Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sajtot is sajttal fórum

Sajtot is sajttal (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sajtot is sajttal

2012. aug. 14. 00:23
es hany kilot lehet leadni ezzel a modszerrel?nekem inkabb sulymegtarto dietanak tunik!:D de fincsa lehet az tuti! koszi a jo otleteket
2008. okt. 12. 10:51
Nagyon tetszik ez a sajt dieta, mert sajt fanatikus vagyok!
2008. okt. 12. 10:34
én csak a téliszalámis sajtot eszem.
2007. márc. 6. 14:55
Szeretem a sajtokat,de sajtot sajtal nem.
5. Venes (válaszként erre: 4. - Elvira1)
2006. aug. 28. 19:13
Növényi eredetűt? Melyik az?
2006. aug. 24. 08:52

Imadom oket novenyi eredetu sajtokat fogyasztok ami nem hizlal es nincs benne zsirtartalom sok.

Persze nem vetem meg kekpenesz erlelesueketkulonosen szertem a Gorgonzolá,Cambazolát a lazacosat a kaprosat stb. es persze a Camamber fajtakat is.

2006. aug. 13. 07:47

Hááát, én most megingtam nagyon a sajtok terén. Imádom a sajtokat,. a kedvenc étkem, de olyat olvastam/hallottam, aminek hinnem kell, mert az egész étkezési mód gyógyításról szól és az egészséges életmódról.

Állítólag a sajt a forrása a petefészekráknak és a cystának. (Tény, hogy énm nagy sajtfaló vagyok/voltam és jelen volt ez a betegségem.)

2006. aug. 11. 08:57

Rendkivül finom dolgokról írtál, ráadásul fogyózni is lehet tőle! Szuper! Nekem ezzel csak egy problémám van: nagyon macerás úgy a nyersanyagok beszerzése és az elkészítés is. Nem szabad, hogy az ember egész nap a fogyókúrával foglalkozzon, ez töltse ki a napjait. Én ezeket a recepteket ki fogom próbálni a családomnak is, egyik-másikat vasárnapi ebéd gyanánt. Köszi Mamácska

:

2006. aug. 5. 10:30
Hogyan fogyhat könnyedén, éhségérzet nélkül? Ropogós téli zöldségekkel és finom sajtokkal. Mindent tartalmaznak, amire szükségünk van, ráadásul jóízűek.
A sajt fontos kalcium- és fehérjeforrás. A zsírszegény sajt több fehérjét tartalmaz, mind a zsírdús. Ezért ideális fogyókúrázók számára. Ha a sajtokat zöldségekkel kombináljuk, kioldódik belőlük az A-, a D-, az E- és a K-vitamin. Az A-vitamin feszesíti a bőrt, erősíti a szemet, a D és a K pedig a csontokat. Az E-vitamin lassítja a zsír felszívódását.

Ugrás a teljes írásra: Sajtot is sajttal

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook