Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség, most ez mi? fórum

Segítség, most ez mi? (beszélgetős fórum)


1 2
20. aeeacf0b9f (válaszként erre: 15. - Mydnight)
2012. máj. 25. 16:55
Jobb most egyedül lenni kicsit...
19. aeeacf0b9f (válaszként erre: 14. - Mese)
2012. máj. 25. 16:54
Az van amit mondass, ő egy mankó nekem most. :( De tényleg egy barátom nem maradt akivel beszélni tudnék, bármiről is, és ez az egyedüllét megőrjít.
18. Té-eM
2012. máj. 25. 16:54
Felejtős a srác ,keress magadnak olyat, akinek úgy tetszel ahogy vagy.Ilyen nethuszárokra felesleges időt pazarolnod és telik az idő.
2012. máj. 25. 16:54
Hat...gratulalok, hogy ezek utan, meg megkerdezed, hogy baratkozzal-e vele! Kene a francnak!
16. aeeacf0b9f (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2012. máj. 25. 16:53
Tegnap éjjel is begőzölt rám, megint nem volt rá oka. Ma ráírtam hogy mi volt este? És megint azt várta szerintem hogy én kérjek elnézést... Mindenhonnan kilépett, így nem is tudok rá írni sehogy.
15. mydnight (válaszként erre: 12. - Aeeacf0b9f)
2012. máj. 25. 16:53
Miért nem próbálod meg rendbehozni az exeddel?
14. mese
2012. máj. 25. 16:51

értem, hogy mit érzel, legalábbis éltem át hasonlót..

de én a helyedbe elengedném...

nem tesz jót neked ez az egész. Ő most egy mankó, kapaszkodó neked.. és egyoldalú ez a "barátság" bár nem nevezném annak.

És az önbecsülésednek ez nagyon nem használ..

próbáld meg minél előbb elfelejteni!

2012. máj. 25. 16:51
Ne haragudj, nem bántani akarlak!
12. aeeacf0b9f (válaszként erre: 11. - Mydnight)
2012. máj. 25. 16:51
Igen, amikor ilyenek ír én is szájba tudnám csapni :D Az exem meg igen, tényleg nagyon szeretett, szerintem én voltam neki az igazi... de elcsesztem.
2012. máj. 25. 16:50

Ha ilyeneket mondana nekem, úgy vágnám szájba, vagy osztanám ki, hogy arról koldul. Szerelem ide, vagy oda.

Mellesleg megjegyzem, az exbarátodé minden tiszteletem, és buta vagy, ha azt hiszed, nem szeretett!

Mert még a levelezgetésedet is elviselte volna, csak vele maradj :(

Szomorú.

10. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Ogrené)
2012. máj. 25. 16:50

ez nekem is eszembe jutott de kicsi rá az esély és nehéz kideriteni hogy tényleg ugy van-e.

Bár egyszer rákérdezhetne mésnap hogy tegnap mért mondtad azt meg azt ma meg mért vagy kedves...

9. ogrené (válaszként erre: 8. - Aeeacf0b9f)
2012. máj. 25. 16:49
Attól még lehet a csaj féltékeny.
8. aeeacf0b9f (válaszként erre: 7. - Ogrené)
2012. máj. 25. 16:48
Azt mondja hogy nem járnak a lánnyal csak szexelnek...
2012. máj. 25. 16:47
Szia és ha nem is ő irja a csúnya dolgokat hanem a párja.
6. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Aeeacf0b9f)
2012. máj. 25. 16:46
nem lehet, biztos. De mentségedre legyen mondva hogy 20évesen a legtöbb lány naiv még.
2012. máj. 25. 16:45
Szerintem milyen kapcsolat lehetne ebböl ha interneten keresztül igy megaláz és igy beszél veled. Szerintem 1-2 héten belül már pofon elcsattanna szemtöl szemben. Ha most igy megaláz mi lenne a valo életben? Sose engedd hogy egy pasi igy beszéljen veled. Egy ilyen csak lábtörlönek használna.
2012. máj. 25. 16:45
Lehet túl naiv vagyok... :(
2012. máj. 25. 16:43
A "húzz a f*szba hájas k*rva" után pont leszarnám, hogy mit akar. Bár gondolom ez után is te kértél elnézést.
2012. máj. 25. 16:41

Ez nem South Beach diétának tűnik.

Bár nem ismerem a diéta lényegét.

2012. máj. 25. 16:38

Sziasztok! Elég bonyolult az egész sztori szóval elnézést kérek, ha kuszán írom.

Fiatal 20 éves lány vagyok, eddig még csak 1 párkapcsolatom volt, ami 6év volt. 4 hónapja szakítottunk párommal, mert facebookon megismerkedtem egy fiúval, ő pár évvel idősebb. Az elején baráti, ismerkedés szinten beszélgettünk, de kb. 1 hét elteltével elkezdtem érezni iránta valamit, nem írtam le neki konkrétan semmit, csak ki akartam puhatolózni, hogy esetleg tetszem-e neki. :) Hát be is jött, mert azt írta aznap éjjel, hogy ilyen még nem volt vele, de azt hiszi szerelmes lett. Eleinte visszataszító volt számomra ez a kijelentése, mert külsőre nem jött be a srác annyira, de belsőre nagyon is. Rengeteget beszélgettünk, verseket küldött nekem, udvarias volt, Én voltam az első mindenben, egész nap csak arra várt, hogy beszéljünk végre, és Én is. :) Csak az volt a gond hogy akkor még ott volt a párkapcsolatom... Nem tudtam mit akarok, de tudtam, hogy szerelmes vagyok egy másik srácba, és akivel együtt voltam Ő iránta már csak szeretetet éreztem. Küldtem a srácnak képeket magamról, de régi képeket, amikor még nem volt rajtam semmi felesleg. Pont akkoriban kezdtem a fogyókúrám és egész szépen mentek le a kilót rólam, gondoltam mire összejönne, egy találka addigra visszanyerem a hasonló külalakom. Nyár végére terveztem a találkát, mert nem 5 kilótól akartam megszabadulni, azért a 6 év alatt egész sokat felszedtem. A sráccal sokat beszélgettünk arról, hogy hamarosan úgy is vége az akkori párkapcsolatomnak és akkor tervezhetünk talit, meg ilyesmi dolgokat. Persze már kb. 1 Hónapja beszélgettem a sráccal és hitegettem, hogy szakítok a párommal, de közben meg nem tudtam, hogy helyes döntést hozok-e és hogy hogy szakítsak. Többször összevesztem emiatt a sráccal, de ki békültünk általában hamar. Aztán a szakítás napján elmondtam a srácnak, hogy szakítok és ő ennek örült. Reggel felkeltünk barátommal és elmondtam neki hogy nem vagyok belé szerelmes már és szakítani akarok mert nem érzem hogy ő szerelmes lenne belém…. Aztán elment intézni a dolgait közben megkérdőjelezte sms-ben a döntésem. Elmondtam sokadjára ugyan azt, hogy nem akarok már semmit tőle. Aztán egyszer csak jött a meglepő üzenet hogy a srác miatt van? (Hát azt se tudta mit csináljak, mit mondjak.) Egyből tagadtam és tettem a h*lyét hogy milyen srác? Aztán leírta a nevét, és közölte, hogy hónapok óta olvasgatja a levelezéseim a fiúval. Hát már muszáj volt bevallani a dolgot, így elmondtam, hogy nem tudom, hogy mit akarok valójában, de lehet, hogy beleszerettem a fiúba. Na, hát több nem is kellett neki rosszul lett. Hát azért mégis ez a legszörnyűbb dolog, ha szeretsz valakit, hogy közli, hogy beleszeretett egy másikba… Riadtamban megváltoztattam gyorsan az e-mail fiókom jelszavát, a facebook oldalam jelszavát, és minden mást is. Leírtam a srácnak hogy a barátom végig olvasta a levelezéseinket és tud mindenről, ekkor a srác bekattant és letiltott. És írt a barátomnak egy levelet, amit én olvastam el és töröltem, hogy nehogy barátom kapja meg. Na, itt vége is lett a történetnek, barátommal szakítottunk a sráccal meg nem tartottuk a kapcsolatot már, tehát két szék közé estem. Aztán 1-2 hét múlva ráírtam a srácra ismét baráti hangulatban. Mintha nem is akarnék semmit, ekkor udvarias és kedves volt, mint azelőtt, aztán közölte, hogy összejött újra exével…. akkor egy világ omlott össze bennem , napokig megint nem írtam neki, sokat gondolkodtam és arra jutottam, ha már szerelem nem lesz, a dologból legalább barátnak maradjon meg nekem, mert amikor szakítottam barátommal az összes barátom elfordult mellőlem így teljesen magamra maradtam. Pár nap elteltével ismét ráírtam a fiúra, aki szokásos módon nagyon kedves volt. Tényleg áttértünk a barát vágányra és folytattuk a jó kis beszélgetéseket. Valami miatt nagyon ragaszkodom ehhez a fiúhoz, és van amikor nagyon bunkó velem elküld a fenébe, letilt stb…. de aztán újra és újra ráírok, és folytatunk mindent tovább. Nem tudom, hogy mit akar tőlem igazából, egyszer azt írja nagyon jó velem beszélgetni és szeret, máskor meg idézem: „húzz a f*szba hájas k*rva” stb… :( Elég elszomorító, amikor ilyeneket ír, mert nagyon szeretem. Amikor normálisan ír akkor nagyon jó megvagyunk, jókat beszélgetünk, de van ez a másik alpári stílusa, amit néha én sem értek, hogy mért csinálja, és ezt nem tudom hova tenni. Most mit tegyek? Ő az egyetlen, akivel beszélgetek, és nagyon megszerettem, szinte mindig rá gondolok, mindenről ő jut az eszembe, egyszerűen szeretem. Egyszer ő is azt mondja, hogy nagyon szeret és becézget, küldi a szívecskéket, puszi minden… Máskor meg letilt, és alpári módon viselkedik, ami elfogadhatatlan. De ennek ellenére én keresem fel mindig és bocsánatot kérek. A semmiért. Nem tudom, mit tegyek, barátkozzam vele, vagy felejtsem el egy életre… :( Kérlek, segítsetek.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook