Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sikítva élvezős, vagy nehezen tűzbe hozható? fórum

Sikítva élvezős, vagy nehezen tűzbe hozható? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
100. gribedli*** (válaszként erre: 99. - Shanee)
2014. jan. 31. 17:58
:DDDD
99. Shanee
2014. jan. 31. 16:47

Csak úgy eszembe jutott egy vicc, biztos ismeritek....

- Doktor Úr! a férjem 300%-os impotens!

- De asszonyom! Az ön kedves férje a múlt héten még csak 100%-g volt impotens....

- Igen, de azóta leesett a létráról, eltörte 4 ujját és elharapta a nyelvét!

98. segítőkész (válaszként erre: 96. - Segítőkész)
2014. jan. 30. 13:47
Egyébként sokáig én is így voltam.Féltem beleszeretni,nagyon féltem.Neki is ott a felesége,nagyon nehéz volt.De a 13 év már bizonyíték ,hogy megérte.Rájöttem,hogy nem feladni kell mindent egy szerelemért,hanem csak adni és elfogadni.Ilyen egyszerű.
97. Perseida (válaszként erre: 96. - Segítőkész)
2014. jan. 30. 13:43
Igen, ebben igazad lehet.
96. segítőkész (válaszként erre: 95. - Perseida)
2014. jan. 30. 13:42
Ez egy elhárító mechanizmus.Félsz a boldogságtól.
95. Perseida (válaszként erre: 94. - Segítőkész)
2014. jan. 30. 13:38
Megértem a helyzetedet és tisztellek is érte, hogy kitartasz a házasságodban. Én félek attól, hogy egyszer beleszeretek valakibe, mert én utána nem bírnám ki itthon. Inkább kerülöm az olyan pasikat, akikbe beleszerethetnék, vagyis nem a pasikat kerülöm, csak nem engedek semmilyen mélyebb kapcsolatot kialakulni.
94. segítőkész (válaszként erre: 91. - Perseida)
2014. jan. 30. 13:23
Hát nem egyszerű az élet.Én is hasonló cipőben járok,mármint a házasságot illetően.Úgy élünk egymással mint a testvérek.Szeretem,de nem szerelemmel.Összetart minket sok minden,de a szerelmet máshol találtam meg.A férjem ráadásul 14 éve súlyos beteg,tehát kötelességemnek érzem,hogy mellette maradjak.
93. bluelady (válaszként erre: 91. - Perseida)
2014. jan. 30. 13:16
Egészen addig szerintem ezzel nincs is semmi gond, amíg a pár mindkét tagja boldog és elégedett :D
2014. jan. 30. 13:05
Mi 13 éve vagyunk szerelmesek egymásba,úgy hogy mindketten házasok vagyunk.Én úgy érzem,vele lehetek igazán önmagam.Nem kell nevetnem,ha sírni van kedvem és fordítva.Ránézek és tudom mit gondol.Hiányzik nagyon ha nincs velem,és máig is dobog a szívem,ha látom.Ha szomorú én is az leszek,ha vidám szívből örülök vele.Vele vagyok teljes.Ő az első ILYEN az életemben.
91. Perseida (válaszként erre: 87. - Segítőkész)
2014. jan. 30. 13:03
Bár nem engem kérdeztél, de én is hadd válaszoljak. Nálunk például én vagyok a férjem életének a nagy szerelme. Én is szeretem őt, de nem azzal a mindent odaadó lángolással. Ebből következik, hogy a házasságunk bizony nem egyszer kapott majdnem halálos sebeket. Elválni nem akarunk, megbeszéljük az okokat, a szándékosan vagy anélkül okozott sebeket (mert lehet jó szándékból is hülyeséget csinálni). Egyik hozadéka ennek a korántsem egyszerű kapcsolatnak a nyitott házasság. Ez miattam alakult így, a férjemnek semmi szüksége nincs rá, ő boldog, ha néha ágyba keveredünk, mindig eksztázisba jön tőlem. Szóval létezik ilyen nagy szerelem, amit valaki véglegesnek, egyetlennek él meg. Az a jó, ha mindkét fél így érzi.
90. bluelady (válaszként erre: 89. - Segítőkész)
2014. jan. 30. 12:59
Az.
89. segítőkész (válaszként erre: 88. - Bluelady)
2014. jan. 30. 12:57
Akkor szerelem.DDD.
88. bluelady (válaszként erre: 87. - Segítőkész)
2014. jan. 30. 12:56
Nem tudom. Mindenesetre mi 14 éve jól megvagyunk :) Testileg, lelkileg kiegészítjük egymást.
87. segítőkész (válaszként erre: 86. - Bluelady)
2014. jan. 30. 12:54
Az igazi szerelemre gondoltam.Nem arra amelyikről ideig-óráig azt hisszük.A feltétel nélküli, igazán odaadom magam állapotáról.Testestől, lelkestől.Régen ezt úgy hívták síríg tartó.Ma hallasz ilyenről?
86. bluelady (válaszként erre: 85. - Segítőkész)
2014. jan. 30. 12:40
Szerintem ez nem opcionális. Vagy beleszeretsz, vagy nem. Nincs olyan, hogy mered-e. Maximum olyan, hogy beleszerettél, de tagadod még magad előtt is.
85. segítőkész (válaszként erre: 83. - Perseida)
2014. jan. 30. 12:38

Ez is jó fórumtéma lenne!

Miért nem mernek az emberek beleszeretni valakibe?

Mert ha hiszitek ha nem van ilyen.A merneken van a hangsúly.

84. segítőkész (válaszként erre: 82. - Lauesz)
2014. jan. 30. 12:34
Igen.
83. Perseida (válaszként erre: 79. - Segítőkész)
2014. jan. 30. 12:24
Ez igaz, ha igazán szerelmes valaki...én ezek szerint nem vagyok igazán szerelmes. :) Amúgy tényleg nem.
82. Lauesz (válaszként erre: 81. - Segítőkész)
2014. jan. 30. 12:21
Mind egy, hogy kézzel, szájjal vagy azzal, az a lényeg, hogy a partnernek örömöt szerezzünk.....
81. segítőkész (válaszként erre: 77. - Perseida)
2014. jan. 30. 12:20
Egyébként a módszer tök jó.A lényeg az örömszerzés,mindkét félnek.Nem kell orgazmust színlelni,csinálni kell.
80. segítőkész (válaszként erre: 76. - Bluelady)
2014. jan. 30. 12:14
Pontosan így van.
79. segítőkész (válaszként erre: 72. - Perseida)
2014. jan. 30. 12:13
ha viszont IGAZÁN szerelmes az ember,szerintem ki van zárva,hogy alkalmi kapcsolatba keveredjen valakivel.
78. bluelady (válaszként erre: 77. - Perseida)
2014. jan. 30. 12:12

A hozzászólásod első felével abszolút egyet értek.


Én nem vagyok vadászó típus, bár volt egy olyan időszakom, de még tiniként. Elég gyorsan kinőttem belőle. Igaz, az az érzés ismerős, hogy csak addig kellett, amíg megszereztem. Még az is előfordult, hogy ez csak azért történt, hogy nehogy más nő csapjon le rá. Aztán többet nem érdekelt.

77. Perseida (válaszként erre: 73. - Bluelady)
2014. jan. 30. 12:10

Egyébként nem egyszer bevetem azt a módszert, hogy ha már az élvezés közelében vagyok, de mégsem érkezik (ez szintén bennem lévő lelki blokk, néha feltör), akkor magamat kezdem el kényeztetni. Tapasztalatom szerint ez a legtöbb pasinak tetszik, hergeli őket a masztizó nő látványa, aminek netán aktív részesei is, játéktól függően...És ilyenkor mindenkinek bingó. :)


De amellett az sem elhanyagolható tény, hogy nemcsak csillagjegy szerint, hanem személyiségem szerint is oroszlán vagyok, ragadozó típus. A vadászat sokszor jobban érdekel, mint maga a zsákmány. Ha egy kalandban az volt a lényeg, hogy levadásszam a pasit, mert valamiért ezt fontosnak tartottam, akkor előfordul, hogy maga a szex különösebben nem is érdekel...sokféle ága-boga van ennek a dolognak :)

76. bluelady (válaszként erre: 74. - Segítőkész)
2014. jan. 30. 12:09
Igen, az előfordul, hogy egyszerűen bármennyire is szeretném, nem megy, nem jó. Viszont a párom egészen biztosan nem hagy "parlagon" ilyenkor sem. Aktus után, esetleg kicsit később megkapja a puncim azt, ami jár neki, még ha nem is egy benne dagadó szerszám az :D
75. segítőkész (válaszként erre: 66. - Bluelady)
2014. jan. 30. 12:09
Ez előzőt bluelady hozzászólására írtam.
2014. jan. 30. 12:05
Ez pontosan így van.13 éve van egy komoly kapcsolatom.Az elején,mikor még nem voltunk ennyire egymásra hangolódva én is instruáltam,mit tegyen,hogy jó legyen nekem is.Én azt gondolom,hogy a férfi annyira tekintsen egyenrangúnak,ha én kielégítem,ő is tegye meg.Azért nem teszem szét a lábam,hogy csak neki legyen jó.Volt olyan a sok év alatt persze,hogy nem tudtam ráhangolódni,de mivel szeretjük egymást ezért meg tudtuk beszélni és később "kárpótolt".
73. bluelady (válaszként erre: 72. - Perseida)
2014. jan. 30. 12:03

Ó, igaz, erre nem gondoltam. Elég hosszú ideje monogám kapcsolatban élek.


Egyébként ha megfelelő előjáték után jön az aktus, én is szinte pillanatok alatt elélvezek :D Sokszor beelőzve vele a Kedvest.

72. Perseida (válaszként erre: 70. - Bluelady)
2014. jan. 30. 11:58
Egy alkalmi kalandnál nem lehet előre tudni a dolgokat :) nyilván szimpátia, vonzódás alapján kerülök vele ágyba, de az még mindig nem garancia arra, hogy igazán jó is lesz a szex :) persze, annyi hibám nekem is van a történetben, hogy megszokott partnerrel sem élvezek el könnyedén. Ismerek olyan csajokat is, akiknek szinte tényleg mindegy, kivel fekszenek le, egy kis izgatástól rögtön tudnak élvezni. Nekik azért biztosan jobb.
71. bluelady (válaszként erre: 69. - Lauesz)
2014. jan. 30. 11:55

:D Ez jó!


Amúgy meg nyilvánvalóan nem jó a móka, ha bírja rezzenéstelen arccal.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook