Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítség! Mi baja lehet anyukámnak? fórum

Segítség! Mi baja lehet anyukámnak? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. okt. 25. 19:33
Nagyon sajnállak és megértelek, h aggódsz. Meg kell fogni a kezét és vinni, lehet, h sérv vagy valami amire jobb nem is gondolni!!! Feltétlen vidd már holnap, nehogy késő legyen!!! Olyan rövid az élet, ki kell használni, de egészségesen!!! Ha másképp nem megy hívd ki a mentőt, vagy szólj a házi orvosotoknak.
13. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 11. - Venu)
2011. okt. 25. 19:32
mondjuk ez nem rossz ötlet! talán akkor egy kicsit megijed...Hívd ki hozzá
2011. okt. 25. 19:32

Szia drága!Ez nagyon szomorú,lehet attól fél hogy valami komolyabb baj is kiderül/?

Sajnos ez való igaz,hogy amíg az ember nem érez igazi fájdalmat,addig azt hiszi nincs semmi baj.

De amikor már fájdalom is van,azaz a szervezet figyelmeztet,sokszor túl késő.Nem akarlak megrémíteni,de azt anyudnak is tudnia kell,hogy a cukorbetegség nem játék,nagyon sok szövődménye lehet,kezdve a vaksággal,és igen,ott már gond van ha kisebesedik és kelések vannak rajta,mert tudva levő hogy a cukrosok sebei nagyon nehezen gyógyulnak.Az apósom is cukorbeteg,ő sem veszi annyira komolyan,abból a szempontból hogy

az evésével nem igazán törődik illetve épp úgy megeszi a cukros dolgokat,inkább többször szúrja magát.Feltétlen beszéld meg komolyan anyukáddal,hogy ha igazán szeret akkor törődjön az egészségével,ne akarjon ilyen gyorsan itt hagyni titeket.Ámbár lehet hogy nem is fogja fel,senkinek sincs vasból a szervezete. :(

Túl sokat azon kívül nem tudsz tenni,mint hogy a lelkére beszélsz.

11. Venu (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. okt. 25. 19:29
Én mindenképpen dokihoz vinném, ha nem akar, akkor esetleg kihívni legalább a házi orvost, de az nem sok mindent tud kezdeni vele, max rábeszélni a kivizsgálásra.
2011. okt. 25. 19:29
azonnal vidd el orvoshoz, mert ez nem hangzik jól! apukád, vagy a nagyid nem tud rá hatni, ha már rád nem hallgat? bátyád vagy valaki? nem lesz jó vége, és akkor még csak a cukorbetegségről beszélünk....miért nem veszi komolyan? ezt nem értem, felnőtt ember...
2011. okt. 25. 19:28
Bartholini-mirígygyulladás?
2011. okt. 25. 19:27
Tényleg,nincs senki, akire a leginkább hallgat? Vagy bármi, amiért képes lenne?
7. Móni75 (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. okt. 25. 19:25
De akár komoly nőgyógyászati problémája is lehet, tályog, herpesz... el kellene mennie kivizsgálásra, mielőtt nagyobb lesz a baj... :(
2011. okt. 25. 19:23

Lehet sipoly, de inkább tályogra tippelnék.

Sajnos a cukrosoknak nehezebben gyógyulnak a sebeik, főleg ha kezeletlen...


Dokihoz kéne vinni...

2011. okt. 25. 19:22

[link]


Ezt olvasd el. Sajnos a kezeletlen cukorbetegségnek csúnya következményei leszenk, akár végtagamputáció is.


[link]

4. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. okt. 25. 19:21
Drága! Apukád, nagyszüleid nincsenek? Kell valami ráhatás! Ezt meg kell nézetni sürgősen, de sajnos nagyon makacs. Tudom milyen nehéz, mert nekem a nagypapám ilyen, aki gyakorlatilag az apukám. Csak mentővel tudtuk bevitetni, de ezzel neki kell elindulni a kórházba, mint járóbetegnek.
2011. okt. 25. 19:20
Orvos, de minél előbb!!!! Ne legyen kecmec, fogd meg, és vidd el nőgyógyászhoz, aztán úgyis küldik a többihez. Nem akarlak megijeszteni, de ez nagyon nem hangzik jól ...
2011. okt. 25. 19:19
Várom a kommenteket, de egy 10 percre sajnos el kell mennem a gép elől.
2011. okt. 25. 19:17

Kérlek titeket, hogy segítsetek, mert nagyon félek, hogy anyukámnak komolyabb baja van vagy lesz, ha így folytatja!

Kezdem azzal, hogy cukorbeteg már nagyon régóta, inzulinozza magát, helyesebben mondva kellene magát, mert nem foglalkozik vele, nem érdekli. Az optimális cukorszint éhgyomornál ugye 4-7 mmol/l között mozog, anyukámé elszokta érni a 20-at is és még nem is mondtam sokat. :(

Egyszer megnézettem vele az enyémet, jó volt, aztán mondtam, hogy most ő jön, de ellenkezett, végül beadta a derekát, és 21-et mutatott a cukormérő. Nagyon kiakadtam, felrohantam a szobámba és bőgtem. Képtelen vagyok felfogni, hogy miért ilyen felelőtlen. Ezerszer beszéltem vele, sírtam előtte, mondtam, hogy mennyire szeretem, jól élünk, boldogság van és úgy viselkedik, mint egy óvodás. Nevet azon, hogy ő cukorbeteg. Szörnyű. :(

Igazából nem ez a legnagyobb probléma vele most, hanem hónapok óta a nemi szervén egy hatalmas hólyag jött ki vagy nem is tudom, hogy mi az. Ülni alig tud, pisilni csak akkor megy neki, ha visszanyomja. Amikor megláttam, sokkot kaptam.

Sírva könyörögtem neki, hogy menjen el nőgyógyászhoz, még azt is mondtam, hogy elmegyek vele, nem szólok senkinek róla, de ellenkezik.

Szerintetek mi lehet az a hólyag? Úgy láttam, hogy véres is, és anya bugyiját is többször láttam már véresen. (Már nincs meg neki a menzesze, az nem lehetett.)

Annyira tehetetlennek érzem magam. Ezeket a sorokat írva is könnybe lábad a szemem, mert nagyon szeretem, ő is szeret, és nem akarom, hogy komoly baja legyen (vagy már van.)!

Mit kellene tennem?

Előre köszönöm annak, aki segít!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook