Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakított velem a párom mert már nem szerelmes, zajlik a különköltözés. Elfogadtam viszont addig is folyton keresi a testi kontaktust.. fórum

Szakított velem a párom mert már nem szerelmes, zajlik a különköltözés. Elfogadtam viszont addig is folyton keresi a testi kontaktust.. (beszélgetős fórum)


1 2
6. Chrystal71 (válaszként erre: 3. - D5bae51d10)
2018. jan. 10. 09:02
De jobb lenne, ha nem.. ez a tipikus se Veled, se Nélküled.. kínszenvedés.
2018. jan. 10. 09:00
Ennyi év után szerintem mindenhol elmúlik a szerelem. nem az a kérdés, hogy szerelmesek vagytok-e, hanem hogy szeretitek-e egymást, vagy tudnátok-e gond nélkül a másik nélkül élni.
2018. jan. 10. 08:59
Már nem szerelmes beléd, de neki a barátság extrákkal belefér.
3. d5bae51d10 (válaszként erre: 2. - Drflora)
2018. jan. 10. 08:57
Ebből szerintem békülés lesz. :)
2018. jan. 10. 08:56
Bocsi a fórumtémánál lemaradt,hogy úgy ölel és csókol,mint eddig én elutasítom,de ígyis folytatja. :(
2018. jan. 10. 08:50

Ő hagyott el,pedig 8 évig udvarolt és volt belém szerelmes tini korától mire én megértem a kapcsolatra,és belé szerettem..Állítólag a 8 éve alatt akárkivel volt mindenki mellett csak rám várt, éreztem a szerelmét mindent megtett. Egyik napról a másikra lett vége, mert nagyon csúnyán összebalhéztunk és elkezdtem összepakolni,hogy én innen elmegyek, nagyon mérges voltam és meggondolatlan. Sokat veszekedtünk mert nagyon féltékeny volt. Viszont megértettem,hogy ha ennyit veszekedtünk jobb nekünk új életet kezdeni. Mégis meghülyülök,hogy ezt teszi, nem akarok tőle semmit. Ne nyúljon hozzám ha nem szeret. Nem vagyok senki játéka. Minden baj neki ha küzdenék az(Mert megpróbáltam helyrehozni de megkért fejezzem be mert nem érez szerelmet. Megaláztam magam,mikor kimondta zokogtam és nagyon fájt) Aztán elfogadtam,elengedtem. Kerestem munkát, interjúra megyek tőle 300 kmre,emiatt jó a kedvem. Megkérdezte mi az oka a nagy boldogságnak. Nyilván elmondtam,egy pár voltunk nem titkolózom. Erre azt mondja csak idegesíteni akarom,hogy ne lássa a szenvedésem. Nem is szerettem igazán mert ha szeretném nekem is fájna,meg küzdenék. Én jobban örülök,hogy elmegyek,mint ő szerinte. Pedig megtettem,hogy küzdjek még értünk. Nem értem miért játszik velem. Nem kaparok foggal-körömmel de elvárnám,hogy ne játszadozzon. Próbálok erős maradni de nehéz úgy,hogy éjjel hozzám bújik és reggel is arra kelek,hogy ölel. Elvisz munkába,hogy ne buszozzak, napközben nem keresem délután kérdőre von miért nem hívom fel sem. Egyik pillanatban azt mondja csak úgy magától,hogy nem haragudhatok rá amiért elmúlt a szerelme. A másikban,hogy nem fogom hülyének nézni és mikor gondolok egyet majd mindig összepakolok,hogy lelépek. Aztán,hogy már biztos otthon vár rám valaki,azért sietek. Büszke lehetek magamra amiért feladtam és nem küzdöttem érte. Mit tegyek,hogyan viselkedjek? ebbe így belezakkanok. Külön alvás azért nem oldható meg mert egy szobás kis lakás van, még egy kis hely sincs ahová egy matracot letehetnék,habár próbáltam de nem hagyta,hogy ott aludjak a földön. Amíg tart a felmondásom addig itt kell laknom,nincs hová mennem mert együtt jöttünk a fővárosba dolgozni és lakni, nincs itt senkink.

1 hete szakítottunk.

24 L/29 F.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook