Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Se veled - Se nélküled fórum

Se veled - Se nélküled (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Se veled - Se nélküled

1 2
27. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 6. - 2f79cdbffd)
2012. okt. 27. 20:34

En a latatlanba szerettem azt aki 8 eve a ferjem.Meg egy fenykepet sem akarttam, hogy megnezem elotte , hogy nez ki az akinek "igen"t mondok. Voltak kemeny eveink, de ha megegyszer ferjhez menek csak hozza menek. O hisz abban, hogy visszater egymasik testben erre a foldre, en pedig azt mondom, ha igaza van megkeresem. Ha a lanyom felno es elottem megy el ebbol az eletbol, nem akarom tul elni egy nappal sem.A latatlanba szerettem belle es miuttan lattam, miutan elttem velle,egyre jobban szerettem, naprol-napra egyre jobban.

Kedves cik iro, nem bantani akarlak, es gondolom , ha 50 korul vagy,vagy anyira eret , hogy ezt eszre ved, de tudtad, hogy nem a tied, hogy o valojaban a mase. Reszben te tobbet erdemelsz ennel, reszben az a masik sem erdemelte ezt meg tolled.

26. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Hte23)
2012. okt. 27. 19:52
A lelkem mélyén nagyon meg tudlak érteni. Sajnos tanácsot adni nem tudok. De az biztos, hogy a leghelyesebb, amit tehettél,már megtetted. Elengedted. :)
25. Krisz42 (válaszként erre: 20. - Ano.Nyma)
2012. okt. 27. 19:23
Tényleg furcsán állsz hozzá a dolgokhoz.Azt írtad a naplódban,ha téged csalt volna éveken át,kirúgtad volna.Pedig veled is azt csinálta,ráadásul a tudtoddal.Kicsit naívnak tartalak,mert elfogadtad a ffi kényelmes döntésèt és nem gondolsz arra,h hazug ember,önző és csak azért nem vállalt fel,mert félt szembenézni a következményekkel.A gyerekek egyszer,ha felnőnek meg fogják tudni az igazságot.Gondolom nem akarod őket hazugságban felnevelni.Viszont ezzel sérülni fognak lelkileg a ti hibátokból.Ha vállaltâl gyerekeket,akkor a felelősséggel is számolni kell,h ez mivel jár.Valahogy fel fogják dolgozni és lehet,h egyik se fordul ellenetek,de károsan fogja befolyásolni a dolgokhoz,érzelmekhez való hozzáállásukat.Te csak a saját szempontjaid szerint nézed a kapcsolatodat,ráadásul a negatív dolgokat félresöpröd.Milyen ember az,aki csalta a feleségét,mert egyszerűbb volt,mint kilépni a kapcsolatból.Milyen kényelmes mindig hazamenni,ahol mindig vár rá vki.Most is,ha akkora a szerelem,akkor mehetne hozzátok.De albérlet is van,más megoldás is.De te tudod.
24. hte23 (válaszként erre: 22. - 2f79cdbffd)
2012. okt. 27. 19:15

Tökéletesen tisztában vagyok a társfüggőség minden lehetőségével.

Több évem volt tanulmányozni.

Ezzel indult, ennek kapcsán, hogy rájöttem a házasságom milyen kapcsolat...

2006-2007 táján kezdődött... társfüggőség, lelki terror..szóbeli erőszak.. ezzel telt, ezek tanulmányozásával sok-sok...nagyon sok estém és álmatlan éjszakám....

2012. okt. 27. 19:04

Kívánom hogy rendeződjön a kicsi lelked és megtaláld a boldogságodat.

Fel a fejjel! Az idő sokmindent elrendez és ezt is..

22. 2f79cdbffd (válaszként erre: 17. - Hte23)
2012. okt. 27. 18:58
Ez attól még társfüggőség.:)
21. 2f79cdbffd (válaszként erre: 11. - Hte23)
2012. okt. 27. 18:57
Jól tetted.Ő meg vég nélkül dühített téged ezzel az adok is meg nem is idióta játékával.Teljesen normális a reakciód.Hidd el,más is ezt teszi...
20. Ano.Nyma (válaszként erre: 1. - Hte23)
2012. okt. 27. 17:30

Szia!


Ezt a "se vele, se nélküle" szituációt én is ismerem, csak én még kibővítettem azzal, hogy "...inkább vele, mint nélküle...", így volt erőm folytatni éveken keresztül azt, amit te nem tudtál...

Jobban szerettem mindennél, és mindenkinél... és ez nem változott kilenc év után sem! Csupán csak annyit, hogy mellette még két emberke foglalja az első helyet a szívemben!


Próbáltam én is - többször is - véget vetni neki, sohasem tudtam... többet veszítettem volna, mint nyertem volna, ezt mindig is tudtam, de most már bizosan tudom!

Nagyon hosszú, ha érdekel a történetem, napló formájában megírtam, olvasd el, hátha segít neked... akár ilyen, akár olyan értelemben...

Nem követendő példa, csak az én történetem... én ilyen vagyok :)

19. hte23
2012. okt. 27. 17:24
Egyébként nem értettétek a lényeget, gondolom nem jól fogalmaztam.
18. hte23 (válaszként erre: 12. - Kakukkfű)
2012. okt. 27. 17:23

Társkeresőn azóta nem ismerkedem.

Ott vagyok egyen..beszélgetek ismerősökkel.

De pasi ? az nem. Emberismeretet gyarapítok. Sokan megosztjuk a tapasztalatokat, így ott behálózni még egyszer nem tud senki.

17. hte23
2012. okt. 27. 17:22

Csak tanulságként írtam..

Vége van.

Nincs vele tovább.


Társfüggőség vele nem, hiszen nem voltunk társak.

A függőségem az elvált férjemhez kötött.. hál istennek ott dönteni tudtam. Eljöttem.

Itt is döntöttem. Vége van.


Most nyugalom jön, pihenés.. most NEM kell senki.

Majd ha készen leszek rá akkor...

16. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Hte23)
2012. okt. 27. 16:44
Nem tudom hogy írhatod róla,h társ?Hiszen képes volt hazudni...kicsit sejtem mit érzel,csak én ezen huszonévesen mentem keresztül,vagyis râment 9évem,lelkileg sérültem,de 2gyerekkel és elszántsággal kezdtem újra az életem.Az elején mondtam a bnőmnek,h még nem tudom otthagyni,ahhoz még túlságosan szeretem.Meglett az ára.Pár év kellett,mire lelkileg kigyógyultam,addig a kapcsolataim se voltak csak "terápiâk.Nem elengedned kellene,hanem elküldened úgy,h soha többet ne jöjjön.Legyél határozottabb,csak magadat teszed tönkre lelkileg és ezt csak megbánod.Ő azért csinálja ezt,mert megteheti,mert senki nincs aki ezek után elküldené.Te nem sajnálod azt a màsikat,akinek hazudik?Miért gondolod,h valaha lesz olyan,h csak Te?Ő mit tenne,ha te is közben mással is lennél?Ha tényleg fontos lennél neki,akkor nem kellene más,veled akarna lenni éjjel-nappal.És hiába vagy 50 éves,attól még nem biztos,h van tapasztalatod ilyen téren.Én is azt hittem nem véletlen,h találkoztam a volt férjemmel.De mikor jöttek a hétköznapok,egyre rosszabb lett minden.Naív voltam,most már átlâtok dolgokon.Az ő élete rosszabb lett-miatta-az enyém,miénk jobb.Tudom,h először nehéz egyedül,én 9hónapig voltam magam,még barátnő se volt,de jó,h nem volt senki,mert nagyon sokat kellett tennem azért,h a lelkem befoltozzam.Ma már csak így magam számára,de büszke vok arra,amit végigcsináltam.Tehát Te is tegyél vmit magadét,mert hiddel,az idő téged fog igazolni.Ha szakítasz vele,nem fog szenvedni,csak veled hiteti ezt el.Neki még leszhova mennie,te viszont teljesen elzárod magad másoktól miatta.
2012. okt. 27. 16:04
Az egyik barátnőm is sokáig szenvedett egy ilyen kapcsolatban egy fiúval. Egy kicsit más helyzet volt, de lényegében ugyanaz. Egy okos, racionális lány, mégis teljesen kifordult önmagából. Hiába mondtam neki, hogy ne, mégis mindig visszafogadta a srácot. Sajnos, ha az ember szerelmes nehéz ésszerűen dönteni. Szerintem jól tetted, hogy megszakítottad ezt a kapcsolatot, mert a barátnőm kárán is láttam, hogy ebből sosem lesz normális párkapcsolat. Szerintem igenis mondd neki azt, hogy soha!
14. kakukkfű (válaszként erre: 13. - Boci)
2012. okt. 27. 15:57
Én az ilyen embert nem tudom férfinak nevezni, ezek csak pasik! A férfi soha nem tenne ilyet!
13. Boci
2012. okt. 27. 15:54
Ilyen palim nekem is volt, aki hol nálam, hol a másik asszonyánál volt. Én örökre végeztem vele és nem bántam meg. Az a férfi aki nem tudja eldönteni kivel legyen, szerintem nem érdemli meg hogy "sírjon" egy nő érte. Én is nagyon szerettem a volt páromat, és eszembe is jut néha még mindig így 12év után is, de most is úgy gondolom hogy jól döntöttem amikor elküldtem.
2012. okt. 27. 15:50

Nagyon sok olyan pasi van a társkeresőkön, aki azt mondja, hogy válófélben van, rossz házasságban van..... de le akarja zárni.

Ez hazugság! Nem akarja ő lezárni, dehogy akarja!Kényelmesebb neki találni egy nőt, és mindig másikat a párja mellett. Az, hogy beismeri, hogy még nem zárta le az előző kapcsolatát, azzal csak védi magát, védi a házasságát, hogy hétvégeken, ünnepeken ne "követeljük" a társaságát, és megértőek legyünk az ő "nehéz" helyzetére. Az ilyan pasik a legnagyobb csalók, gazemberek!!!

Még mielőtt bármi is történne, és érzelmileg belegabalyodunk, azt kell mondanunk, hogy rendezd a válásodat, és ha már túl vagy rajta, akkor jelentkezz!

Még akkor is, ha társra vágyunk, akkor is ezt kell tenni, mert utána a nő lesz a szenvedő alanya a pasi gusztustalan kettős játékának!


Legyél erős, tedd túl magad rajta, és soha ne menj bele lezáratlan kapcsolatba.


Sok sikert neked!

11. hte23 (válaszként erre: 9. - C6fc3a0d5b)
2012. okt. 27. 15:41
Kiprovokáltam oly módon, hogy azt akartam ő is kimondja...addig provokáltam...addig - addig míg ő is kimondta...de soha nem akarta...dühítettem hogy kimondja...
10. hte23
2012. okt. 27. 15:36

Igaz, első alkalommal véget kellett volna vetnem a dolognak. Miért nem tettem? Nem tudom.

Most is tudom, intuícióm, ő a sorsom, de nem így.

Még ma sem enged igazán..hiába mondta..


Tanulság a történet nem más..nincs és nem lesz folytatás..én azt mondom SOHA.

Ő azt mondja, soha ne mond hogy SOHA.

Mi lesz? Nem tudom... a holnap titka...

2012. okt. 27. 14:43

"Akartam, hogy csak engem akarjon.

Iszonyatosan viselkedtem.

Megint elküldött. Igazából úgy, hogy állandóan kiprovokáltam."


Biztos azt hitted, hogy ha így is elfogad akkor már 100% a szeretet.

Van egy mondás: "Akkor szeress amikor legkevésbé érdemlem, mert akkor van rá legnagyobb szükségem".

Kár, hogy nem csak kínai bölcs emberek élnek a föld nevű bolygón! :)

2012. okt. 27. 14:41

Se veled se nélküled

élni nem tudok

menekülni tőled én

többé már nem tudok... :)

7. EzotErika (válaszként erre: 1. - Hte23)
2012. okt. 27. 14:32

nekem az volt az 1. gondolatom,h. én nem tudnék ilyen lenni,mint te...nem viselkedtem volna úgy...legalábbis így érzem:


"Akartam, hogy csak engem akarjon.

Iszonyatosan viselkedtem.

Megint elküldött. Igazából úgy, hogy állandóan kiprovokáltam."


én az 1. elküldés után már nem fogadtam volna vissza,vagy akkor biztosan elküldtem volna,amikor a másikkal is együtt volt és velem is akart lenni


remélem,kihevered hamar,és kívánom neked hogy a megfelelő emberrel találkozz ;-)

6. 2f79cdbffd (válaszként erre: 1. - Hte23)
2012. okt. 27. 13:37

Hát igen.Ilyenek vagyunk mi nők.Ilyen hülyék.:(

Képzeld el,hogy az milyen fini,amikor valaki azt vágja hozzád,hogy látatlanba szereted.Mondjuk az olyannal ott le kell zárni,ez is igaz.


23év házasság.Nagyon nagy idő.Előbb találj magadra.Legyél egyedül és ne akarj senkit.Nem csak magad miatt,hanem azért sem,mert a következő is megérdemli az esélyt,hogy ne legyen tökéletes és azt gondolom,hogy te most nem igen vagy képes bármit is tolerálni.Nem a te hibád,hanem azé a paraszté,aki okozta,vagy csak hagyta,hogy tönkremenj.

5. KergePárduc (válaszként erre: 4. - Hte23)
2012. okt. 27. 13:29
Szerintem nem korfüggő, hogy az ember tudja-e mit érez.
4. hte23 (válaszként erre: 2. - B81fcd1219)
2012. okt. 27. 13:28

Azt talán már 50 évesen tudom mit érzek.

Nem! társfüggés.. nem az. MÁS.

De attól függetlenül elengedtem..menjen amerre az útja viszi...

2012. okt. 27. 13:28
Így van. Ki lehet gyógyulni a társfüggőségből. Sok sikert hozzá :)
2012. okt. 27. 13:23
A szerelem nem ez!Ez csak egy társfüggés.Ilyen félrekefélős palit találsz 100-at.Kezdd el magadat felépíteni és egyből rájössz,hogy az ilyen senkiházi nem is kell!
2012. okt. 27. 13:08
Ez egy se veled - se nélküled kapcsolat története, ami 10 hónapon át tartott. Talán tanulság másoknak.
Velem történt, az én bánatom, de egyszer majdcsak kikecmergek belőle. Arról szól, mikor és hogyan kezdődött, hogy milyen hibákat követtem el.
De csak magam ellen a legnagyobbakat...

Ugrás a teljes írásra: Se veled - Se nélküled
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook