Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Számítógép vírus fórum

Számítógép vírus (beszélgetős fórum)


2013. jún. 26. 06:02

Avg, kabantartó mellé, ezt a spybotot is le kell tölteni?

Nem " vesznek " össze? Nem vagyok szaki, csak pár dolgot tudok a gépről általában.

2013. jún. 26. 05:52

Olvasta valaki ezt az üzenetet? Kapott ilyent?


Valaki küld egy e-mailt, amely néhány piros táncoló cipőt tartalmaz

(vagy láb nélkül is).

Egy nagyon szép zenét hallassz. A mail, felajánl számos dalt. Ne töltsünk

le semmit!

Ez egy vírus:* Kleneu66!* * Ha meggondolatlanságból letöltjük, a

merevlemezről 2

óra alatt mindent letöröl,megsemmisíti a merevlemezt.

Ez a vírus most került forgalomba , és még nem találtak rá antivírust .


SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NE TÖLTSED LE!

13. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 12. - Nana06)
2012. jan. 6. 10:29
spyware irtó. és igen, le kell tölteni, telepíteni, és aztán lehet használni. spybot-ra kell rákeresni.
12. nana06 (válaszként erre: 11. - 57aa4ea1e8)
2012. jan. 6. 09:34
és ez micsoda pontosan? ezt is le kell tölteni?
11. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 9. - Nana06)
2012. jan. 6. 09:24
az ilyen az nem vírus, hanem spyware. vírusirtó sokat nem igazán tesz vele. futtatni kell pl a spybot-ot, az a jó rá.
10. danina
2012. jan. 6. 09:13

Hasonlóképpen "járt" egy másik hoxás is,olvasd:

Tudásbázis - Mik ezek a zölddel kiemelt, aláhúzott szavak a portálon(és máshol is) tegnaptól?

2012. jan. 6. 09:08
mióta megnyitottam azt a videót, azóta mindig belépek valahova, és akkor megnyitja az adott oldalt, de utána egyszer csak egy másikat nyit meg úgy hogy én nem is csináltam semmit :S ezért gondoltam hogy ez egy vírus lehet....csak én nagyon nem értek az ilyenekhez...nem tudom hogyan kell megkeresni a vírust, hogyan kell letörölni...:S
8. danina (válaszként erre: 7. - 57aa4ea1e8)
2012. jan. 6. 08:56

Nem tudom.Tény,hogy azóta nincs gondunk a géppel.

A fész meg nem hiányzik,jobb itt. :-)))

7. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 6. - Danina)
2012. jan. 6. 08:52
Hm... nem eszik olyan forrón a kását azért. Én még sosem kaptam riasztást a fész miatt, sőt nincs is vírus a gépemen, de még spy sincs.
6. danina (válaszként erre: 4. - Nana06)
2012. jan. 6. 08:50

Nem hiszem.Nekünk is avast van,és amíg fészeztem,állandóan dolgozott a szerencsétlen,néha elég komoly vírusokat is talált.

Amikor már ott tartottunk,hogy naoi 4-5 ször lefagyott a gép,a párom "kitakarította" azóta nem fészezek.Nincs is semmi baj vele...Azt hallani,elég komoly vírusok keringenek azon az oldalon,olyan is volt már,ami külföldi fizetős oldalra irányítja át a gépedet.

5. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 4. - Nana06)
2012. jan. 6. 08:48

azt én nem tudom, hogy mivel kaphattál esetleg vírust, de hogy az, amit a fészbukk kiírt, nem valós, az tuti, ugyanis ugyan erről a gépről a gyerekem regére simán be tudtam lépni.

úgyhogy hidd el, ha van vírusod, nem a fészbukk fogja azt neked jelenteni. nem kell mindent elhinni, amit ott írnak, ugyanis nem biztos, hogy nem-e pont azzal kapsz valamit, ha az ott felajánlott opciókat választod.

2012. jan. 6. 08:42

Hát nem tudom...most töltöm le az avast vírusírtót..ezzel át tudom nézni a gépem? és mi vele a teendőm? csak feltelepítem és ennyi?

Tegnap linkeltek ki az üzenőfalamra egy videót amit meg akartam nézni, de telepíteni kellett valamit, és én hülye elkezdtem de aztán megszakítottam....ezzel kaphattam vírust?

2012. jan. 6. 08:36
nem mellesleg, azt hittem, valaki csúnya tréfát űz velem, de ezek szerint nem.
2. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 1. - Nana06)
2012. jan. 6. 08:36
ne csinálj semmit. van egy kis kocka, amit be kell pipálni, hogy úttörőbecsszóra nincs vírusod, mert kiirtottad, és simán be tudsz lépni. elvileg ezután még 24 órával nem lehet postolni, de nekem pl sikerült, holott reggel ugyan ez az üzi várt.
2012. jan. 6. 08:22
Ma reggel , hogy be akartam lépni a facebook-ra nem engedélyezte a belépésemet, azt írta ki, hogy a gépem fertőzött lehet....az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám megtalálni a vírust? Nem értek nagyon a számítógépekhez, sajnos a vírusírtónk elavult....tudok még valamit csinálni? vagy újra kell telepíteni az egészet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook