Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek az "értelmezésbe" fórum

Segítsetek az "értelmezésbe" (beszélgetős fórum)


6. Castellina (válaszként erre: 1. - 20e80dc07b)
2012. ápr. 19. 12:39

Nem vállaja fel az érzéseit az illető..az ok ez esetben lényegtelen.

Figyelj, egy érzelmi sérült ember előbb gyógyuljon ki a problémáiból, csak utána akarjon kapcsolatot másokkal, különben minden szereplője a dolgognak csak szenvedni fog.

Ennyi.

5. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - 20e80dc07b)
2012. ápr. 19. 10:52

A lezárás nem megy egyik pillanatról a másikra.

Az egy folyamat.

2012. ápr. 19. 09:50
Én úgy vettem ki a szavaiból, hogy nincs értelme már ezzel foglalkozni!
3. 3cde375c32 (válaszként erre: 1. - 20e80dc07b)
2012. ápr. 19. 09:38

ha a nő szerint lezárta,akkor minek fáradsz értelmezéssel? lépj tovább,felejtsd el azt az embert.

de,eszébe jut az embernek mindenféle,és régi érzelmek fel tudják zaklatni,gondolj pl,a gyerekkorodra.

2012. ápr. 19. 09:24
Valamilyen ok miatt gondolom,most nem fér bele az életébe egy kapcsolat,vagy valamitől tart..ilyesmi lehet gondolom én..
2012. ápr. 19. 09:14

Írtam egy asztrológus, orvos- látónak Mindenesnek. Akiről írtam megadtam az adatainkat percre pontosan az enyémet is.

Visszaírt a hölgy, mégpedig azt, hogy az illetőnek vannak érzései velem kapcsolatban, de tudatosan elnyomja magában és, ha beszélünk vagy hallana rólam akkor megviselné és feszülté válna, mert vannak érzései csak elnyomja. Eszébe szoktam jutni, de nem gondol rám és lezárta a dolgot tudatosan.


Ha valaki valamit lezárt és nem jutok az eszébe akkor. hogy zaklatná fel, ha hallana rólam illetve mit kell elnyomni tudatosan, ha már nincs érzelme. Aki nem hiányzik az nem jut az eszembe, pláne nem úgy hogy oda kellejen figyelnem az érzelmeimre. Légyszives aki nem szereti az asztrológusokat nem hisz ebben az ne írjon. Igazából az "értelmezéssel" van bajom. Már kérdeztem ezt a hölgyet többször más témában, mindig bejött amit mondott. Köszönöm aki tud segíteni !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook