Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Jóslás értelmezése fórum

Jóslás értelmezése (beszélgetős fórum)


24. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 16:52

A betegség már adott, attól már nem kell félned, van belőle éppen elég neked is, és édesanyádnak is.

A lelkész, a hit jelképe, azokat a dolgokat jelképezi, melyek a szabad szemmel nem látható, kézzel nem fogható dolgokba való kapaszkodást jelenti.

A szerencsétlenség, amennyiben valóban vársz valami olyan dolog bekövetkeztére, amely csak a gondolataidban, a reményeidben létezik, de a valóságban sohasem fog bekövetkezni = ez a szerencsétlenség.


Összevontan: tessék szembenézni a valósággal, és józan ésszel cselekedni akár az édesanyáddal szemben, az ő betegségeivel kapcsolatban, és a saját egészségügyi gondjaiddal kapcsolatban is.

Tessék a realitások talaján maradni, és ne a csodára várj, és főleg ilyen komoly helyzetekben ne a kártyában keresd a megoldásra a választ!

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - 51683d1c00)
2022. szept. 7. 11:45
...és köszönöm, kedves vagy, de engem ennek a három lapnak a jelentése érdekel.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - 51683d1c00)
2022. szept. 7. 10:54
Ezért néztem anyámnak.
21. Bichi (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 10:35
Jellemzően sokkal átvittebb értelmezései vannak a lapoknak...
20. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 09:22
Önmagadnak nem vethetsz kártyát.Megnézem neked ha gondolod...
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Bichi)
2022. szept. 7. 07:24
Nem néztem neten, nem szoktam, valamikor nagyon régen tudtam értelmezni a lapokat, ezt a paklit nemrég láttam meg egy vásárban és sajnos megvettem. Én úgy értelmeztem, hogy anyám félt engem a betegségtől, vagy titkol valami betegséget, ami biztos hogy van neki (a pap miatt). De elfogult is lehetek és belemagyarázhatok olyat is, ami nem úgy van. Ezért kérdeztem itt a választ.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Channa*)
2022. szept. 7. 07:13
Legnagyobb meglepetésemre pont az a sebész küldött el, aki többször is műtötte anyámat, sokat jártunk nála, ismerjük, ismer minket, és mégis. Ráadásul ő a legjobb. Nem értem, mire volt ez jó, miért csinálta. Az epém kétszer meg is van csavarodva, úgyhogy ez az év szinte csak a kínlódásról, koplalásról szól nekem. Még februárban elküldött azzal, amit írtam, annyit tett hozzá, hogy menjek gasztroenterológushoz. Minek?! Azt tudom, mit ehetek, mit nem, meg azt is, hogy az a kő eltűnni nem fog. Ha akkor megműt, már rég túl lennék az egészen.
17. Bichi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 07:06
Szerintem igaza van, ezt én sem értem. Megnézted a neten, hogy osztják le a lapot, aztán most próbálod megfejteni? Mert ha igen, akkor a lapok értelmezését is megtalálhatod, ha egy kicsit keresgélsz. Mondjuk hogy mi értelme, azt fel nem fogom, főleg, hogy egy laikus számára kivetettél 3 ijesztő lapot. Már csak a halál/kaszás kellett volna mellé...
16. Channa* (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 22:52

De ez pont hülyeség!

A pici kövek simán bemennek az epevezetékbe és elzáródást okozhatnak, majd hasnyálmirigy gyulladást, stb.


Ezt az orvosok is tudják, így nem nagyon hiszem el, hogy ezt javasolta volna orvos, ha csak nem egy olyan, aki nem ért a szakmájához.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Channa*)
2022. szept. 6. 22:49
6mm a kő, szerintük túl kicsi még... Ennyi a magyarázat.
14. Channa* (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 22:47
És miért nem akarnak műteni?
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Janszi)
2022. szept. 6. 22:38
Szeretem. Nagyon, nagyon...
12. janszi (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 22:29
Szeresd,ahogy Ő téged...
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Janszi)
2022. szept. 6. 22:16
Kérdezek én... De csak hallgat. Ha beteg is, elhallgatja. Most én is beteg vagyok (ebben az évben harmadszor van epegyulladásom, kövem van, műteni nem akarnak még). Attól tartok, engem félt, és kímélni akar azzal, hogy nem mondja el, most éppen mi baj/baja. Viszont ez nagyon kétélű, hisz rosszabb, ha később tudom meg, hogy baj van. Láttam most is, hogy valami nagyon nincs rendben, ezért is néztem meg a kártyát. Ő nem volt itt, amikor néztem neki. 48 éves vagyok, ő 70, előrehaladott COPD diagnózissal, amit nincs szívem megmondani neki. Sejti, hogy valamit nem mondok el, látni rajta, de egyszerűen nem tudom... Ott van még a brutális csontritkulása, gerinc roppanása... Biztos sok dolog van, amit rosszul csinálok, de hiába kérdezném, nem mondaná meg.
10. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 21:25

Logikai bukfenc,mert Anyudnak vetettél,h te is ott vagy,az az ő gondolatait jelenti,és az azzal kapcsolatos tetteid következményét.Pedig megmondta,h ne csináld,hallgass rá...

Szal,csak kérdezz...

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2022. szept. 6. 21:09
Bocsi... 🙂
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Globus)
2022. szept. 6. 20:50
Kösz, a jó pap is holtig.... :D
7. globus (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2022. szept. 6. 20:45
Ilyenkor kukk a Galériára.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Channa*)
2022. szept. 6. 20:44
Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de feltettem egy kérdést, és remélem, kapok rá érdemleges választ. Ha neked nincs olyanod, akkor hagyjuk egymást békével. Szép estét neked.
2022. szept. 6. 20:33
Engem az érdekelne, hogy miért akarsz jósolni, ha nem tudsz? Miért ne viszed el anyukádat egy jósnőhöz, ha jósoltatni szeretnél neki. Ők legalább tudnak hablatyolni, ha már nem látnak a jövőbe...
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2022. szept. 6. 20:26
Látom már, hogy nem jól csináltam. Kiírtam a kérdésem a Cigánykártya fórumra, a Nick nevem Aine, ott meg lehet nézni.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 20:24
Abban tudok, hogy anonim nincs adatlapod.
2022. szept. 6. 20:16
Képek az adatlapomon. Tud valaki segíteni megfejteni?
2022. szept. 6. 20:15
Betegség, lelkész, szerencsétlenség mit jelent? Anyámnak néztem, anyám mellett jobbról a szerelem, és a szerelmes nő volt. A szerelmes nőre tettem azt a hármat. Úgy tudom, ha anyámnak nézem, a szerelmes/fiatal nő engem, a lányát jelképez.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook