Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sikítva élvezős, vagy nehezen tűzbe hozható? fórum

Sikítva élvezős, vagy nehezen tűzbe hozható? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
70. bluelady (válaszként erre: 68. - Perseida)
2014. jan. 30. 11:54
Részemről azért szexelek, mert jó. Akitől szabadulnék, annak nem tárom szét a lábam :o
69. Lauesz (válaszként erre: 67. - Bluelady)
2014. jan. 30. 11:51
Jó oké, ebben egyetértünk, hogy egyik sem jó de azért lássam már a partneremen, hogy jó- e neki..Ne csak rezzenéstelen arccal lovagoljon, mint aki közben tvt néz....Én szeretem ha van hangja a partneremnek, nekem is van, nem vagyok csendes...Az olyan szexet nem szeretem...."Alulról fulladok, felül szédülök oldalról meg nem látom tvt"...:)
68. Perseida (válaszként erre: 66. - Bluelady)
2014. jan. 30. 11:47
Előbb szabadulok :)
67. bluelady (válaszként erre: 65. - Lauesz)
2014. jan. 30. 11:47
De az sem, ha a szomszéd lépcsőházban is hallják, hogy már megint jó volt ;) Mondjuk mindegy. Éppenséggel nem érdekel, mit gondolnak.
66. bluelady (válaszként erre: 64. - Perseida)
2014. jan. 30. 11:46
Miért kell megjátszani? Én ezt nem értem. Ha aktus közben nem tudott kielégíteni, hát rajta, fejezze be kezével, nyelvével! Nem kell feltétlen akkor lennie az orgazmusnak, amikor farok van az emberben. Sőt, valószínű ez a ritkább.
65. Lauesz (válaszként erre: 63. - Bluelady)
2014. jan. 30. 11:45
Nem is jó az ha valaki teljesen csendes......
2014. jan. 30. 11:44
Van úgy, hogy én is megjátszom...ha nem jó a pasival, de annál mégis többre tartom, hogy megbántsam. Persze, nem minden pasit lehet átverni, de alkalmi, félresikerült kalandban simán bejátszható. Sosem éreztem emiatt lelkifurdalást, igaz, orgazmust se :)
63. bluelady (válaszként erre: 1. - Segítőkész)
2014. jan. 30. 11:36
Nem tudom, mit befolyásol és mit nem. Én sosem voltam csendes az ágyban. Max a szomszédot zavarja :) De az is lehet, hogy nem :o
62. Lauesz (válaszként erre: 60. - 9bbc382386)
2014. jan. 25. 22:46
Szép és okos..
61. Shanee (válaszként erre: 60. - 9bbc382386)
2014. jan. 25. 21:58
Ott a PONT :D
2014. jan. 25. 21:55

Nem működtek együtt, nem volt meg a kémia.


Nem kell színlelni ha minden megvan. PONT.

59. 9bbc382386 (válaszként erre: 7. - 832344dc9d)
2014. jan. 25. 21:54
:DDDDD persze
58. Zebra25 (válaszként erre: 57. - Jstefan)
2014. jan. 24. 21:30

Csak azért kérdem, mert azért az orgazmusnak elég szembetűnő jelei vannak és hát........ennyire jó színészek lennének a nők?

Félreértés ne essék, volt már olyan nálam is, hogy nem voltam toppon és nem esett jól stb, de akkor nem erőltettem a magam részéről, de színlelés nem volt. Van úgy, hogy az embert kizökkenti valami, esetleg rossz időszaka van.

57. jstefan (válaszként erre: 55. - Zebra25)
2014. jan. 24. 21:19
Minimális élvezetnek kell lenni a csaj részéről mert különben száraz maradna,és fájna mindkettőjüknek.A pasi nagyon önző,és igénytelen lehet.
56. segítőkész (válaszként erre: 54. - Jstefan)
2014. jan. 24. 21:18

Én csak egy roppant kíváncsi nő vagyok,akit elgondolkoztatnak bizonyos dolgok és tudni szeretném,hogy mások hogy vélekednek róla.

Egyébként nekem is az a véleményem,hogy saját magát csapja be az,aki orgazmust színlel!Meg is kérdeztem a barátnőmet,hogy mi a jó neki ebben?Azt mondta,hogy a férjével nem színlelt,ez volt a baj.Hmm.

55. Zebra25 (válaszként erre: 54. - Jstefan)
2014. jan. 24. 21:09
Az is lehet, hogy nem is érdekli, hogy most valóban élvezi e vagy sem, csak megdu.ja és kész.
54. jstefan (válaszként erre: 1. - Segítőkész)
2014. jan. 24. 21:05
A barátnőddel ,(vagy veled? ) az a nagy probléma hogy semmilyen férfiba nem tud beleszeretni, ezért kell neki eljátszani a szex élvezetét,ebben szexuálpszichológus tud segíteni. Az a pasi akit ilyen egyszerű trükkel be lehet csapni hogy az eljátszott élvezetet,orgazmust nem veszi észre az nem ért a női lélekhez,és a női testhez ezért benne is hiba van. Az valóban növeli az élvezetet ha egy nőt sikerül fergetegesen nagy extázisba hozni szex közben,de ahhoz a pasinak is meg kell tenni mindent. Nem csak ezen múlik egy kapcsolat sikere hanem még ezer összetevője van a sikeres ,kiegyensúlyozott kapcsolatnak,és akkor a szex is kitűnően működik. Komolyabb kapcsolat esetén a nimfomán, nagyon tüzes csajjal az a gond hogy ha munkába menet begerjed akkor azonnal magára húz valakit,és a születendő gyermek esetleg más színű lesz mint a férj,ezért az ilyen csajok csak futó együttlétre alkalmasak. Ha nimfomán akarsz lenni vagy az vagy akkor csak laza kalandokra számíts.
53. 419d3a90bd (válaszként erre: 1. - Segítőkész)
2014. jan. 24. 16:55

Nem hiszem,hogy könnyeben beleszeretnek a férfiak egy ordibálóművészbe,nem ezen múlik a dolog.

Sokkal inkább a kémián,legyen közös kapcsolódási pont,közös hobbi,tudjanak jókat beszélgetni,vagy sétálni,kirakatokat nézegetni,vagy csak úgy érezni,hogy együtt vannak,ha ez az egész megvan,akkor teljesen mindegy,hogy ordibál szex közben vagy csak csendesen élvez a hölgyemény


a barátnőd az egy speckó eset,nincs orgazmusa,csak színlel,a pasija mg így első olvasásra egy baromi buta,átverhető ember lehet,ha nem képes észrevenni,hogy nem élvez a hölgyemény,vagy ha nem akkor ő az első nő az életében:-D

52. gyöngy:) (válaszként erre: 25. - 832344dc9d)
2014. jan. 24. 15:56

Te lerendezni szoktad a nőket?

Micsoda nehéz meló lehet...

51. Lauesz (válaszként erre: 1. - Segítőkész)
2014. jan. 24. 15:45
Szia, Sziasztok! Azt, hogy szenvedélyesebb-e . természetesen a szenvedélyesebb nőket (én legalább is ) Hogy megjátsza-e a dolgot azt meg csak az első időkben lehet míg nem ismeri az ember a másik mozdulatait, utána már érzi a partnerét. Én ki sem kezdek valakivel ha nem látom a szemében azt a bizonyos "tüzet" , utána már minden jön magától.
50. Zebra25 (válaszként erre: 48. - 832344dc9d)
2014. jan. 24. 15:29

Értem. Ilyenkor a nő részéről mi a teendő egyébként? hangosabban sikítozni, hátha felélénkül a férfi? esetleg épp halkabban élvezni az együttlétet, vagy elkezdeni az érzéseinkről beszélni, ott helyben?

Nem tudtam kihagyni:) Nem neked szántam, csak a fórumindító kérdésére reagáltam.:)

De hát ilyen van szerintem mindenkinek, hogy nem élvezi annyira akkor éppen a szexet valami oknál fogva, de hát azért nem kell megjátszani a dolgot. Vagy nem tudom, de szerintem a férjem simán levágná ha kamuznám az orgazmust. Kár azt színlelni:(

49. gribedli*** (válaszként erre: 34. - Segítőkész)
2014. jan. 24. 15:22

Azokat talaljak vonzonak, akiknek a kulseje rendben van (szoval jo not dugnak, az izlesuknek megfelelo kulsovel), es az az adott no veluk akar szexelni, nem massal, vagyis oket kivanja es elvez is veluk lenni. A no szempontjabol pedig akkor mar mellekes, hogy a pasi ot vonzonak talalja-e, mert az oszton azt kivanja, hogy elerje a celjat, vagyis, hogy az a pasi jol leapolja, es ehhez csak egy eszkoz a csaj kulseje, nem azon fog kattogni, hogy jaj, tetszem-e, hanem inkabb azon, hogy jaj de jo ezzel a pasival, meg, meg!:)))


Ha a pasi is ugyanazon a hullamhosszon van, ez az egesz neki imponal, mert termeszetesen jobb, ha erzi a visszajelzest, hogy a kivant nonek momentan o a kivant bikaja, szoval ez az egesz igy ahogy van, vonzo, ha igy akarjuk kifejezni. A ferfi visszajar ahhoz a nohoz, akivel jol szorakoztak, te is visszajarsz a cukiba, ahol a legjobb fagyit nyaltad, nem?


Nemelyik ferfi ahhoz a nohoz is visszajar, aki frigid volt vele, csak mert testileg meg o maga annyira elvezte vele, attol fuggetlenul, hogy nem vagyik arra, hogy a csaj is ugyanigy elvezze, vannak ilyen ferfiak is, miert ne, van mindenfele, de a top az az elso felallas

48. 832344dc9d (válaszként erre: 44. - Zebra25)
2014. jan. 24. 15:18
jó, ha a szavakon lovagolunk akkor a szó orvosi értelmében az ejakulációt perzse hogy nem lehet mimelni de az orgazmust, a gyönyört lehet kamuzni, én is csináltam már csak hogy ne bántsam meg a csajszit de az egész pont akkora élvezet volt mintha pisáltam volna : )
47. gribedli*** (válaszként erre: 33. - Ekka)
2014. jan. 24. 15:14
:D
46. 832344dc9d (válaszként erre: 40. - Shanee)
2014. jan. 24. 15:13
ha nem kívánod a nőt, vagy agyalsz valamin a mechanizmus működik, elmegy a tested de üres szar érzés az egész.
45. gribedli*** (válaszként erre: 7. - 832344dc9d)
2014. jan. 24. 15:10
:DDDD
44. Zebra25 (válaszként erre: 36. - 832344dc9d)
2014. jan. 24. 15:09
mármint az orgazmust? há aztán hogy? vagy azt, hogy élvezik a szexet?
43. 832344dc9d (válaszként erre: 39. - Segítőkész)
2014. jan. 24. 15:09
soha nem veszed észre. Attól hogy eldurranunk az még lehet az semmilyen, hidd el.
42. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Segítőkész)
2014. jan. 24. 15:08

En azon gondolkoznek el a helyeben, hogy ha ezzel az ujjal sem elvezi es meg kell jatszania, akkor eleve rosszul valasztott megint. Jon majd valaki, akivel nem lesz az, hogy direkt kell jatszania, hanem csak ugy elvezni fogja es akkor vagy sikit magatol, vagy csendben elvez, "alkattol" fuggoen de mindenesetre elvezni fogja:)


Ez a lenyeg, nem?

41. Shanee (válaszként erre: 37. - 66429b468f)
2014. jan. 24. 15:07
:D :D :D
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook