Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Somogy megyei nevelőszülők fórum

Somogy megyei nevelőszülők (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. júl. 17. 21:46

Szia!Kicsit lenyugottam,és ha mennie kell akor ez a pár nekem szimpatikus volt,ha nekik is tetszik a manom.....Azt mondták a központba,ha nem találnak neki örökbefogadó szülöt az országba akkor kölföldre viszik ki.És szinte biztos,hogy külföldinek kelleni fog.

De azért reménykedek...

2009. júl. 17. 21:28
Szia! Reménykedjünk....Holnap egész nap leszek, írj bátran ha szomorú vagy:(
2009. júl. 17. 12:28

Szia!

Megjöttünk,lesem merem írni,hogy mit érzek..valoszinű....itt már nagyobb esélyt látok sőt..késöbb jövök,ha kicsit lenyugszok.

2009. júl. 17. 06:28
Szia Éva! Most olvasom, ma van péntek...Jajj Istenem nagyon szurkolok, remélem ezúttal is sikered lesz...küldöm az energiákat!!! Nálunk semmi egyenlőre.....a tanácsadónk szabin...nemtudom mikor jön vissza....hívtam 2 hete hogy tud-e segíteni...a kislány akit kinéztünk örökbefogadószülőkhöz megy...De Boldog is most az az anyuka és apuka, olyan szépséges, vidám, kiegyensúlyozott! Beletörödtünk...várom hogy mikor szülnak végre! Ugy érzem sose kapunk gyereket! Nahh nem is panaszkodom tovább, Neked nagyon szorítok!!! Rögtön írj, hogy mi volt, és mit láttál, tapasztaltál! Szia:)
2009. júl. 15. 12:29

Sziasztok!

Ismét kell vinnem a gyerekemet,örökbeadható szülökhöz,a,tegyeszbe,hogy megnézzék.Kicsit kivagyok tölük,hogy nem hagynak lélegzethez jutni.Még az előzöről sem tájékoztattak,hogy kell e vagy sem.Ezek szerint nem kellet.

Nagyon drukkolok,hogy megint ne tetszen a manókám,de valhogy már nincs az bnnem ami eddig,és ezért félek,hogy na majd ennek kell.Talán kicsit elbiztam magam már,hogy az előző kettönek nem kellet!?

Pénteken kell vinnem!Drukkoljatok!


hópihe veletek mi van?Van már kilátásba valami?

Mindenki nagyon izgul,és sokat elmékedik,hogy milesz majd,ha...ha odajutunk minden olyan természetes,és csinálni fogod..mit ha mindig is ezt csináltad volna,persze lesznek nehézségek....És biztos,hogy JÓ ANYA LESZEL!!!!

Szia!

2009. júl. 6. 21:26
hát ez elég érdekes....Szerintem megnyugodhatsz , ha ugy gondolták volna, hogy szeretnék a kisfiút már tudnál róla!:) Többet tudok a héten, de most hívott a barátnőm akinek a tesója osztálytársam volt az egyetemen ö is szülésznő, és ma vittek a csecsemőotthonba egy kisfiut 16 éves anya szülte és ez a 2.babája neki! Mondták hogy juliusban 3 babát várnak ......Mennyit jár az agyam hogy hogyan is lesz.....megfelelek-e mint anya....éshogy mennyire megváltozik az életünk...De már nagyon vágyunk rá! A héten elküldjük a levelet örökbefogadásra is...Ugyis éveket kell várni! A tanácsadónak tudnia kellen róla főleg ha örökbefogadása vár a kisfiad.....szerintem megnyugodhatsz, szorítok nagyon!!! Holnap jövök! Szép álmokat! Szia
2009. júl. 6. 21:12

Szia!

Gratulálok!Biztos,hogy megkapjátok?Mennyi idős?

Ma volt kint a tanácsadónk,ő nem is tudta,hogy voltunk bent ismét!Érdekes....nem?Azt móndta mgkérdezi,hogy mi van.

2009. júl. 6. 18:00
Szia! Nahh még mindig semmi? Kész röhej!!!! Nevelőszülők lettünk de majd csak 1-2 hét múlva hozzák ki a tanúsítványt mert nem készítették még el:( Én is várom a telefonhívást mert szoltunk a tanácsadónknak hogy kit néztünk ki, és mehet nevelőszülőkhöz is a kisleány,ma beszéltem vele, de várom hogy hívjon mit sikerült intéznie! Ma megvettük a kiságyat, pelenkázót, zenélőforgót, baldahint, textilpelust, lepedőt.....már mindenünk megvan....Már csak a babóka hiányzik:) Remélem csak jó híreid vannak! Puszi
2009. jún. 29. 13:07

Szia!Volt nálam a gyámi gonok,de nem tud semmit ő sem.

Csak egy oklevél,és az utolsó nap kaptuk meg.Most,hogy mondod elgondolkodtam,hogy hova tettem,de fogalmam nincs,biztos tuti helyen van.

2009. jún. 29. 10:05
Sziasztok! Nagyon jó volt, csak hosszú! Reggel indultunk 7:30kor Sopronba és 18:00-ra értünk haza, másfél 2 órával elcsúszott! Pénteken kapjuk meg a tanusítványt:) Már nagyon várom! Ti is megkaptátok a 9.foglalkozáson? Hogy néz ki ez a tanusítvány? nekem azt mondták, hogy oklevél...nem láttam még ilyet:) Felhívtad a tegyeszt? Jó lenne ha már mondanának valamit, nagyon szorítok hogy nálad maradhasson a kisfiad:) Jővök még ma!Szép napot!
2009. jún. 28. 19:41
sziasztok! Hópihe neked legyen igazad4milyen volt az utolsó foglalkozás?
2009. jún. 28. 07:16
Szia Éva! Már szóltak volna, ha a kisfiú kellene! Jobb tisztába lenni, mert ha mégsem kell akkor örülhetsz és nyugodt vagy ha pedig mégis elviszik akkor fel kell készülnöd! óNagyon nehéz! Én nemtudom hogan fogom elengedni őket! Ezt nem lehet majd megszokni! Majd jövök estefele, most indulunk az utolsó foglalkozásra!:)
2009. jún. 27. 22:09

Sziasztok!

Még nem szóltak,én is gondoltam,hogy kellene telefonálnom,de félek,hogy azt mondják amit nem szeretnék hallani.

2009. jún. 27. 20:07
Sziasztok! Éva még mindig nem szóltak? És mi lenne ha te érdeklődnél? Rossz ötlet lenne? Holnap jövök, utolsó tanfolyam és pénteken megkapjuk a tanusítványt!:)Szép estét, további kellemes hétvégét!
2009. jún. 25. 21:12

Nem baj,ha utána nem követi a 2....és nem szoksz vissza.Néha én is 1-1 szálat elszívok,(társaságba)de többet nem kívánok.

Az idegesit,hogy annyira nem becsülik az embert,hoy felhívják és azt mondják,hogy kellvagy nem,vagy még nem döntöt.

Barna kisgyerek,az anyuka jelölt meg nem....talán nem kell neki.

Kitartást!

2009. jún. 25. 08:38
Köszönöm, hát igen....bár tegnap bűnbe estem 2 hét után elszívtam egyet, és nem is esett jól! Mivel értelmettlen ezért máskor nem nyulok hozzá! Már rég írtam a naplómba de bepótolom őket mert már van mit írni.....Miért huzzák eddig az ember idegeit??? Ha nem kell a kisfiú akkor mondja meg..ha nem látja a szemében a csillogást, és érzi hogy "Igen ö az" akkor feleseleges! Jó helyen van nálad....Maradjon még sokáig! :)) Kis édes lehet! Imádom a gyerekeket! A többit a naplómba írom majd! Szép napot kívánok nektek!
2009. jún. 24. 21:42
Szia hópihe!Eddig még semmi hír.Se jó,se rossz.Olvasom a naplódat gratulálok a cigimentes élethez!Én 2 éve nem Dohányzok.
2009. jún. 24. 21:33
Szia Éva! Tudtok már valamit? Remélem veletek maradhat a kicsi! Írj mindenképp, szorítok ezerrel! Babi65 tényleg ritka az 1 gyerek, általában testvérek vannak! De én ismerek olyan nevelőszülőt ahol 3 neveltke van és egyke mindegyik! Nagyon remélem mihamarabb kaptok baby-t:) Nekünk igérték a nyárra lehet már júliusra...nagyon kíváncsian várjuk!:)
16. babi65 (válaszként erre: 5. - B52d3380ac)
2009. jún. 19. 21:15
Szia! Új tanácsadónk van, a régit áthelyezték máshová.Semmit nem tudok kérdezni tőle. Mivel hozzánk csak egy kisgyerek jöhet azt mondják ritka az ilyen ezért kell tovább várnunk.
2009. jún. 19. 09:42
Szia! igen még 2 alkalom és végeztünk, persze lesz még majd a 32. órás 3 napos tanfolyam, de azt majd jövöhéten tudjuk meg hogy mikor lesz pontosan! Nagyon remélem hogy mihamarabb!!! Ha megtudsz valamit irj, nagyon szorítok hogy nálad maradhasson!!!:)
2009. jún. 18. 21:09

Szia!Még eddig nem szóltak,szerintem nem is fognak,a hölgy viselkedéséből ezt gondolom,de nyugott csak akkor lleszek,ha szólnak,hogy nem kell.

Az örökbefogadás kényes téma,nagyon szeretem a gyerekeimet,szeretném,ha felnevelhetném öket,és segithetném öket,De szabadon.Van egy kislányom,ha nem lenne saját gyerekem az más lenne,akkor biztos gondolkodnák rajt.

Veletek mi van,tart még a tanfolyam?

Szia!

2009. jún. 18. 08:03
Szia Éva! Szóltak már, tudni lehet valamit?Nagyon szorítok hogy nálatok maradjon a kisfiú:) Nem akarnátok ti örökbefogadni ha ennyire szeretitek?Puszika
2009. jún. 12. 21:37
Három éves,múltkor 2hét után szóltak,hogy nem kell,igazából nem tudom.
2009. jún. 12. 09:35
Mennyi idős a kislurkó? Mennyi idő szokott lenni, hogy szóljanak?
2009. jún. 11. 16:10

Szia!Bevittem a manomat,el se mozdult melölem.

Azt mondták majd szolnak,hogy hygy döntött a hölgy,nem igazán tudtam kivenni a viselkedéséből semmit.Legugyult mellé probált vele beszélgetni,de nem sok sikerrel.Most amig nem telefonálnak,addig izgulok,és reménykedek.A multkor az anyuka jelölt szimpatikusabb volt.

2009. jún. 11. 15:02
Szia!Nahh mi volt? Most láttam hogy írtál?
2009. jún. 10. 21:25
Ma szÓltak,hogy holnap vigyem be a kisfiút,a tegyeszbe,mert meg akarják nézni,áprilisban voltunk akkor szerencsénk volt,nem felelt meg az örögbe fogadó anyának,nagyon bizok benne,hogy most is szerencsénk lesz.Ez borzalmas,érzés,hogy elvehetik,de nagyon bizok a szerencsében.Szoritsatok!
7. b52d3380ac (válaszként erre: 6. - Éva7407)
2009. jún. 6. 15:38
Akkor neked ugymond hamar összejött, 3 hónapig látogattad? Nemsemmi! Az nagyon hosszú idő , nekünk azt mondták egypárszor elég látogatni és utána hazahozhatjuk!
6. Éva7407 (válaszként erre: 4. - Babi65)
2009. jún. 5. 14:51

Sziasztok!nekem két neveltkém van,az elsőt17 hónapja hoztam haza,tanfolyam után 3hónap telt el mikor telefonáltak,és utána még három eltelt mire hazahozhatam.A második gyerekemet karáconyra hoztam haza.tényleg nagyon sok kis árva van at othonokba,megrázó volt mikor mentünk látogatoba,nagyon szeretet éhesek,és ahogy tudnak nézni,abba minden bent van,és még 3 évesek sincsenek.Én is szeretnék még gyermeket kihozni,szóltam is,de hogy mikor sikerül,azt előre nem lehet tudni,de folyamatosan szólni kell,hogy ne felejtsenek el!

Most a sajátommal együt van 3-3éves gyerekem,mindenki csodálkozik és kérdezik"hogy ikrek-e,és hogy milyen érdekes""hogy két szőke kislány és egy barna kisfiú,ezt probálják aranyosan mondani,én meg jókat nevetek rajtuk.Hihetetlen,hogy milyenek tudnak lenni az emberek(hátha még tudnák,hogy neveltek)....

5. b52d3380ac (válaszként erre: 4. - Babi65)
2009. jún. 4. 20:48
Szia! Üdvözöllek! Sajnos ez szokott lenni! Mondják hogy sokan vannak, de van a "nevelőszülők" fórumban olyan aki 3 évet várt az első gyermekre! Nem hívtad a tanácsadótokat, hogy mi a helyzet? és milyen kilátásaitok vannak? Nem mondanak semmit sem?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook