Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
A karácsonyi ajándékodat a féjred-pasid....
veled együtt veszi meg, Te választod ki, az ötlet is a Tiéd.
70
veled együtt veszi meg, de az ötlet az övé.
19
nélküled veszi meg, de Te mondod meg mit szeretnél.
44
nélküled veszi meg és teljes meglepetés az egész.
206
Ezt a szavazást kihagyom!
162
Szavazatok száma: 339 | Kiírta: zsedeske, 2010. dec. 22. 05:08
Álmodozó típus vagy?
Igen,nagyon.
220
Egyáltalán nem.
45
Csak néha.
271
Ezt a szavazást kihagyom!
14
Szavazatok száma: 536 | Kiírta: Gretaa, 2010. dec. 22. 00:12
Párod/férjed volt barátnője szeretne a barátnőd lenni. Te erre...
Neeeem! Szó se lehet róla!
243
Miért ne?
44
Passz. Nem tudom mit csinálnék.
185
Ezt a szavazást kihagyom!
56
Szavazatok száma: 472 | Kiírta: csigu77, 2010. dec. 21. 20:45
Melyik levesfélét eszed meg inkább?
krémleves
45
hagyományos leves
182
egyiket sem
25
mindkettő jöhet
306
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 558 | Kiírta: moncsicsi83, 2010. dec. 21. 19:32
Kivel ünnepled a karácsonyt?
anyuval és apuval
25
anyuval
8
apuval
2
tesóval
2
pároddal/férjjel
62
férjjel és gyerekeddel (gyerekeiddel)
193
egyedül
18
nem ünnepelek
7
nagyszülőkkel
5
egyéb
197
Ezt a szavazást kihagyom!
41
Szavazatok száma: 519 | Kiírta: kiruka010, 2010. dec. 21. 13:53
Milyen zenei műfajt hallgatsz legszívesebben?
rock/rock' n 'droll/punk
78
pop/RnB
108
country
10
reggie
12
techno/trance
14
disco
32
valami mást.....
224
Ezt a szavazást kihagyom!
61
Szavazatok száma: 478 | Kiírta: kestane, 2010. dec. 21. 13:40
A te tapasztalataid alapján a kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond?
Igaz
101
Egyformán gond
226
Nem igaz
47
Ezt a szavazást kihagyom!
123
Szavazatok száma: 374 | Kiírta: 80e62707b3, 2010. dec. 21. 13:01
Illetlenség szerinted a kapott ajándéktasakot továbbajándékozni?
-igen, minden esetben, még ha az ajándékozott nem is tudja, hogy már volt benne ajándék
29
-nem
441
-csak akkor, ha nincs rajta az ajándékkísérő cimke
47
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 517 | Kiírta: mesesajt, 2010. dec. 21. 12:20
Mekkora hűhót csinálsz a Karácsonyi főzésből?
Óriásit (minden nap mást)
48
Csak Szenteste
84
Csak első nap
12
Csak második nap
3
Szerényen (anyagiak miatt)
40
Folytatjuk a diétát
4
Nem erről szól az ünnep
231
Olyan nap (étkezés szempontjából), mint a többi
35
Ezt a szavazást kihagyom!
70
Szavazatok száma: 457 | Kiírta: napfenyvirag, 2010. dec. 21. 09:59
Neked tetszik Josh Groban February Song (Hangokba zárva) cimű dala?
igen
84
nem
14
nem hallottam
371
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 469 | Kiírta: dadbbc4cf8, 2010. dec. 21. 08:25
Szerintetek is nagyon jó áron vannak a játékok a Regio nagy játék szaküzletekben?
Igen, mindig ott veszek játékot
25
Szerintem vannak sokkal olcsóbb áruházak (pl. tesco, cora, ...)
35
Nem ismerem azt az áruházat
271
Nem tudom/nem érdekel/nem szavazok/más
103
Ezt a szavazást kihagyom!
30
Szavazatok száma: 434 | Kiírta: L.Niki18, 2010. dec. 20. 23:03
Konyhaszekrényt milyen gyakran takarítasz belülről? (név nélkül)
kb. hetente
4
kb. havonta
35
kb. fél évente
218
kb. évente
65
amikor már ragad a kosztól
17
amikor picit koszosnak látom
74
sosem takarítok konyhaszekrényt
21
nincs is konyhaszekrényem
10
Ezt a szavazást kihagyom!
40
Szavazatok száma: 444 | Kiírta: fmagdi78, 2010. dec. 20. 21:51
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
