Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segits ki keresni a hyelyesírási hibákat lécives... fórum

Segits ki keresni a hyelyesírási hibákat lécives... (beszélgetős fórum)

1 2
2008. jún. 4. 16:46

Kösszi!!!

Te egy angyal vagy!

2008. jún. 4. 16:43

Esik az eső. Nem nézem az ablakot, elég ha hallom a cseppek kopogását. Kopog az ablakomon és a szívemen…

Édesanyám mindig azt mondta, ezek az emberek keserű és fájdalmas könnyei, amiket az elhagyott feleségek, a családjukat sirató férfiak, a gyermekük által megtagadott szülök hullajtanak.

Nem igaz hogy a férfiak sosem sírnak…

Hiszen én is sírtam, pedig ki gondolná, hogy az a kőszívű denevér valaha is sírt.

Nem kell feltétlenül könnyezni ahhoz, hogy szenvedj én is szenvedtem belülről.

Szinte ordítottam, de senki nem látta, senki nem jött oda, hogy segítsen, egészen addig…

Ekkor főszereplőnk sötét gondolatait egy hang zavarja meg:

- Apa, James már megint a pálcáddal játszik - cincogja.

- James Piton hogy képzeled…

2008. jún. 4. 16:38
Iszonyu a helyesírásom(és a billentyüzetem)ezért szeretnék valakit megkérni hogy segitsen...
2008. jún. 4. 16:37

Esik az eső. Nem nézem az ablakot elég, ha hallom a cseppek kopogását. Kopog az ablakomon és a szívemen…

Édesanyám mindig azt mondta ezek az emberek keserű és fájdalmas könnyei, amiket az elhagyott feleségek, a családjukat sirató férfiak a gyermekük által megtagadott szülök, hullajtanak.

Nem igaz hogy a férfiak sosem sírnak…

Hiszen én is sírtam pedig kigondolná, hogy az a kőszívű denevér valaha is sírt.

Nem kell feltétlenül könnyezni ahhoz, hogy szenvedj én is szenvedtem belülről.

Szinte ordítottam, de senki nem látta senki nem jött oda, hogy segítsen egészen addig…

Ekkor főszereplőnk sötét gondolatait egy hang zavarja meg:

- Apa James már megint a pálcáddal játszik - cincogja.

- James Piton hogy képzeled…

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook