Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sarokád előlapját fára szeretném cserélni.Tudtok olyan oldalt, ahol körül tudnék nézni?Fazon, szín, ár stb fórum

Sarokád előlapját fára szeretném cserélni.Tudtok olyan oldalt, ahol körül tudnék nézni?Fazon, szín, ár stb (tudásbázis kérdés)


8. szamóca41 (válaszként erre: 7. - 0260f21e84)
2008. okt. 17. 12:28
:)))))))))))))))))))))))))))
7. 0260f21e84 (válaszként erre: 6. - Szamóca41)
2008. okt. 17. 12:19

Teafat? Tenyleg szep, de sztem a dio is van olyan massziv. A fenyo puhabb, de ikes barangolasom soran arra jutottam, hogy legalabb olcso. Pont en is a felkoriven gondolkodtam, az nem semmi lesz. Ha kesz vagy, rakj fel kepet! :)

Meg a ferjed arcarol is :))

2008. okt. 17. 12:11

Valóban kényes,de én akkor is nagyon szeretem:)))))

Van asztalos de teakfát ajánl....aranyárban.Ezért akartam körülnézni a neten.

Bár ahogy ismerem magam egyszer csak beülök a kocsiba és megveszem hozzá az anyagot és nekilátok.

A gondom csak a félköríves rész!

Egyébként már rég elkezdtem volna.

(Bár a férjem még nem tud róla!:)))))))

Talán ez nagyobb gond,mint az elkészítés:)

5. 0260f21e84 (válaszként erre: 4. - Szamóca41)
2008. okt. 17. 12:05

aha, jo otlet, igazad van, jo dolog a fa, csak kenyes. Nincs jo asztalos ismerosod? O meg tudna mondani, mennyire kenyes, melyik fafajtat erdemes, mennyibol hozna ki. Lehet, hogy ezzel a szilikonos megoldassal sporolnal is.


Nekem a keret mindig tetszett. Ha van hely, jol korbe lehet pakolni viraggal, gyertyaval.

4. szamóca41 (válaszként erre: 3. - 0260f21e84)
2008. okt. 17. 11:52

Szia!

Nem akarom szétveretni.Most csempe van előtte,de megúúúúúntam.Már szinte mindent kicseréltem fára.

Az ablak is meg egy úgynevezett vakablak már kapott egy fa keretet.Fehér csempe mellett,sötétbarna pácolt fa....összes bútor stb.

10 éve nézem már ugyanazt a csempét,meguntam.

Szilikonnal szeretném ráragasztani,nem jutott eszembe más,arról nem is beszélve,hogy imádom a fát...melegséget sugároz,és arról nem is beszélve,hogy (amit én sem gondoltam)nagyon jól mutat egymás mellett a két szín,annak ellenére,hogy fsz.szobáról van szó.

3. 0260f21e84 (válaszként erre: 2. - Szamóca41)
2008. okt. 17. 11:20

:)

Szia, en nem igazan ertek hozza, de nem jobb egy fa keret? Azt egy asztalos is ele tudja huzni es megsem erintkezik annyira vizzel. Meg szet sem kell verni hozza semmit. Gondolom en

2008. okt. 17. 09:15
sarokkád
2008. okt. 17. 08:50
Sarokád előlapját fára szeretném cserélni.Tudtok olyan oldalt, ahol körül tudnék nézni?Fazon, szín, ár stb

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook