2010. jan. 25. 22:09
Hol táboroztál gyerekkorodban?
Csillebérc
17
Zánka
63
Fonyódliget
22
Máshol
262
Nem voltam egyikben sem
158
Egyéb
28
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 550 | Kiírta: bumburka, 2010. jan. 25. 21:18
Sima babaolaj ( Rossmann-os ) is jó a terhességi csíkokra?
Igen, én is azt használtam.
5
Nem, az nem jó, tapasztalat.
16
Nem tudom.
378
Én kifejezetten terhességi csíkok elleni krémet használtam.
33
Igen, szerintem jó, bár nem azt használtam.
22
Ezt a szavazást kihagyom!
33
Szavazatok száma: 454 | Kiírta: d9d8721118, 2010. jan. 25. 19:47
El tudnád képzelni, hogy gyermeked egy idegen (másikban, ahol te élsz) országban telepedjen le?
Igen,ha ott találja meg a számítását,boldogságát!
341
Max. egy közeli országban,ahol belátható időn belül találkozhatom vele!
36
Legfeljebb egy másik városban,messzebb nem szeretnék élni tőle!
23
Még azt sem szeretném,ha másik városba költözne!
38
Még az is rossz lenne,ha másik házba költözne!
3
Egyéb,megírom a fórumon
3
Ezt a szavazást kihagyom!
87
Szavazatok száma: 444 | Kiírta: d4b0dd2692, 2010. jan. 25. 18:02
Van saját blogod? (név nélkül)
igen
82
nem
428
Ezt a szavazást kihagyom!
15
Szavazatok száma: 510 | Kiírta: 37d1ef4390, 2010. jan. 25. 17:47
Mióta van jogsid?
0-2 éve
39
2-4 éve
30
4-6 éve
42
6-8 éve
17
8-10 év e
38
10 évtől több
72
15 évtől több
62
20 évtől több
42
25 évtől több
50
Ezt a szavazást kihagyom!
183
Szavazatok száma: 392 | Kiírta: Tamás Tündy, 2010. jan. 25. 17:00
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
