Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sírnak-e a férfiak? fórum

Sírnak-e a férfiak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2007. máj. 5. 21:24
Én többször láttam pasimat sirni mert félt hogy bajom esik!
29. e71af41436 (válaszként erre: 23. - 9a2354601b)
2007. máj. 5. 21:18

azért ez így kicsit durva,nem?


én kétszer láttam Apukámat sírni!

Egyszer a nővére sírja felett(rettentően összetört akkor).

Egyszer pedig a szívműtéte után egy nappal. Valószínűleg akkor a fájdalom is benne volt a dologban(azért a bordaterpesz tud fájdalmat okozni)de leginkább azért,mert érzékenyebb volt abban a helyzetben(ergo kiszolgáltatottabb testileg-lelkileg)és a szobatársa egy háborúbeli története mélyen megrendítette!

28. cskata (válaszként erre: 23. - 9a2354601b)
2007. máj. 5. 21:18
na neeee...
2007. máj. 5. 21:17
Nem volt homokos, képzeld el:)
26. 93a74b44ea (válaszként erre: 23. - 9a2354601b)
2007. máj. 5. 21:16
ezt ugye te sem gondolod komolyan...
25. 9a2354601b (válaszként erre: 24. - M_Marcsa)
2007. máj. 5. 21:15
És biztos vagy abban, hogy nem volt meleg?
24. M_Marcsa (válaszként erre: 23. - 9a2354601b)
2007. máj. 5. 21:15
nemcsak, láttam már.
2007. máj. 5. 21:13
csak a homokosok
2007. máj. 5. 21:13

Eddig csak egy Férfit láttam sírni: apumat, amikor kedvenc kutyánkat el kellett altatni.


Szerintem olyankor engednek érzéseiknek, amikor egyedül vannak.

21. nittike (válaszként erre: 19. - Monika1225)
2007. ápr. 4. 20:31
Tényleg egy férfi tudná csak a választ arra, hogy miért nyílnak meg olyan nehezen ilyen téren. De végre valakitől azt hallom, hogy úgy neveli a fiait, mint Te. Hogy ne szégyenljék a sírást, csak jól válasszák meg, hogy ki előtt adják ki az érzelmeiket. De ez a szerelemre is úgyanúgy igaz. A legtöbb fiúba már kiskorában belenevelik, hogy nem szabad sírni, aztán amikor felnőnek, magukba fojtják a fájdalmukat, a végén meg depisek lesznek. Mert írtó rossz, ha nem mondhatjuk/ák el a bánatunkat valakinek, aki megért, vagy esetleg megvígasztal, ha kell. Szóval, csak így tovább...
2007. ápr. 3. 22:46

A sírás az csak úgy jön magától,ha akarom ha nem.Sőt álltalában mindig első lépésként visszatartom...ameddig csak tudom....általában ez úgy 1-2 perc remegő szájszélben nyilvánúl meg aztán utánnam a vízözön!

Szóval a férfiak is tudnak sírni csak nem akarnak(nagy külömbség)és ezt a visszatartás művészetét olyan szintre fejlesztették ,hogy mi nem is érthetjük.Ebben ők viszik el a pálmát,nincs mese!:D)

2007. ápr. 3. 22:38

Sírnak persze, csak nem mindegyik férfi mutatja ki, és persze nem mindenki előtt. De érzelmeik nekik is ugyanugy vannak, de talán több olyan férfi van mint nő,aki magában csendben , könny nélkül sír, ez hogy mért van válaszolják meg ők!

Én spec arra tanitom a fiaimat, hogy sírjanak ha bánatuk, fájdalmuk, örömük van, de ha lehet, ne bárki előtt, mert 1 férfi pillanatyi gyengeségével hamarabb visszaélhetnek a későbbiekben!

2007. ápr. 3. 22:32
A férjem sírt, amikor feleségül vett és az oltártól vonultunk kifelé.(Hogy miért, nem tudom.) Néha láttam filmen sírni. Sírt amikor elpusztult a kedvenc macskája, de ritkán láttam férfiakat sírni.
2007. ápr. 3. 21:56
Férfiak véleményére is kíváncsi lennék! Ki, mikor, és miért sírt utoljára? Ki az a személy, aki előtt nem szégyenlik a könnyeiket? Vagy marad este a kispárna?
16. Cinka
2007. ápr. 2. 20:01
A férjemet örömében láttam könnyezni, az esküvőnk és a babánk születése idején.
2007. ápr. 2. 19:59
Sirjanak, hisz ok is ereznek. Egy ferfi nem attol ferfi, hogy soha nem latszik gyengenek, hanem attol, ha megengedi a nonek, hogy az gyengenek is lassa.
2007. ápr. 2. 19:49
Én az apámat sose láttam...vagyis, de igen, csak ő könnyek nélkül sír.
2007. ápr. 2. 18:56
Láttam már örömében, meghatottságában,fájdalmábban könnyezni, kétségbesetten zokogni férfit.Vannak az életben kisebb, nagyobb események, amik igenis mélyen hatnak a férfiakra is.Egyáltalán nem baj, ha ezt valaki be is meri vállalni, ettől nem lesz gyengébb adott férfiember.Férjem zokogása belémégett.Élete csúcsán.. 42 évesen, sokadik diplomája után, a világmegváltás közepette értesült a hirtelen jövő, már gyógyíthatalan betegségéről.A tehetetlenség, a döbbenet...ugye nem kell magyarázni, ha egy férfi könnyezik, sír, netán zokog?
2007. ápr. 2. 18:52
szoktam
2007. ápr. 2. 18:49
Igen. Csak nagyon büszkék
2007. ápr. 2. 18:29
Én 13 éve vagyok a párommal, én még soha nem láttam sírni. El sem tudnám képzelni.
2007. ápr. 2. 15:58
A drágámat akkor láttam zokogni amikor el akartam hagyni.
2007. ápr. 2. 08:41
Az én párom is csak akkor sírt, amikor elveszítettük a babánkat. De akkor is próbált erős maradni, hogy ne boruljak ki mégjobban.
7. rika
2007. ápr. 2. 08:33
különben meg miért ne tudnának? hisz emberek. csak mutatják, hogy erősek.
6. rika
2007. ápr. 2. 08:33
Én sem vagyok férfi, de én már láttam a páromat sírni. Igazából miattam sírt. Összevesztünk és olyankor hajlamos vagyok lelkileg bántani a másikat és akkor is ezt tettem. Nagyon rossz volt látni nem is gondoltam volna, hogy tud sírni. Bár szerintem ő ugyanezt gondolja rólam.
2007. ápr. 2. 08:06
Persze, elő fordul. Én már nem egyszer láttam és nem egyet.
2007. ápr. 2. 01:29
Teljesen személyiségfüggő,nem nemi sztem.Én sem nagyon szoktam sirni,csak ha igazán komoly fájdalom ér(mint pl egy szerettem elvesztése).Hasonló esetekben,gondolom a férfiak is könnyebben elsirják magukat.
3. menhetten23 (válaszként erre: 1. - Nittike)
2007. ápr. 1. 23:04

Nem szeretik kimutatni a gyengeseguket.

Igen ,bemerik vallani hogy ereznek,de sirni azert nem sirnak annyira konnyen mint a nok.

En csak sajat magamrol irhatok,de meggyozodesem hogy igy van ezzel a legtobb ferfi tarsam is.

Az hogy valaki megbant attol egy csepp konny sem hadja el a szemem sarkat. Attol mar inkabb ha en,ill.mi bantunk meg olyan embert akihez ragaszkodunk es szeretjuk.Milyen gyakran? Nagyon,nagyon ritkan.Eltitkoljak-e? Probaljak,es ez nagyreszben sikerul is.

2007. ápr. 1. 23:03
Bár nem vagyok férfi,annyit hozzá tudok szólni a témához, h pl az én barátom, nem tud sírni.Mióta együtt vagyunk,volt kiakadva de a könnyei nem folytak...fura,de így szoktam meg.Talán meg is ijednék, ha elsírná magát...
2007. ápr. 1. 22:43
Engem mindig is érdekelt a férfilélek. És arra lennék kíváncsi, hogy egy férfi miként éli meg, ha valami, vagy valaki megbántotta. Szoktak-e sírni? És ha igen, mikor, milyen gyakran stb. Egyáltalán, be merik a vallani, hogy ők igenis éreznek? Vagy inkább eltitkolják, mert szerintük az a "férfias" ?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook