Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek, nem tudom mit tegyek, mindig mindent elszúrok! fórum

Segítsetek, nem tudom mit tegyek, mindig mindent elszúrok! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
10. 204b456479 (válaszként erre: 1. - 51f65b7f28)
2010. aug. 20. 10:57

Szia! Hát ez kényes téma, és ezen csak Te tudsz változtatni. Nekem nem egy barátnőm cseszte el ezzel a kapcsolatát, és Én is régen. De az, akihez férjhezmentem, és persze jelenleg is a férjem, soha nem kételkedtem benne, soha nem kértem számon rajta semmit, és ő se rajta. Bizalom nélkül nagyon nehéz. Képzeld bele magad az ő helyzetébe, milyen lenne, ha Veled lenne olyan, mint amilyen Te vagy Vele? Hagyd, hogy lenyugodjon, ne hívd, ne keresd. Ha találkoztok őszintén mondd el neki az érzelmeidet iránta, és kérj bocsánatot, igérd meg és tartsd is meg, hogy megváltozol. Az, hogy visszamegy-e, erre csak Ő tud választ adni. Reméljük vissza.

Én drukkolok, mert tudom milyen egy olyan embert elveszíteni akit nagyon szeretek.

9. a221b99626 (válaszként erre: 8. - 51f65b7f28)
2010. aug. 20. 10:57

Ha rendbejöttél volna, akkor 100%-os bizalmat tudnál adni egy embernek.

Dehogy vagy te még rendbe.

8. 51f65b7f28 (válaszként erre: 4. - A221b99626)
2010. aug. 20. 10:56
Eltelt több hónap, rendbe jöttem minden téren, de mikor megismertem és fontossá vált, egyből jönnek ezek az agyrémek.
7. a221b99626 (válaszként erre: 5. - 51f65b7f28)
2010. aug. 20. 10:55
4-es hsz+ telitve vagy.
6. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - 51f65b7f28)
2010. aug. 20. 10:55

Ha összetartoztok ,akkor vissza fog menni,és talán megpróbál megérteni,addig is ,míg nem próbálod elfogadni őt,vagy nem próbálsz meg bízni benne,és a kapcsolatotokban.

De te is tudod,hogy ennyi nem lesz elég,mert igazából nem benne nem bízol,hanem önmagadban.

2010. aug. 20. 10:55
szerintem félelem, hogy ha csinos lány jön szembe, hogy vagyok én olyan jó? pedig állitólag én is csinos vagyok. de miért van azönbizalmam ilyenkor a béka fenekénél? annyira félek, hogy el ne veszitsem, hogy pont azzal szúrom el? mit csináljak? valaki verjen már meg, komolyan rámférne, nem vagyok normális
4. a221b99626 (válaszként erre: 1. - 51f65b7f28)
2010. aug. 20. 10:54
Szerintem neked most az lenne a legjobb ha legalább 1 évig senkivel nem kezdenél kapcsolatot, hogy az elmult éveidből, kudarcaidból kitisztulj, és tanulj.Mert igy bárkivel fogsz kezdeni, még ha az exel is garantált a bukás.
2010. aug. 20. 10:52
Bármit megtennék, hogy visszacsináljam, minden olyan csodálatos volt. miért vagyok ilyen? mit szúrok el? hogy moshatnám ki az agyam hogy ne bántsam meg? mert ö aztán tényleg nem érdemli meg a bántást. hogy lehetnék jobb ember?
2. 1e76158442 (válaszként erre: 1. - 51f65b7f28)
2010. aug. 20. 10:51
Féltékenység?
2010. aug. 20. 10:49
32 éves vagyok és örökké elégedetlen, úgy tűnik... Mindig tönkremennek a párkapcsolataim. Úgy érzem miattam. Nagyon érzelmes, romantikus tipus vagyok. Azt hiszem túl nagyok az elvárásaim a másikal szemben. Pedig én csak a kölcsönös szerelemre,szeretetre, tiszteletre vágyom. Csak persze sosem elég nekem semmi. 2 és fél hónapja megtaláltam azt az embert, akit mindig is kerestem. És lehet, hogy most ezt is elszúrtam. A hülyeségeimmel. Pedig annyira elszántam magam, hogy végre van, valaki, akire büszke lehetek. Rendes, intelligens, helyes, figyelmes, céltudatos, családcentrikus férfi. Olyan, aki megdícsér, a kedvemben jár, boldoggá akar tenni, gyereket szeretne tőlem majd. Én vagyok a világ legboldogabb embere. Csak annyira belémivódtak a múltban ért sérelmek, hogy sajnos kivetítem rá. Pedig abszolút megbízható ember, én mégis kombinálok állandóan mindenféle helyzetekben, meg hülye kérdéseket teszek fel neki, amivel mára annyira kikészítettem, hogy hazaköltözött. Pedig megismerkedésünk első napja óta elválaszthatatlanok vagyunk. Egy nagyon tiszta lelkű , érzékeny, érzelmes emberről van szó, ezért készült ki. Azt mondja szeret, de nem érzi jól magát most nagyon, mert rossz embernek érzi magát, hogy ilyen-olyan kérdéseket teszek fel neki. Most itthagyott, nem veszekedtünk, csak elment, azt mondta helyre kell tenni a fejében a dolgokat, mert ez így nem jó. De azt mondja holnap meglátogat a munkahelyemen, vagy már ma este lehet, hogy jelentkezik. Nem tudja még mi lesz, hogy lesz, de most egyedül akar lenni. Segítsetek, mit csináljak, itt bolondulk meg. Remélem valamennyire érthetően fogalmaztam, nem tudom. nem is vagyok észnél, úgy érzem. mi lesz most? ugye visszajön? nagyon kész vagyok, nagyon szeretm, ö lett az életem értelme és most nem jó igy semmi.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook