Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sertésfelsálból milyen egyszerű receptet tudsz? fórum

Sertésfelsálból milyen egyszerű receptet tudsz? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 21. 10:19
Nagyon köszönöm mindenkinek! Szerintem csinálok fokhagymás szeletet. Imádom a lila káposztát, sajna ma nincs itthon, de holnap biztos veszek. :)
2010. nov. 21. 10:12
Tejfölös husi! Pörköltnek megfőzöd a szeleteket pár szem babérlevéllel, majd kiveszed a husit. A szaftot mustáros tejfölös liszttel behabarod, leszűröd, majd vissza a szeleteket, és összerottyantod! Tésztával, nokedlivel, isteni finom!
2010. nov. 21. 10:09
Hagymával,fokhagymával,egy paprikával lesütni,fehérborssal szórd meg.Mondjuk hagymás tört krumplival fini,és valami savanyúval.Jó étvágyat.
2010. nov. 21. 09:13
Én lecsós szeletet szoktam csinálni petrezselymes krumplival belőle.
2010. nov. 21. 09:09
Én, mivel az sovány husi, jó szaftos fokhagymás szeletet sütnék belőle, krumplipürével, párolt lila káposztával.
4. pgiz
2010. nov. 21. 08:54
Brassóit készíthetsz belőle, egyszerű, gyors.
2010. nov. 21. 01:34

Bármit, amit combból készítenél.


Mondjuk felönteni vízzel, hogy ellepje, és egyben megfőzni szétnyomott fokhagymával, sóval, borssal, és a végén óvatosan körbeforgatni-pirítgatni a kicsi pecsenyeszaftban.


Melegen bármilyen főzelékhez feltét, vagy kihűtve jól illik hidegtálakhoz, majonézes salátákhoz.

2010. nov. 20. 23:53
Neten csak bakonyi szeletet találtam. Meg valami töltöttet. Tudnátok ajánlani esetleg más receptet is sertésfelsálból? Köszi :)
2010. nov. 20. 23:52
Sertésfelsálból milyen egyszerű receptet tudsz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook