Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Állami vagy magánnyugdíjpénztár?

Maradok a jelenleginél
60
Átlépek az államiba
139
Passz
251
Ezt a szavazást kihagyom!
56
Szavazatok száma: 450 | Kiírta: 9e63bb23cd, 2010. dec. 29. 09:58

Mit tennél, ha rajtakapnád a párod, hogy titokban a fehérneműidet hordja?(bugyi, harisnya, melltartó, zokni) (név nélkül)

Kérdőre vonnám, és a válaszától függ a további reakció
301
 
Semmit, ha neki ez jó, engem nem zavar
32
 
Rendszeresen hordjuk egymás cuccait, bizarr a tudat, h egész nap "érezzük egymást"
7
 
Bugyi, harisnya OK, na de a melltartó az már húzós
9
 
Először kikérném a barátnőim véleményét
3
 
Azonnali szakítás
52
 
Ezt a szavazást kihagyom!
112
 
Szavazatok száma: 404 | Kiírta: inportante, 2010. dec. 29. 00:46

Festett hajad van?

Igen, az eredeti hajszínemhez hasonló színűre van festve
201
Igen, az eredetitől nagyon eltérő színű
102
Nem, csak volt
88
Nem, nem is lesz
92
Nem, majd max. ősz hajszállak miatt lesz
55
Ősz haj miatt igen
37
Ezt a szavazást kihagyom!
38
Szavazatok száma: 575 | Kiírta: 79ec816dd5, 2010. dec. 28. 21:31

Az adatlapomon lévő - hamis - fűzőt felvennéd valamilyen alkalomra (pl. szatén boleróval, ingre, vagy magában)?

Igen, magban is, valami fekete szoknyával/nadrággal.
178
Igen, de csak ha egy részét eltakarom boleróval, vagy más felsőrésszel.
30
Nem, kizárólag a páromnak venném fel az ágyunkban.
16
Sehova nem venném fel, mert egyáltalán nem tetszik...
91
Ezt a szavazást kihagyom!
177
Szavazatok száma: 315 | Kiírta: Noorah, 2010. dec. 28. 19:06

Melyik sorozatot szereted a legjobban? Vagy melyiket nézed?

Jóban Rosszban
67
Barátok közt
234
mindkettőt nézem/szeretem
34
nem nézem egyiket sem
134
nem érdekel, jobb elfoglaltságom is akad,minthogy a tv-t nézzem
43
simán nem érdekel
62
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 574 | Kiírta: kestane, 2010. dec. 28. 16:24

Láttad már a Lisa csak egy van-t?(verliebt in berlin)

Igen,imádom,a kedvencem.
2
Igen,szinte mindennap nézem.
3
Persze,csak nem marad időm nézni.
10
Néha szoktam nézni.
16
Nagyon ritkán szoktam nézni.
23
Nem szoktam nézni.
424
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 478 | Kiírta: olcsikaih, 2010. dec. 28. 14:32

Tudsz feltétel nélkül szeretni? (név nélkül)

Igen, tapasztaltam már.
339
 
Igen, bár nem ért még "próbatétel".
13
 
Nem, tapasztaltam már.
4
 
Nem hiszem....
18
 
Nem tudom...
31
 
Csak a gyerekemet!
30
 
Csak a családom!
17
 
Családot és néhány barátot.
8
 
Egyéb
26
 
Ezt a szavazást kihagyom!
35
 
Szavazatok száma: 486 | Kiírta: Frenszy, 2010. dec. 28. 14:22

9 év együttélés, 2 közös gyerek után ha külön költöztök, éltek, te békülnél ha az exed akarná?

Igen
24
Nem
62
Igen,de csak a gyerekek miatt
8
Nem, még a gyerekek miatt sem
14
Soha
8
Csak akkor ha alapjában véve jó volt a régi kapcsolat
310
Igen, ha feleségűl venne
2
Ezt a szavazást kihagyom!
80
Szavazatok száma: 428 | Kiírta: 2954d38182, 2010. dec. 28. 09:36

Látnál női stand up comedy's(áll ki és beszélj) előadót?

Igen
172
Nem
73
Igen,mert nagyon kevés van belőlük
73
Nem,mert a férfiak jobbak
27
Azt sem tudom mi az a stand up comedy.............
40
Más válasz
71
Ezt a szavazást kihagyom!
57
Szavazatok száma: 456 | Kiírta: Dorottya84, 2010. dec. 28. 00:10

Milyen szankciót javasolnál nem a fórumhoz kapcsolódó hozzászólásért, fecsegésért?

szégyenketrec
15
kaloda
6
megkövezés
7
fogkiverés
8
feketeleves
16
hoxáról való kitiltás
5
adatlapra +5 év életkor minden beszólásért
12
+5 kg súly minden beszólásért
44
legyen új jel, egy halálfej, azt kapja
42
lefejezés
14
nyilvános bocsánatkérés a fórumindítótól
41
egyéb
169
Ezt a szavazást kihagyom!
140
Szavazatok száma: 379 | Kiírta: dominós, 2010. dec. 27. 22:27

Bírod István Kovácsot?

Nagyon bírom a pasit, csúcs, ahogyan riporterkedik.
13
Csak az ALD. reklámban láttam eddig, de jó arc.
17
Engem irritál.
56
Nem tudom ki az.
373
Ezt a szavazást kihagyom!
40
Szavazatok száma: 459 | Kiírta: fmagdi78, 2010. dec. 27. 21:30

Szerintetek vízálló a béka feneke?

Igen.
45
Nem.
5
Te normális vagy?
76
Annak kell lennie, különben szegény béka megtelne vízzel.
207
Nem tudom, nincs békám.
85
Nem tudom, de legalább kivetted a kérdésből a csúnya szót. :)
24
Ezt a szavazást kihagyom!
69
Szavazatok száma: 442 | Kiírta: Sylar01, 2010. dec. 27. 18:55
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook