Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sajátkezű vagy vásárolt ajándékkal jó készülődni az ünnepekre? fórum

Sajátkezű vagy vásárolt ajándékkal jó készülődni az ünnepekre? (tudásbázis kérdés)


1 2
19. Saci49
2007. jún. 6. 14:01
Is-is.Ha van időm,készítek, ha nincs-akkor megpróbálom kitalálni minek örülne és megveszem péztárcám szerint.
18. anscho
2007. ápr. 26. 15:29
Egy gondosan készített ajándék ellenállhatatlan. Feltéve, ha ebben a rohanó világban van idő az elkészítésére!!!
17. anscho
2007. ápr. 26. 15:29
Egy gondosan készített ajándék ellenállhatatlan. Feltéve, ha ebben a rohanó világban van idő az elkészítésére!!!
16. Ircsii
2007. márc. 24. 14:44
Eddig is bennem volt a kreatív hajlam, de mióta a nagyfiam oviba jár teljesen kiélem magam. Minden alkalomra készítünk valamit az oviba. / karácsony, farsang, húsvét, nőnap, névnap, tavasz, nyár, ősz, tél.... mindenre van egy kis ötletünk.
2007. márc. 23. 22:46
Szerintem sokkal szebb ajándék amit sajat magunk keszitunk.Sokkal tobb szeretet van egy magunk altal keszitett dologban.Persze ha esetleg tudom valakirol,hogy nem szereti az ilyesmit,akkor annak inkabb vasarolok,minthogy elkeszitsek neki valamit,amirol mar eleve tudom,hogy eetleg a kukaban vegzi.
14. Droma
2006. nov. 11. 21:09
Sintem a saját kezűleg készitett ajándék sokkal értékesebb,mint amit veszünk.Pláne ha valakinek van tehetsége hozzá,gyönyörű ajándékokat lehet késziteni.És én személy szerint sokkal jobban is örülök azoknak.
2006. nov. 11. 01:54
Sziasztok! Én nagyon szeretek készíteni ajándékot,és gyermekeim is így vannak.Tavaly például csináltak a gyerekek egy fiú anygyalt Apának,és egy lány angyalt nekem.A mai napig kint van a polcon.mindig mondom nekik hogy annak örülök legjobban amit ők készítenek,és ne a zsebpénzüket költsék.A Mamáknak közösen készítünk,és ők is nagyon értékelik.Hisz szívből jön még ha nem is tökéletesre sikeredik.és közbe nem is veszekednek, nagy a susmitolás egyetértés.Na meg vannak a kreatív boltokban egységcsomagok,és nagyon sok jópofa ötletet adnak,van hozzá rajz,elkészítési mód.Én mindenkit bíztatok arra hogy próbáljon meg saját maga készítette ajándékkal is kedveskedni,és nem csak gyermekeiteknek,hanem akár a párotoknak isÉn is adtam már páromnak ,nagyon tetszett neki és azóta sincs sutba dobva hanem ki van rakva,Lehet hogy porfogó,de egy örk szép emlék.Na és kérdem én ,a a vázák ,kis kütyük nem porfogók akkor?
12. guntnerpetra (válaszként erre: 11. - 42892ee56f)
2006. nov. 10. 22:43
Az én családom is nagyon értékeli a saját kézzel készítet ajándékot. Nagyon szeretek gobelint készíteni, anyu mindig kiteszi a falra, pedig nem vagyok már kisgyerek, de így szerintem érzi a közelségemet. Gondolom.
2006. nov. 10. 22:02

Én egy alkalommal készítettem karácsonyra ajándékot, dekupázs technikával terítőt és gyertyát. Nagyon szeretek barkácsolni, és ha van időm, szoktam is.

Az, meg hogy porfogó lenne? Hisz ha egy adott ünnepre adják, akkor úgyis csak akkor van kinn, utána meg elrakja az ember, pl:adventi díszek.

A családomban, amit még akkor,annak idjén csináltam, mindig kirakják.

10. guntnerpetra (válaszként erre: 9. - Margitnéni)
2006. nov. 10. 20:49
Én már kaptam olyan vásárolt ajándékot, amitől azon nyomban megszabadultam volna, mert nemcsak porfogó lett volna, de még a törődést sem éreztem ...
2006. nov. 10. 20:39

Kövezzetek meg, de én ezeket az összekreatívkodott ajándékokat nem tudnám értékelni. Szerencsére még nem is kaptam. Kolleganőimnél láttam, hogy nagy lendülettel csinálták az üvegfestést, terítő horgolást, angyalka horgolást stb. Persze illik megdícsérni, szép is, ha ügyes a készítő, de minek, porfogó. Egy darabig esetleg elnézegeti az ember, de utána?

Persze én is szoktam készíteni ezt azt magamnak, megálmodom,megtervezem, elkészítem és örülök neki, mert szükségem volt rá, és nem lom.

2006. nov. 10. 19:31

munka mellett tanulok, igy marad a vásárlás.

Igaz a lányaim, olyan karácsonyi ajándékot kértek amit nem tudok elkészíteni!:))))

2006. nov. 10. 18:57
én is-is párti vagyok. mindig készítek valami apróságot saját magam, de azért vásárolok is.
2006. nov. 10. 18:13
Sajnos én idén ki sem tudok futni az időből, mert már most tudom, hogy egy percem nem lesz. Így jár, aki munka mellett még elkezd tanulni is...
2006. nov. 10. 18:11
Én mindig szerettem volna saját készítésű ajándokakkal készülni, de valahogy mindig kifutottam az időből. Az a gyanúm, hogy idén is így járok, úgyhogy marad a vásárlás
4. guntnerpetra (válaszként erre: 3. - 7130b15964)
2006. nov. 10. 18:01
Ez így van, de nekem most annyira jól esne egy kicsit keatívkodni!
2006. nov. 10. 17:55
Szerintem mindegyik jó, ha szeretettel adják.
2006. nov. 10. 17:31
Én jobban szeretek saját kezűvel, de sajnos idén erre nem lesz időm. Apróságokat azért majd készítek, és sütni is fogok, de idén főleg vásárolni fogok.
2006. nov. 10. 17:29
Sajátkezű vagy vásárolt ajándékkal jó készülődni az ünnepekre?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook