Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sátorozáshoz mit kell tudnom? fórum

Sátorozáshoz mit kell tudnom? (beszélgetős fórum)


1 2
2016. aug. 16. 19:09

Nagyon bejönnek a bogarak, igen. Nagyonnagyonnagyon.

Kempingben egyáltalán nem csendes, én alig bírtam elaludni. Reggel meg egy hatalmas sáska ült a mellemen.

Mondjuk a sátrazás nagyon nem nekem való.

3. grizus (válaszként erre: 2. - 328e1b30ab)
2016. aug. 16. 19:08
Felszerelés? Pokrócok, párnák... hű, erre nem is gondoltam. Igazából hátizsákom sincs hozzá.
2016. aug. 16. 19:07

Csendes? Semennyire. Nem hangszigetel az a vékony ponyva.


A kényelmessége azon múlik, hogy milyen felszerelésed van. Bogarak ellen pedig szúnyogháló alkalmazandó.

2016. aug. 16. 19:00

Sziasztok! Soha életemben nem sátraztam, vagy talán gyerekként, de már nem emlékszem rá. Sátrat se vertem fel még soha. De most lehet, hogy több fesztiválra is el fogok menni és a legolcsóbb lehetőség a sátorozás lenne. (Ezek nem zenei fesztiválok, mint a Sziget, más jellegűek.) Az a kérdésem, mit kell tudnom ehhez, mire számítsak? Nagyon bejönnek a bogarak? Lehet nyugodtan pihenni egy sátorban? Mennyire kényelmes és csendes? És egyéb bármi, amit tudnom kell. Egy háromfős sátram lesz, ezt mennyire nehéz felverni?

Köszönöm.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook