Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Spániel gazdik fóruma! fórum

Spániel gazdik fóruma! (beszélgetős fórum)


1 2
2009. nov. 22. 17:32

Nekem egy cavalier king charles spánielem van.

Luigi 11éves lesz.Imádnivaló kis fickó!!!!!!!!:):)

13. vadkriszti (válaszként erre: 12. - Nadine81)
2009. szept. 18. 12:37

Az első kutyám egy fekete angol cocker volt, szuka. Nála jobb, nyugodtabb, okosabb, hűségesebb kutya még nem született. Határozottan állíthatom, hogy semmi köze a színnek a belső tulajdonságaihoz.

Biztos, hogy sok örömöd lesz vele:)

2009. szept. 11. 23:17
Nekem is van egy drágaságom!Fekete,fehér mellénnyel,1éves,Dörminek hívják.Ő a 2.spánielem.Az előző blauschimmel színű volt,Brúnónak hívták,de sajnos tavaly év elején vesebetegségben meghalt:(Ugyanolyan színűt szerettem volna utána is venni,de nem sikerült,így fekete lett.Nem bántam meg,de több helyen is hallottam,hogy a spánielek közül a feketék a leg"vérmesebbek".Lehet benne igazság,mert Dörmi Brúnóhoz képest egy kis ördög,harapós-igaz"csak"játékból meg ilyesmi.Igaz,mindenki azt mondja,ez nem szín,hanem nevelés kérdése,de szerintem aki igazán ismeri ezt a fajtát,tudja milyen kis öntörvényű,makacs,de imádnivaló,gyönyörű állatkák.Gyerekkorom óta ez a fajta tetszik nekem!
2009. jún. 9. 13:14
Nagy valószínűséggel úton vannak nálunk a szerelmük gyümölcsei is:)
10. vadkriszti (válaszként erre: 6. - Khajni)
2009. jún. 9. 13:13
Egyetértek endrissel. Jobb, ha előbb csak egy kutyust vállalsz. Majd, ha már látod a kialakult egyéniségét, könnyebben választhatsz neki társat (ha még mindig akarsz).
2009. jún. 9. 13:11
Nekünk egy tündéri amerikai cocker spániel kisfiúnk van, akihez örököltünk egy springer spániel kislányt. Kutyák között nem gondoltam, hogy létezhet akkora szerelem, amekkora nálunk kialakult:) Gyönyörűek, imádnivalóak:)
8. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 6. - Khajni)
2009. jún. 7. 19:55
Szia!Nagyon jól választottatok amikor a spániel mellett döntöttetek!A spániel egy nagyon család szerető kutyus,és nagyon sok törődést igényel belsőleg és külsőleg is!Milyen célra szeretnétek?Kedvencnek vagy esetleg tenyésztési célra?Ha az utóbbi célból,akkor mindenképp külön alomból és ha lehetséges jó messziről egymástól(véletlenül se legyenek rokonok).Lehet egyszerre két kutyust is venni,mert az még jobb ha van neki társa akivel szaladgálhat és játszadozhat.Röviden ennyi, ha kérdésed lenne írj nyugodtan!
2009. jún. 7. 19:36

Szia.

Én a Te helyedbe csak egyet vállalnék, sok törődést és szeretetet igényelnek, a későbbiekben pedig lehetne hozzá társat venni.

Ha mégis kettőt vennétek szerintem jobb külön alomból.

2009. jún. 7. 17:14

Sziasztok!

Most szeretnénk venni a gyerekeknek spánielt,kettőt!Tanácsot szeretnék kérni,hogy

-testvérek legyenek-e,vagy külön alomból válasszunk?

-egyáltalán merjünk 2 vállalni,vagy ha úgy alakul később hozzunk mellé tásat,

-mennyi gondoskodást igényelnek?

Előre is köszönöm!

2009. máj. 4. 14:38

Sziasztok!

Ezek a kutyusok sürgősen gazira várnak!Nem az én hirdetésem,csak arra gondoltam hátha érdekelné valakit, mert nagyon aranyosnak látszanak! [link]

2009. ápr. 26. 13:22
Nekem 2 angol spánim van,mindkettő csajszi.Jennyfer(2 éves, fekete) és Buksi (8 hónapos, arany)Nagyon jó kutyus mindkettő!Volt egy kan spánim is, de őt el kellett ajándékoznom, mivel a 4 éves kislányomat nem szerette.
2009. ápr. 26. 11:15

Sziasztok.

Nekem is van egy 7 hónapos angol coccer spánielem, szintén aranybarna és nagyon rossz, de így imádom.

2009. ápr. 26. 09:15
akkor itt a helyem! nekünk is van egy angol coccer spánielünk!! Suzy a neve! És arany barna!
2009. ápr. 26. 07:20

Sziasztok!

Ha szeretitek a spánieleket, akkor itt a helyetek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook