Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sötétkék térdig érő ruha, fekete tüll. Szerintetek nem ronda? fórum

Sötétkék térdig érő ruha, fekete tüll. Szerintetek nem ronda? (beszélgetős fórum)


2015. febr. 6. 08:45
nekem tetszik,ami a linken van.
2015. febr. 6. 08:33
Nekem picit "nyomasztó" inkább, nem ronda.
6. kriszta773 (válaszként erre: 1. - BlackAndGold)
2015. febr. 5. 22:48
nekem tetszik, bár összhatásnál számít majd, hogy milyen az a sötétkék, ennél a világosabbnál jó a kontraszt
2015. febr. 5. 22:13

Optikailag alacsonyit, osszenyom, hacsak nem vagy 180 cm magas. Kiralykeken, tintakeken komor, turkizkeken elfogadhato.

A tull elegge alkalmi jelleget ad egy ruhanak. Nem mindegy a fazon, az alkalom sem, amire viselni szandekozod.

2015. febr. 5. 22:08
Szerintem nagyon nem mindegy, hogy milyen az a sötétkék. Ami a linken van, nekem tetszik, de ez nem sötétkék. Pl. Egy matróz kéken vagy búza kéken már nem tudom elképzelni.
2015. febr. 5. 22:00
Szerintem attol fugg milyen alkalomra viseled. El tudom kepzelni, mint bali ruhat, de eskuvore semmikeppen.
2015. febr. 5. 21:30

Ha neked tetszik, nem mindegy másnak mi a véleménye róla?


Igazi sötétkék ruhán lehet kicsit gyászos a fekete, de lehet tök jó, így a manó tudja. Az sem mindegy, hogy áll a viselőjén, mert van amikor a legvadabb dolgok is nagyon jól állnak valakin.

2015. febr. 5. 21:23

[link]


Nem ilyen ruhám lesz, azért linkeltem be, hogy el tudjátok képzelni körülbelül, hogy mire gondolok.


Maga a ruha sötétkék, térdig érő. Csípőtől lefelé, mint a képen, van egy réteg fekete tüll. Aki el tudja képzelni, szerintetek milyen? Nem ronda, ha a sötétkéken rajt van egy réteg fekete tüll?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook