Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sikerült megfordítanod farfekvéses babádat? Ha igen hogyan? fórum

Sikerült megfordítanod farfekvéses babádat? Ha igen hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2
23. Trinitas (válaszként erre: 7. - Moribana)
2011. júl. 28. 11:19
Nem, én nagyon paráztam, hogy ahogy fordul esetleg belegabalyodik a zsinórba és baj lesz.. főleg, hogy nálam mindkettő faros volt végig tehát valszeg csak így volt nekik jó valamiért.
22. Moribana (válaszként erre: 17. - Szemmelver)
2011. júl. 28. 11:07
Ez biztató! Csak a legtöbbek császárról beszélnek ilyen esetben. Az elsőt gátvédelemben szültem vele is így terveztem:)
21. Moribana (válaszként erre: 18. - Kisszsuzska83)
2011. júl. 28. 11:05
Engem azzal biztat mindenki, hogy az utolsó pillanatban is megfordulhat.:) Van remény!
20. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 19. - Manon)
2011. júl. 28. 11:03
Nem is aggódom, nem azért kérdeztem, csak nem tudtam, hogy kb mikor fordulhat be végleg a baba. Köszönöm a választ.
19. Manon (válaszként erre: 18. - Kisszsuzska83)
2011. júl. 28. 11:02

simán fordulhat. sőt... még csak a felénél jársz..


mint olvasod van akinek 39. héten fordult be...

2011. júl. 28. 11:01
Lányok és meddig fordul meg a baba? Én most vagyok a 20. héten. Nekem is farfekvéses, az orvos szerint még megfordulhat.
2011. júl. 28. 11:01
nekem farfekvéses volt és simán megszültem, nem volt semmi gond vele..még gyorsabb volt,mint az első
2011. júl. 28. 10:59
Semmi trükk,bőven van időd,nekem a doki azt mondta,hogy még az utolsó percekben is megfordulhat,meg is fordult a 39. héten,azt hittem szülni megyek,nagyon megéreztem 4.30kg-os volt a picikém:-)
15. Márti86 (válaszként erre: 1. - Moribana)
2011. júl. 28. 10:54

31 ben még nekem is faros volt, aztán a 37. hét körül megfordult.

Ebben az időben még nagyon sok baba faros még bőven van ideje megfordulni.

14. Manon
2011. júl. 28. 10:50

Szia.


nekem pont a 39. hét fordulón fordult meg a lányom, megéreztem....


praktikám nem volt, magától tette.


drukkolok hogy magától megforduljon.

de én vallom, hogy annak oka van ha a baba nem fordul be. úgyhogy én már rákészültem a császárra. mert az tuti hogy nem hagynám hogy megfordítsák...

2011. júl. 28. 10:48

Mamám annak idején amikor terhes volt,Apum farfekvéses volt,addig szórakozott ezekkel az otthoni tanácsokkal,amíg keresztben megakadt,majd sikeresen befordult,de az amikor simán megszülte rátekeredett a köldökzsinór a nyakára,lábára stb.

Szerintem nagyon veszélyes,én nem kockáztatnám,inkább a császár,mint hogy veszélyben legyen a kicsi!

12. Adali
2011. júl. 28. 10:42

Nekem is 37. heten derult ki a farfekves. Uszni lehet menni, az allitolag segit. Meg van idod. Vagy tedd a labadat az agyra, az alkaroddal meg tamaszkodj le a foldre, igy lefele...allitolag napi 3-szor 5-10 perc megteszi a hatasat.


Nekem nem tette... es en is hiszem, hogy oka volt. De hatha neked megfordul.

2011. júl. 28. 10:39

Sziasztok!


Nekem a 37 hetes ultrahangon derült ki,hogy farfevéses a lányom :),pedig már akkor 4 kilós volt.


Rá egy hétre visszafordult,és másnap megszületett császárral 4090 grammosan

2011. júl. 28. 10:38
31 hetesen fordult meg a kicsikém, de tuti meg fogod érezni:)
2011. júl. 28. 10:38
Nekem a 2. és a 3. gyerekem volt farfekvéses, így is maradtak a megszületésükig. A 2.-nál még bíztam az utolsó pillanatig hogy visszafordul, a 3. a 31. héten fordult farosba, akkor mondta az orvos, hogy majdnem teljesen biztos, hogy így is fog maradni. Úgy is lett. Semmiképpen nem próbáltam volna őket házi praktikákkal megfordítani. Inkább a császár, mint hogy gond legyen belőle...
8. Moribana (válaszként erre: 6. - Kiscsibe79)
2011. júl. 28. 10:37
Köszi, ki fogom próbálni!
7. Moribana (válaszként erre: 4. - Trinitas)
2011. júl. 28. 10:35
Szia!én sem úgy gondoltam, hogy nyomogatom, vagy fejre állok:) csak gondoltam vmi apró trükkel ösztönözni, hogy forduljon. A dokim biztat , hogy még bőven van idő csak azért én izgulok, hogy helye is legyen még az attrakcióra te nem próbáltál semmit?
6. Kiscsibe79 (válaszként erre: 5. - Moribana)
2011. júl. 28. 10:34
Igen, egyértelműen éreztem, és láttam is. Csak úgy hömpölygött a hasam és egyértelmű volt a helyzetváltoztatás. Emlékszem, feküdtem az ágyon és én baloldalra tettem a kezem, és vártam. Kb 2 perc múlva már meg is indult odafelé:-)
5. Moribana (válaszként erre: 2. - Kiscsibe79)
2011. júl. 28. 10:32
Szia! Azt hogy megfordult konkrétan érezted is vagy csak a következő uh-n derült ki?
2011. júl. 28. 10:30

Nekem mindkettő farfekvéses volt és bármennyire is szerettem volna természetesen szülni, azt gondolom okkal feküdtek úgy ahogy. Én tartottam tőle, hogy beletekeredne a köldökzsinorba.

Szeritnem gondold meg te is. Amúgy ha szültél már akkor nem is necces farfekvéssel szülni, vagy ha megfordítják akkor inkább majd a szülőszobán tegyék.. szerintem.. :-/

2011. júl. 28. 10:29
Nekem egy aviva oktató azt mondta,h a kis lábujjunk külső oldalán van egy pont,amit ha stimulálunk (nyomjuk),megfordulhat a baba (ezért fontos,h ne nyomjon ott a cipő).De ez farfekvést is okozhat ellenkező esetben.Esetleg ennek nézz utána!:-)
2011. júl. 28. 10:29
Szia! Igen!! Tedd a kezed a hasad valamelyik oldalára de inkább úgy lefelé egy kicsit és tartsd ott. Kis idő múlva oda fog bújni. Nekem bevált. A 30. héten fordultunk így meg. Próbáld ki, aztán majd jelezz, hogy bejött-e?? Sok sikert és további boldog babavárást!!!
2011. júl. 28. 10:26
Sziasztok! Második babámat várom 31 hetesek vagyunk, egyenlőre farfekvéses . Ismertek trükköket amivel fordulásra bírhatnám?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook