Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Középiskolások figyelem!!!Segíteni szeretnék Nektek olvasónaplókkal, csak tudnom kéne, hogy melyikre van szükségetek.Megírjátok megkapjátok. fórum

Középiskolások figyelem!!!Segíteni szeretnék Nektek olvasónaplókkal, csak tudnom kéne, hogy melyikre van szükségetek.Megírjátok megkapjátok. (beszélgetős fórum)

2011. jún. 13. 14:57
Csalás!!!!!!!!!
2010. márc. 13. 20:59
Nem ettől lesz kedve olvasni. Ezt fogja beadni... :(
2010. márc. 13. 19:30
Ez miért segítség? Ez csalás.
3. tappancsmama (válaszként erre: 2. - Agoca)
2010. márc. 13. 13:59
Szerintem meg igen, mert sok olyan olvasmány van, amit elég nehéz egy fiatalnak megérteni és egy olvasónapló ebben rengeteget tud segíteni.Vagy esetleg még kedvet is kaphat egy egy olvasónapló elolvasása után az egész mű elolvasásához, ha idáig nem volt kedve hozzá.Nem azért ajánlottam ezt fel, hogy ezt adják be a suliba, csak azért, hogy könnyebben megismerjenek egy egy művet és észre vegyék, hogy az internet és TV mellett akár olvasni is lehet.
2010. márc. 13. 13:55
Szerintem ez nem segítség :(
2010. márc. 13. 13:52
Középiskolások figyelem!!!Segíteni szeretnék Nektek olvasónaplókkal, csak tudnom kéne, hogy melyikre van szükségetek.Megírjátok megkapjátok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook