Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sós ülőfürdő fórum

Sós ülőfürdő (beszélgetős fórum)


13. rekuczy (válaszként erre: 12. - Szandyca19)
2012. jan. 2. 09:51
nem en a szovatait tudom hogy nagyon jo erre
12. Szandyca19 (válaszként erre: 11. - Rekuczy)
2012. jan. 2. 09:36
És esetleg tudod hogy milyen só jó? vagy mindegy?
2011. dec. 31. 20:04
a sos furdo kimondotan ajanlot a teherebe eseshez sot itt nalunk van direkt meddo noknek sos furdos kura hogy segitse a teherbe esest.
2011. dec. 29. 20:18
Igen a fürdőzés az szerintem nem baj senki se mondta még hogy nem lehetne... Még jo hogy akkor nem próbáltam ki ...de írtam pár orvosnak kíváncsi vagyok hogy mit írnak majd... Köszönöm a Válaszokat várok még esetleg olyanokat akik használták
9. 1c92396beb (válaszként erre: 1. - Szandyca19)
2011. dec. 29. 12:24
A sós ülőfürdő meghozza a menstruációt, teherbeesésre egyáltalán nem ajánlott.
8. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 7. - Szandyca19)
2011. dec. 29. 12:03

Én nem a baba miatt csináltam, hanem a tisztítókúra miatt. Nem sűrűn csináltam, volt, hogy havonta, kéthetente. Viszont majdnem egy évig. És ahogy eldöntöttük, hogy akarunk babát abbahagytam és rögtön teherbe estem. De mondom nem biztos, hogy emiatt, sőt én nem is vontam a kettő között párhuzamot. Kislányom lett, de én azt is akartam.


Szerintem fürdeni szabad, én végig fürödtem a terhesség alatt.


Sőt, amikor a fiammal voltam terhes még fürdőbe is eljártam. Két egészséges gyermekem van.

7. Szandyca19 (válaszként erre: 5. - Kisszsuzska83)
2011. dec. 28. 12:20
Szia! igen nagyon sokan írják fórumokon hogy nekik ettől sikerült mert már próbálkoztak több éve és ettől sikerült... Mennyi ideig csináltad? meg heti hányszor? Fiúd lett?
2011. dec. 28. 12:14
Nagyon sokan írják hogy használták ezt a módszert és sikerült ha nem is elsőre de másodszorra a baba... és mindenki fürdik kádba nem zuhanyzik....ezt még nem hallottam senkitől...sőt a terhes nők is azt mondták h el mennem élményfürdőbe meg ilyen helyekre..mert az orvos azt mondta hogy amíg zárva van minden addig egész nyugodtan lehet csak meleg vízbe nem... Köszönöm az eddigi hozzászolásokat is..%%:))))
5. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 1. - Szandyca19)
2011. dec. 28. 11:40
Én rendszeresen csináltam himaláya sóból sófürdőt, de amikor úgy döntöttünk, hogy babát szeretnénk abbahagytam. Igaz, hogy rögtön sikerült teherbe esnem, nem tudom, hogy közre játszott-e?
2011. dec. 28. 09:59
Inkább csinálj lúgosító kúrát! Én is ehhez vadászok teát, de itt kint nem igazán találok. Magyarországon állitólag van a Joshi féle lúgosító tea.
2011. dec. 28. 09:57
Egyet értek az előttem szólóval. Nem növeli a teherbeesés esélyét egyáltalán. Sőt...
2011. dec. 28. 09:38
én ugy tudom hogy ha valaki terhes szeretne lenni vagy már az nem szabad fürdeni.a fertőzésveszély miatt és a babának sem tesz jót a meleg víz.azt inkább felfázásnál meghűlésnél ajánlják.
2011. dec. 28. 09:31
Használta valaki vagy ismeri valaki a sós ülőfürdőt teherbeesés növeléséhez? Heti hányszor,mennyit stb..?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook