Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szappanöntés fórum

Szappanöntés (beszélgetős fórum)


1 2
2013. máj. 21. 16:56
Igazándiból mindent akarok! :) Nincs berögzött elképzelés, nekm minden új a témában.
2013. máj. 21. 16:53
Attól függ, mit akarsz. Háziszappant-e vagy hasonlót ahhoz, ami a neten van? A dédnagyanyámnak volt egy receptje szódával, olajjal, zsírral és vízzel (szóda, mint mosószóda), én ebből főztem ki háziszappant a nyáron. Tökéletesre sikerült, s bár színére nem a legszebb, mert hányavetin bántam a zsírok tisztaságával (sötétbarna lett), de én azóta is azzal mosok, tökéletesen tisztít!
2013. máj. 21. 16:52

Én is kezdő lennék, de már annyit kutakodtam a neten szappankészítés tekintetében :o

Holnap lesz több időm, kigyűjtöm amit megvalósíthatónak találok, de remélem jönnek tapasztaltak és elmondják a tutit :)

2013. máj. 21. 16:45

Azt hittem csak engem izgat a dolog! :)

Igazándiból még azt sem tudom mit rendeljek első körben hozzá... Akkor ezek szerint Te is kezdő lennél?

2013. máj. 21. 16:41

Szia! Jujj ez jó téma, remélem lesznek ötletelők, tapasztalatok, mert én is nagyon szeretnék házilag szappant készíteni.

A vőlegényem szappanmániás :) és biztos örülne valami személyre szóló, egyedi szappannak!

2013. máj. 21. 16:39

Nagy kedvet kaptam ennek kipróbálásához! A neten terjengő receptek tömkelegében már elvesztem...

Várok tapasztalatokat, ötleteket!

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook