Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Számomra ez már nem megy. Napokig eltűnik, semmit nem tudok... fórum

Számomra ez már nem megy. Napokig eltűnik, semmit nem tudok... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. 39cb60bede (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 06:42
Édes istenem. én velem ezt hányszor megcsinálták! Sütöttem főztem vártam szerelmesen és vágyakozva mint egy félőrült.... egy mondatot nem érdemeltem, szó nélkül eltűnt Aztán kiderült hogy másik nő volt a képben Ment is a levesbe! Az ilyen embereknek nincs becsületük menekülj addig amíg tudsz.
11. Főnix3 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 8. 21:16
Mi tart attól vissza, hogy lapátra tedd?
10. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 8. 21:12
Miből él?
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Burrit0)
2023. jún. 8. 21:08
Egy éve nincs munkahelye. Kétlem, hogy azért csinálja ezt, mert fáradt, túl sokat dolgozik.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Myra)
2023. jún. 8. 21:07
Egy KIS “ÉN” időre. Nem pedig minden héten napokra…
7. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 6. 17:42
Milyen viszonyban vagytok?
6. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 6. 15:23
Majd rájössz hogy az idő túl drága ahhoz hogy erre az emberre pazarold.
5. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 6. 15:02
Ez gáz. Ez engem is zavarna
4. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 6. 03:16

Ha sokat dolgozok, en sem beszelek senkivel.

Most szivesen beszelnek az apammal, de mar alszik. Pedig vele majdnem minden nap beszelek, vagy legalabb dobok egy vigyort.

Engem ismernek az ismeroseim, barataim, nem veszik rossz neven. Aki ram telepszik, kiesik a pixisbol.

En nem banom, ha 50-60+ orat kell dolgozni egy heten, akkor dolgozok, ha van melo. Ha nincs forgalom, kevesebb orat kapok, es gondolnom kell arra az idore is. Vagy ha lebetegszem, es nem tudok dolgozni.

Rugtak mar ki pialas miatt, de fajo szivvel, es felajanlottak az ajanlast, hivatalosan kozos megegyezes volt, mert keves olyan ivas lo van, mint en.

En nem szoktam lezengeni, a telefonom sem tartom magamnal, ha egy-ketszer nagyon nem volt mit csinalni, a receptkonyvet bujtam, amit neha jobban tudok, mint a sous chefek, vagy a head chef.


En nem duvet nyirok, mint az apam (amit a masik forumban irtam), en leulok hoxazni, es idiotasagokat olvasok. Vagy sorozatokat nezek, hallgatok. Ujnak 1000 eve nem alltam neki.


Holnap vegre szabad leszek, de fallllllydalmas kupit hagytam az elozo heten. Semmit nem mosogattam el, egy rakas mosnivalom van, el kell mennem a kulcsmasolohoz, a patikaba, bevasarolni, idiota online trainingeket csinalni. Pedig en csak szeretnek felig afudni, kajalni valamit, aztan regi CSI epizodok mellett sudokut fejteni delutanig, aztan viragokat ultetni, es kimenni egy laza setara.

Es holnap visszairok mindenkinek, aki irt nekem az elozo heten. Egyikkel, masikkal talalkozok is egy kavera, ha nem dolgoznak.

3. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 6. 01:49

Engedd egyedül lenni! Szerintem neked nincs erre szükséged!

Lesz jobb!

2. Myra
2023. jún. 6. 01:02
Mindenkinek szüksége van egy kis "ÉN" időre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook