Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Siófok vs Balatonboglár fórum

Siófok vs Balatonboglár (beszélgetős fórum)

2010. ápr. 20. 11:46
Szia! Én csak Siófokról tudok szólni. :) Ha nem vagy benne biztos, hogy inkább pihenésre vagy inkább bulizásra vágytok, akkor mindenképpen jó választás lehet Siófok. Ha a Siótól nyugatra kerestek szállást, akkor egy nyugis környéken lakhattok, azon az oldalon is van szabadstrand és ha bulira vágytok, akkor könnyedén elérhető az is. A parton persze vannak elég durva árak is, de pl egy hambi nem drágább szerintem mint máshol vagy egy fagyi. Vannak helyek, ahol a kaját is meg lehet oldani 650Ft-ból egy főre számolva, ráadásul jó is ;) Ha még nem döntöttetek és kell még infó, írj nyugodtan egy privit.
2010. márc. 17. 17:02
Hajjaj aki boglári írjon légyszi milyen ott az élet!!
2010. márc. 17. 11:06
Szerintem attól függ,miért megy az ember.Hogy bulizzon,vagy kikapcsolódjon.(Már ha nem egy és u.a a 2...)Én 2 éve az északi partot preferálom,de én a strandok miatt.Legalábbis ahol voltam,ott nagyobb tisztaság van,nincs zsúfoltság és a víz is tiszta.Tavaly Zánkán voltam a gyerekemmel,előtte meg Kenesén.(Igaz,az se északi,se déli:-p) Bulizásra viszont egyértelműen Siófok:-)
17. agis
2010. márc. 16. 22:58
Szerintem Balatonfüred.(bár én utálom a pocsolyát és az egész környékét, B.füred a borok miatt lett kivételes)
2010. márc. 16. 22:31

Igen, valószínúleg nagyon pezseg az élet Siófokon ,ahogy látom, igazából nem is tudom mire vágyom:D

Várom a nyári élménybeszámolókat :)

2010. márc. 16. 22:29

Én Siófokra megfogadtam,hogy vissza fogok menni,imádtam!Olyan volt mint,ha nem is M.o. lenne.

Pasik, buli húúú...:D

De azt is tudom,hogy barátommal nem mennék,csakis csajok!Szerintem az a hely egy party paradicsom.:D

14. azure_ (válaszként erre: 10. - Kunikunda)
2010. márc. 16. 22:28

Én az egész Balatont imádom. Nekünk az északi part közelebb van. 15 km a legközelebbi pontja, így gyakrabban vagyunk pl. Füreden. Ott is nagy élet van amióta felújították az egész sétány körüli részt. Aki teheti menjen át hajókázni. Szerintem Siófokról át is lehet menni nem? Ha igen, akkor érdemes. Vagy szántódról komppal tihanyba, onnan áthajókázni füredre!!! :) Szupi program.


Jut eszembe egy nyári élményem:

Mentünk komppal tihanyból szántódra és szépen felaraszoltunk kocsival de volt még idő az indulásig. Anyukám úgy döntött ő bizony éhes és mentem meg is hal, így fogtuk magunkat és leszálltunk enni egy hamburgert. Na addig falatoztunk míg a komp elment az autónkkal, mindenünkkel. :) Mikor láttuk, hogy mi a szitu rohantunk, hogy álljanak meg! Rajt van a kocsi!!! Röhögtek rajtunk a "matrózok" mint állat. Szerencsére ment egy másik komp rá egy percre így arra felszálltunk és beértük a kocsit. Hát még most is röhögök az egészen pedig ott akkor nagyon kétségbe voltam esve! Talán sírtam is. :)))

2010. márc. 16. 22:27
(Kihagytam, hogy kettesben megyünk a barátommal!)
2010. márc. 16. 22:25
Köszike :) MÉg gondolkodom B.Fenyvesen is :D Teljesen elvagyok veszve::D:D
11. 3bc5b5c25c (válaszként erre: 9. - Azure_)
2010. márc. 16. 22:24
az biztos hogy ha jól akarod érezni magad nem elég pár ezer forint!A parton minden drága...!
2010. márc. 16. 22:22
mi imádtuk boglárt,bár mehetnénk a nyáron....
9. azure_ (válaszként erre: 7. - 3bc5b5c25c)
2010. márc. 16. 22:22

Tavaly kimaradt mert terhes voltam a kisfiammal, de idén szerintem lemegyünk megint többször is. Unokahúgaim imádják. Én már nem vagyok mai csirke de azért jót tomboltunk tavalyelőtt nyáron is. :) Hajnali fél ötkor háborogtunk mikor bezárt a karaoke bár. Utána fentvoltak a sztárfotóink a sonline-on. :))) Jujj de jó volt!!!

Egyébként ott is vannak olcsóbb kategóriás helyek és sokan megoldják a nonstop élelmiszerüzletből a piálást. Én már kinőttem ebből de láttam sokan csinálják. A koktélozás azért jócskán megterheli a pénztárcát, pláne ha nagyobb a társaság. :)

Rohadt sok pénzt el lehet szórni.

8. 3bc5b5c25c (válaszként erre: 6. - Dominós)
2010. márc. 16. 22:15
Tesco van siófokon is!:)))
7. 3bc5b5c25c (válaszként erre: 4. - Azure_)
2010. márc. 16. 22:14

Ne is mondd...:DDDDDDDDDDD


Ott aztán van élet!Imádom a Beach hangulatát!Pancsi...buli...Hmmm....


:DDDDDDDDDDDDDDDD

2010. márc. 16. 22:13
BB-on nyugalom is van, lehet pihenni, és van tesco is.
5. Kege (válaszként erre: 1. - Barbara8854)
2010. márc. 16. 22:13

szia!

Lehet h.olcsóbb Boglár,de élet nem nagyon van...Strandolásra meg pihenésre jó.esetleg augusztus 20 körül van egy kis élet.

4. azure_ (válaszként erre: 3. - 3bc5b5c25c)
2010. márc. 16. 22:12

:DDD

kíváncsi vagyok én is a véleményekre. :)

Én is imádom!!! Hajókázni, éjjel sétálni, koktélozni, kareoke-zni. :))

2010. márc. 16. 22:11

Siófok Forever!!!!!!!!!

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. márc. 16. 22:11

Siófokon pezseg az élet! :) Nem bánod meg ha oda mész. Lehet kicsit többe kerül, de többet is kapsz érte. Folyamatos rendezvények a beach-en, egész éjjel ezer szórakozási lehetőség között válogathatsz. A sétány szinte pezseg. Árakról annyit, hogy annyi, mint máshol és van teszkó ahol tudsz kaját venni, szóval én az árak miatt tuti nem félnék. Persze a szórakozóhelyek drágák de hát hol nem?

Mondjuk én Boglárt annyira nem ismerem de maximum keress olyan időszakot amikor sok ott is a szabadtéri rendezvény, vagy esetleg bornapok vannak. Neten tuti találsz infót a nyárról. Programból bővelkedik nyáron a balaton rendesen. :)

2010. márc. 16. 22:02

Sziasztok!

Nem tudok dönteni ,hogy Siófokra menjünk-e nyaralni ,vagy Balatonboglárra.

Nézegettem apartmanokat, és hát ára miatt Boglár húzódik a szívemhez, viszont nem tudom ,hogy ott van-e élet, vagy Siófokra menjünk, ahol picit drágább,de lehet akkor az élet is pl a kaja is drágább ... hát nem tudom mit tegyek. Aki esetleg Bogláron lakik ill járt ott , vagy Siófoki írjon! Köszi : Barbie

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook