Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Samsung E250 típusú mobilon hogyan lehet folyamatosan lejátszani a memóriakártyán található zenéket? fórum

Samsung E250 típusú mobilon hogyan lehet folyamatosan lejátszani a memóriakártyán található zenéket? (tudásbázis kérdés)

9. n.diamond (válaszként erre: 8. - Luc22)
2012. szept. 21. 17:36

Hát én se tudom:(

Belépek a lejátszási listába, az opciókban a hozzáad lehetőségei: számok, lejátszási lista.

a számok az adott, menyitott lista számai, nem tudok a memóriakártyáról választani. Nagyon béna vagyok ezek szerint,ha Neked sikerül:(:(

De azért köszi !

2012. szept. 21. 17:01
Hm. hát nem tudom, miért nem megy. Mikor ki akarod választani a zenéket, akkor nincs olyan opció, h zene hozzáadása innen: memóriakártya?
7. n.diamond (válaszként erre: 5. - Luc22)
2012. szept. 20. 09:14

SOS :(

A hozzáadásnál csak a telefonra másolt számokat tuddom kijelölni. tehát először a memóriakártyáról át kell másolni a telefonra,és itt megint beleütköztem a kevés a memória feliratba. Ráadásul a zenetárban kétszer szerepelnek a számok, a lejászási listában és az összes számban. Valamit biztos nem jól csinálok. Nem életkérdés, de bosszant, ha valamit nem tudok megoldani.

Tudsz még valami ötletet, vagy sejted, hol tolom el ?

2012. szept. 19. 17:14

köszi a segítséget ! Elsőre sikerült mindent kitörölnöm a zenetárból és a memóriakártyáról is.

Ügyi vagyok, ugye :)

Még próbálkozom, ha nem sikerül, küldöm az s.o.s jeleket.

Üdv

Szép estét

2012. szept. 18. 13:51
Belemégy egy lejátszási listába, ott opciók, majd zene hozzáadása a memóriakártyáról. Ekkor amiket kiválasztottál, azok úgy lesznek benne a lejátszó listában, h nem foglal helyet a telefon memóriájában.
2012. szept. 16. 15:25

Köszönöm a gyors segítséget, de nem sikerült.

Lejátszó lista csak a telefon memojában van, a memoriakártyán nincs. A telefonkártyá ill.memóriában a zene lejátszólistábatételével nem csökken az igénybevett kb-mennyiség.

A kérdésem változatlan.

3. luc22 (válaszként erre: 2. - N.diamond)
2012. szept. 14. 19:27
Tedd be a lejátszó listába, és úgy tudod csak folyamatosan hallgatni a zenéket.
2. n.diamond (válaszként erre: 1. - N.diamond)
2012. szept. 14. 18:53
folytatom, a memóriakártyán lévő zeneszámok csak egyenként lehet lejátszani, folyAmatosan nem, legalábbis én nem tudom beállítani. Tudna valaki segíteni.
2012. szept. 14. 18:50
Samsung E250 tipusu mobilom van, memóriakártyával. A telefonra másolt zeneszámok folyamatosan hallgathatók, de ez kicsi memória. A kártyán l

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook