Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Somogy megyei nevelőszülők fórum

Somogy megyei nevelőszülők (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. júl. 21. 21:08
Szia!Elaludtak,elolvasom a leveleimet és csörizlek,
2009. júl. 21. 19:10
Szia! Annyira éreztem....Szinte gondoltam hogy hívni fognak, nagyon nagyon szorítok hogy azért hívjanak hogy mehetsz látogatni:)))Nagyon meleg volt biztosan jól éreztétek magatokat! Rendben, majd bekapcsolom a skypot, ha elaludtak a gyerekek nyugodtan csörgess meg egyszer telefonon és akkor jövök! Puszi:)
2009. júl. 21. 18:02

Szia!Sajnálom,hogy nem kaptál jó hirt!De remenykedjünk,hogy hamarosan kaptok babókát.A strandolás jó volt most egy fél órája értünk haza,ott voltak a barátnőmék,és meg se volt beszélve!A telefont itthon hagytam a töltön,és hívtak a gyíviből,most holnapig rághatom a kefét,hogy miért!!!Remélem igazad lesz és azért telefonáltak,hogy kapok babokát,már jó kisírtam magam,azért is kapcsoltam be a gépet,hogy irjak neked.

Puszi!késöbb leszek

2009. júl. 21. 13:36
Szia! Nahh milyen volt a strandolás? Én hívtam a Szakszolgálatot...A tanácsadón szabadságon az igazgatóhelyetessel beszéltem aztmondta hogy várnunk kell majd ugyis szólnak nyugodtan menjük el nyaralni, pihenjünk stb! Eléggé elszomorodtam szintén de ha meg feszülök sem tudok semmit se csinálni! Remélem neked még nem telefonáltak azaz ha igen akkor azért mert kaphatsz még 1-2 lurkót:)Nahh majd beszélünk még, este szintén magányosan ittleszek:)
2009. júl. 20. 23:07
Ezer köszi:)akkor hívlak is:)
2009. júl. 20. 23:06
ment a számom!
2009. júl. 20. 22:56
ittvagyok én is:) kár hogy nincs mss-ed:) most ha tudnám a telefonszámod felhívnálak hogy panaszkodjak:)
2009. júl. 20. 22:54

Itt vagyok,és még leszek is egy darabig.Most altatam vissza kislányomat.

Elolvasom!

2009. júl. 20. 22:24
Mindenképp, mert akkor csak azon agyalsz hogy nahh vajon ha hazaérek vár-e hívás a telefonon....Én biztosan vinném! Most tiszta depi vagyok, leírtam a naplómban hogy miért.....Ittleszel még? Én ittvagyok
2009. júl. 20. 22:17
Holnap strandra megyünk,nem szoktam telefont vinni magammal,nem tudom szerinted vigyek?
2009. júl. 20. 21:44
Szia! Bocsi hogy csak most jövök, de elvittem a férjem dolgozni mert pénteke a motorját otthagytuk én mentem érte az eső végett, reggel majd jön motorral haza! Köszönöm szépen, 2007.10.20.-án volt az esküvőnk:)Reméljük nem telefonálnak:)
2009. júl. 20. 21:05

Szia! Hála Isten nem telefonáltak!!!!Ezt a napot megusztuk.

Megnézztem a képeket,arik vagytok!Mikor volt az eskűvő?

2009. júl. 20. 18:41
babi nálatok még mindig nincs baby???????
2009. júl. 20. 18:40
Szia! ittvagyok! Hogy vagytok? Ugye nem telefonáltak....?!!!
2009. júl. 19. 21:40
Várom:)
2009. júl. 19. 21:39
Oké! Privibe irom a nevem.
2009. júl. 19. 21:28
de tündériek a gyerekek, nagyon szép a kislányod:)Mit szólnál ha bejelölnélek iwiwen?:)
2009. júl. 19. 21:27
oksi nézem:) pill rakok fel én is, szólok a férjemnek...de ittvagyok
2009. júl. 19. 21:25
Szia itt vagyok!fent vannak a képek.
2009. júl. 19. 21:19
Szia ittvagyok, és itt is leszek még! Szolj ha vagy:)
2009. júl. 19. 19:34
Szia!Most értem ide,gyerköcöknek,zserbot sütöttem,délután ,elment az idő.Most fagyit eszegetnek,fürdés alvás utána még jövök.
2009. júl. 19. 11:53
Szia! Csinálj uj msn-n címet akkor hátha be tudsz lépni! Rendben vároma képeket délután, mi is most még teszünk veszünk, aztán később visszajövök,és megmondom a férjemnek hogy tegyük vissza a gépre mindent, hogy tudjak képet mutatni! Addig is szia, jóétvágyat az ebédhez:)
2009. júl. 19. 07:53

Szia! Mindegyik gyerekem,3 éves elmúlott.

msn cimem van,de nem enged belépni hónapok óta a gépem,délután teszek fel képeket a manókról,akkor jobban ráérek,most már felkelnek nem sokára reggeli,és megyünk a városba.

Pénteken volt egy értekezletük a tegyeszbe,azt igérték,hogyha lesz olyan kislány/ok akor szólnak,reméljük összejön.

Drukkolok nektek,hogy minnél elöbb kapjatok manót.Csak babát válaltok?

Szia majd jövök!

2009. júl. 18. 21:20
Szia! Akkor szép nagy család vagytok:)És mondták hogy intézik a 3. babyt? Semmi hírünk nincs, sajnos...:(a tanácsadónk szabin van...ígérte hogy mi leszünk az elsők...nagyon megtaláltuk a közös hangot! Meghát tudja ö is hogy nálunk jó helyen lesznek a gyerekek! Mondta hogy nagyon szép környezetben lakunk...Ez egy Mediterrán lakópark egy 12 lakásos társasházban lakunk, tavaly költöztünk be! A teraszunkról rálátunk a csecsemőotthonra ahonnan lesznek majd a gyerekek...Mindennap nézem a házat, csak a tetejét látom mert a 2.emeleten lakunk:)A kislány mennyi idős? Örülnék ha rankál ki képet magatokról, csakhogy megnézhesselek titetek! Én még ittvagyok, még csak most megyünk még fürdeni, most dinnyét falatozunk:)Ha esetleg van msn címed az jó lenne ha privibe megírnád és ott jobban tudnánk beszélgetni is:)
2009. júl. 18. 20:44

Szia!Másfél éve van nálam,és van egy kislány akit decemberbe hoztam ki.

És egy 3,5éves saját kislányom.

Veletek mi van,van kilátásba manó?Én is szóltam,hogy szeretnék még.

2009. júl. 18. 20:30
Szia Éva! Köszönöm szépen, megnéztük a férjemmel! Nagyon szép kisfiu, kis zsivány a szeme sem áll jól:)))) El is hiszem, hogy nehezen engeded el..Mióta van nálad? Csak 1 neveltkéd van? Ittleszek még...:)
2009. júl. 18. 14:56
Fent van!
2009. júl. 18. 12:52
Szia! Rendben! Most elmegyek de délután jövök vissza, és már alig várom:)
2009. júl. 18. 12:46

Szia!Nem mondták,hogy mikor szolnak,de ez nem is szokásuk.Gondolom,ha kell nekik,akor már jövöhéten telefonálnak,ha nem kell akkor nem szólnak.

Teszek a naplóba egy képet,délután,ha megnézted irj egy privit,hogy tudjam ,és leveszem.

2009. júl. 18. 09:12
Szia! Igen ha 3 szoros kiajánlás után sem kell itthon akkor külföldre adják örökbe! Van neveleszülő ismerőseim és sok gyerkőt adott örökbe külföldre, olaszországba, amerikába! Milyen gondtalan élete lesz neki! Sajnos a nevelőszülőséggel ezt vállaltuk, hogy ha el kell engedni akkor sajnos el kell engedni! :(( Raknál ki a kisfiadról fényképet? Megnézném a kis tündért:) Nem mondták hogy mikor értesítenek?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook