Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sárga+szürkés hajszín átfestése fórum

Sárga+szürkés hajszín átfestése (beszélgetős fórum)


11. Anda39
2012. okt. 30. 12:00

Saját hajamon semmiféle festékkel nem tudok hamvas szőkét festeni. Hiába kenek rá bármiféle csodaszert, amit hallok (fodrász vagyok, úgyhogy tudok pár praktikát). Egyetlen megoldás az, ha előtte leszőkítem (az sem mindegy, milyen világosra), és utána színezővel rámegyek.

A hajad vége azért lesz szürke, mert ott nagyon világos, nincs benne már sárga pigment, mint a hajtőnél. Oda más anyag kell, és ezt egyféle dobozos festékkel lehetetlen megoldani.

2012. okt. 30. 11:10
arány 10gr por+3oxi 10gr+sampon 15gr, kevés víz.
9. Aquatica (válaszként erre: 8. - KergePárduc)
2012. okt. 30. 11:09

koktél megtisztítja a hajat a zöld, szürke, kék árnyalattól

keverési arány 1 blans por:1 3%oxi:1 sampon ami higít. hatóidő 5-15 perc. de már az eredmény azonnal észrevehető.

én 5 percig hagytam és nagyon gyorsan felkentem :P-

kb 10gr tettem , samponból többet. aztán mintha hajat mosnék felvittem a hajra tettem hozzá egy kevés langyos vizet így nagyon könnyű eloszlatni ahajon.

8. KergePárduc (válaszként erre: 7. - Aquatica)
2012. okt. 29. 20:45
Bővebben? :P
2012. okt. 29. 17:11
koktélt kell csinálni.az leszedi a szürkét.
2012. okt. 29. 10:40
Én a Palette E20-at használtam szőkítésre. Kb. olyan színű volt a hajam, mint neked. Ilyen sötétszőke-világosbarna festett. Ehhez adnak szőkítőport is, azt kell hozzákeverni a festékhez, de nekem nem roncsolta a hajam egyáltalán. Viszont ettől tényleg olyan szép szőke lett, mint a dobozon :)
5. Maryann21 (válaszként erre: 4. - KergePárduc)
2012. okt. 29. 10:35
az a baj,hogy a hajtőtől kb. 4cm-es sávban sárgás a többi része pedig szürke :(
2012. okt. 29. 10:30

Van kép, csak töröld a linkből a szóközt.


Hát nem tudom szerintem befogná a hajad, elvégre nem sötét. Viszont ha csak a sárgaságot akarod eltűntetni, akkor próbálj hamvasító sampont. Csodákra képes, legalábbis nálam :)


Sajnos én eddig akármilyen festéket vettem, szőke bármilyen árnyalatát, ritkán lett olyan mint a dobozon. Érdemes egy színnel világosabbat venni, hogy olyan legyen mint amilyet szeretnél.

2012. okt. 29. 10:28
2012. okt. 29. 10:26
Nincs kép...
2012. okt. 29. 10:19

ilyen lett a hajam:

[link]


szerintetek mivel lehetne helyre hozni?

ilyen színű volt a hajam és eddig is ezzel a színnel festettem(de én okos gondoltam kipróbálok mást)

[link]


ha ezzel rámegyek akkor megkapom a dobozon lévő színt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook