Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rózsaszín lett a fehér blúzom!Hogy tudom kifehéríteni? fórum

Rózsaszín lett a fehér blúzom!Hogy tudom kifehéríteni? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 4. 23:19

De bezzeg, ha az ember ruhát akarna festeni, egy istennek nem jön össze a normális szín :)


Amúgy domestosz jó rá, én is szívtam már így meg.

2009. nov. 4. 22:22
Clorox-szal próbáld meg. Szépen fehérít és nem roncsol.
2009. nov. 4. 21:39

Nagyon bosszantó ez,de szerencsére nem is emlékszem mikor fordult elő velem ilyen!

De most persze beletettem a kedvencemet!De gondolkoztam előtte...aztán bumm bele, hogy megint fel tudjam venni...Azóta ázik!

Holnap veszek domestoszt,remélem segít.

6. kingi7 (válaszként erre: 3. - Potyek)
2009. nov. 4. 21:35
Ezt én is bírom, amikor például összeraknak egy kék melegítőt fehér újjal, ha kimosod, szép világoskék lesz :) meg, hogy melyik adaggal mosd... :)
2009. nov. 4. 21:31
Én kb így jártam, csak éppen világos kék lett a pizsamám miatt,a kedvenc fehér pólóm. Nekem a fehér Domestos vált be.Gyönyörű fehér lett.Azóta úgy 2 havonta az összes fehér zoknimat, és fehér melltartókat átmosom a fehér színű flakonban lévő Domestosszal.
4. Gligi (válaszként erre: 3. - Potyek)
2009. nov. 4. 21:28

A piros flakonos domestos fehérítésre van!

Én a textil pelusokat azzal fehérítem és folt mentesek ☺

2009. nov. 4. 21:10

Vettem egy fehér pamut felsőt, amibe volt egy piros minta is.A fehér mosásba tettem én balga és mindenem rózsaszín lett az új jövevény miatt.

Az egyik kedven fehér blúzom is rózsaszín lett, ami nagyon sajnálok.

Áztattam fehérítőbe egy napig, átmostam,de szép egyenletes rózsaszín...

Most fehér perwool mosószerbe ázik,de nem látok sok változást sajnos.Van valami ötletetek, mit tehetnék még?

2009. nov. 4. 21:08
vanish fehérítő tökély....
2009. nov. 4. 21:07
Rózsaszín lett a fehér blúzom!Hogy tudom kifehéríteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook