Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sárkány mama vagyok. fórum

Sárkány mama vagyok. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2. beebanya (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 19. 16:32

Szia.

Várd meg mi lesz ha elvégzi az iskolát. Hátha pozitívan csalodsz. Addig hagyd őket, ha a riadnak is így jó. Ha pedig utána se dolgozik a fiad is biztos szóvá teszi.

Ettől még nem vagy sárkány.

Sokszor szólna az ember a gyerekének de felnőttek ha hibáznak abból tanulnak. Ha szólsz akkor még rád fogják azért lett rossz.

Nekem is van 22 éves fiam együtt él egy lannyal szóval tapasztalat, vannak ott is gondok, elmeséli hogy a lány hol a fiam de nem szólok bele. Nekik kell megoldani.

Puszillak 😊

2021. nov. 19. 16:28

Sárkány anyós lennék, akinek senki sem felel meg? Nem tetszik a fiam párkapcsolata.


A fiamat kihasználja a barátnője.

A lány nem dolgozik, eddig a szüleivel élt. Odaköltözött a fiamhoz. Egész nap otthon van, nem jár sehova. 21 éves, még csak most jár esti iskolába. Gimnáziumba. Erre hivatkozik, mikor megkérdezik, hogy miért nem dolgozik. Aki nem lenne képben, annak mondom, hogy az esti iskola heti 2 délutánt foglal magába. 4-5 órát. A fiammal sok mindent megvetet magának, eltartattja magát. És úgy érzem hogy ez akkor sem fog változni ha elvégzi az iskolát.

Cserébe mos, főz, takarít. Mondja Ő.

Ez alap lenne. Az is megteszi aki munkába jár.


A fiam hordja mindenhová ahova mennie kell, mert nem ül fel tömegközlekedési eszközre. Jogosítványt nem akar csinálni.

Nincs normál végzettsége, nem dolgozott még soha és ahogy elnézem az életfelfogását: nem is fog.

A lány nem buta. Egyszerűen lusta és nagyon ügyesen ért ahoz, hogy hogyan tudja kihasználni a környezetét.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook