Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sportolsz, formálódsz, mi a kitűzött cél, van példaképed? :-) fórum

Sportolsz, formálódsz, mi a kitűzött cél, van példaképed? :-) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
7. Mion
2009. dec. 9. 12:16

Én igazából csak kicsit szeretnék "javítani" a testemen, ha mondhatom így =) Sokmindent sportolok, mikor mihez van kedvem: leg magic, kocogás, nagy séták, kondi.... callanetics, ilyenek =)

A példaképem pedig Sara Ramírez a Grace Klinikából, szerintem nagyon csinos és nőies =)

6. 7e55627956 (válaszként erre: 3. - Kalomoira)
2009. dec. 9. 12:11

Hát a szülés miatt,de szeretném közelíteni :)

Néztem a képet amit felraktál, nagyon szép a tetkód!

Én is szeretnék csak félek hogy fájni fog... de megfogadtam ha elérem a kívánt testsúlyomat nem érdekel csináltatok egyet :)

5. Kalomoira (válaszként erre: 4. - Alexandracska83)
2009. dec. 9. 12:11

igazi példaképem nekem sincs, Rékának is csak a háta meg a feneke az ami tetszik :-)

Ha már jobban érzed magad tőle az bőven elég (otthoni mozgás).

Én most megpróbálok a táplálkozásomra is oda figyelni, bár eléggé nehéz :-D

2009. dec. 9. 12:09
Nekem nincs példaképem de most én is elkezdtem tornázni de csak itthon kis gyakorlatok.Csak hogy jobban érezzem magam a bőrömben azért csinálom:)
3. Kalomoira (válaszként erre: 2. - 7e55627956)
2009. dec. 9. 12:08
Miért ne lehetne? Vagy megközelíteni ha mást nem is :-)
2009. dec. 9. 12:06
Én a régi alakomat akarom újra :) De olyan már úgyse leszek... :)
2009. dec. 9. 12:05

Sziasztok!


Nekem Rubint Réka háta és feneke a kitűzött célom, kondizok újra pár hónapja :-)

Beszélgetnék olyan nőkkel akik szereteik az alakjukat formálni, és rendszeresen járnak edzeni, esetleg van olyan ember akit alkatban megakarnak közelíteni.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook