Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakított. Végleg? fórum

Szakított. Végleg? (beszélgetős fórum)


2015. dec. 8. 00:04
ezt cask o tudna megmondani!
2015. nov. 3. 15:50
Az én exem 3 év után közölte hogy már nem érez úgy mint régen, blabla, de még nem tudja mi legyen... Na ezt a szupi kis bizonytalanságot három hétig húzta velem, közben egy tűt nem tett arrébb hogy ne érezzem magam olyan fosul, és a végén nagy nehezen kibökte, hogy hát akkor ő úgy döntött vége. Persze ott is volt egy csaj a képben, de úgy adták elő a dolgot, mintha csak nagy hirtelen azután jöttek volna össze, hogy mi szakítottunk... Lényeg a lényeg, hogy nem kellett volna hagynom, hogy bizonytalanságban tartson, megalázzon, hanem a sarkamra állnom és megmondani, hogy hát kisapám én nem vagyok valami rongydarab amit hordasz pár hétig és ha nem tetszik akkor visszaviszed a boltba...
20. charlixcx (válaszként erre: 1. - Burgonyakrokett)
2015. nov. 3. 13:10

Akkor sajnálom, de végleg.. :( kicsit hasonló helyzetben vagyok, bár az én kapcsolatom csak 4,5 hónapig tartott. Egyértelműen azt a másik lányt tartja a befutónak, és lezártnak tekinti veled a dolgot. Átérzem a helyzeted.

De rohadjanak meg.

2015. nov. 3. 13:08

Nekem 3,5 ev utan volt egy hasonlo szituaciom.

Az akkori baratommal osszevesztunk es en mergembe azt mondtam neki h szakitsunk mert elegge hirtelen voltam akkoriban... De ezt hamar,mar masnapra megbantam...de o masnap azza jott h legyen szunet...aztan jott h nem tudja mit akar,teljesen kizart az eletebol...

Jott valami cuccaert,kerdeztem h szeret e? Igen, szeret! Ha nem szeretne nem lenne itt. Sírt!

Én annál jobban...

Aztan kozolte h megismert a 7vegen egy lanyt es csokoloztak....

Teljesen kivoltam...el se hittem,azt hittem valami remalom...

Vegul a szunetbol szakitas lett,mert o osszejott a csajjal...

Az orrom elott ment el nap mint nap ugy h meg koszonni se koszont.

Bele estem abba a hibaba h konyorogtem neki h adjon egy eselyt...azt hittem az en hibam.


Hat persze... Lenyeg h vege lett. Soha tobbe nem tlalkoztunk csak futolag,lattam az uj nojet.. Tudtam rola h hol el stb... Mindig mondtak,bar sose voltam ra kivacsi..

Eltelt fel ev kb az anyja irt facen es akkor leirta,h a kicsi fia mar regen egyutt volt ezzel a csajjal..csak o nem merte nekem elmondani,exem meg gyava volt hozza....

Ugyhogy en igy jartam,de biztos van az ellenkezojere is pelda.

18. viva70
2015. nov. 2. 21:44
Majd az idő igazolja...
17. kisj
2015. nov. 2. 21:27
szünet = vége
16. anya4005 (válaszként erre: 9. - Burgonyakrokett)
2015. nov. 2. 18:40

Szerintem is végleges a dolog,sajnálom!

Mázli,hogy idejében rájött,még,ha gerinctelen módon azért nyitva is tarja a visszaút kapuját a hitegetéssel.

Carabb lenne,ha már családotok lenne,közös vagyon,stb.

2015. nov. 2. 18:23
Végleg.
14. Böce (válaszként erre: 1. - Burgonyakrokett)
2015. nov. 2. 15:48

Szerintem ennek végleg vége. Két hét alatt becsajozott, és nem látja jövőjét a kapcsolatotoknak.


Magyarul nem volt elég tökös szakítani, így oldotta meg. Ki tudja, mióta kerülgeti a csajt, az meg, hogy azt mondja neked nem volt köztük semmi, hát...

vagy igaz, vagy sem. Szerintem nem.

13. 76c87e32e1 (válaszként erre: 9. - Burgonyakrokett)
2015. nov. 2. 15:38
Reménykedni mindig lehet, de sajnos ha ő úgy érzi, nem akarná folytatni, akkor el kell engedni. Jobb így, mintha melletted járna félre. Bármi megtörténhet, de talán te is gondold át, vajon ő az, aki neked jó? Valamiért eljutottatok a szünetig, és most nagyobb benned az az érzés, hogy visszaszerezni és a hiányérzet, mint az, hogy azok a problémák ugyanúgy neked sem voltak jók.
2015. nov. 2. 15:33

Szerintem nem lehet előre tudni, hogy mi lesz.

Lehet hogy tényleg végleges a döntése, de az is előfordulhat hogy csak egy fellángolás a másik lány iránt, és rájön hogy nem tud nélküled élni.

Mindenre láttam már példát :)

11. 9c57fd10dc (válaszként erre: 9. - Burgonyakrokett)
2015. nov. 2. 15:24

Gondolj bele.

6 év után szünetet kérni... 6 év alatt bőven kiismerhettétek egymást. Nem kell ide szünet. Mihez? Próbáld meg elfogadni, hogy vége, és akkor hamarabb túljutsz rajta ;-)

10. 07da045965 (válaszként erre: 3. - Burgonyakrokett)
2015. nov. 2. 15:20
Törődj bele, vége....
2015. nov. 2. 14:54
igen. persze én is azt gondolom, csak tudjátok milyen hülye az ember. mindig reménykedik.
2015. nov. 2. 14:49
Végleg. De jobb így, mint még húzni még egy darabig békülős-szakítós hülyeségekkel.
2015. nov. 2. 14:49
Sztem ez végleges. Sajnálom.
2015. nov. 2. 14:48
Aki menni akar menjen.
2015. nov. 2. 14:46

Tapasztalat:vége

jó tanács:gyászolj és lépj tovább.és ne keresd!

2015. nov. 2. 14:42
végleg
3. burgonyakrokett (válaszként erre: 2. - Burgonyakrokett)
2015. nov. 2. 14:42
Akkor ugy döntöttünk, hogy nem keressük egymást kis ideig.persze én majd beleőrültem. Végül szombaton talalkoztunk, hogy beszéljünk. Azt mondta hiányoztam, szeret is, de nem látja a jövőjét a kapcsolatnak. Olyan tárgyilagos és határozott volt.
2015. nov. 2. 14:40
Kb két hetet szüneteltünk amikor mondtam, hogy beszèljünk kiderült van egy lány aki elég szimpatikus neki. Azt mondta nem volt köztük semmi és nem tudja hogy fellángolás e vagy tényleg érez valamit.
2015. nov. 2. 14:39

Sziasztok!

Tapasztalatokra, jó tanácsokra lenne szükségem. 6 év után szakított velem a barâtom. Kb. 3 hete kezdődött azt mondta tartsunk szünetet túl sok a vita stb. Belrmentem azt gondoltam megoldjuk hiszen mindent elfogok követni, hogy így legyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook