Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rosszul vagyok a covid tesztem pozitív lett ma reggel.... fórum

Rosszul vagyok a covid tesztem pozitív lett ma reggel.... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

nov. 24. 06:06
Gyors gyógyulást kívánok!
19. Myra
nov. 23. 22:15
Elvileg 2-3 nap és túl leszel rajta.
18. Panna.33 (válaszként erre: 17. - Globus)
nov. 23. 22:08

Uhh, lázam nekem is nagyon ritkán szokott lenni. Évekig nem volt, de vasárnap volt 38.3, és jött vele pár olyan tünet, ami a legutolsó shubomnál volt, úgymint kettőslátás, egyemsúlyvesztés.

Szerencsére a láz elmúltával ezek is elmúltak.

17. globus (válaszként erre: 16. - Libikóka)
nov. 23. 20:50
Most voltam másodszor. Egyikkel sem voltam igazán beteg, mindkét alkalommal szaglásvesztés, orrdugulás, slussz. Mondjuk lázam még sosem volt. 37.5-nél halál 😀
16. libikóka (válaszként erre: 15. - Globus)
nov. 23. 19:22

Háromszor voltam, abból 1 tünetmentesen.

Jobban kell figyelni,,vagy nem is tudom🙃

15. globus (válaszként erre: 12. - Libikóka)
nov. 23. 18:46
Már augusztus végén voltak betegek, amikor bőven nyaralóidő volt...rajtunk múlt hónapban átment, nekem csak az orrom dugult, munkatársamnak semmi baja nem volt. Azért itthon maradtunk becsülettel egy hetet. Nem sajnáltam, legalább kaptam pár nap szabit :)
14. Ramcsika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 23. 18:22
Gyors gyógyulást!
nov. 23. 18:09

Mindenkinek jobbulást!

3 évvel ezelőtt a férjem volt hasonló FI-hez, azaz lázas volt, fájtak az ízületei, köhögött.

Akkor még semmit nem adtak, én adtam neki lázcsillapítót, orrcseppet, köptetőt. Kb. 1 hét alatt rendbe jött.


Panna neked is gyors gyógyulást!

nov. 23. 14:39
Sajnos sokan vannak megint,nekem is van rokon is ismerős is benne.
11. libikóka (válaszként erre: 10. - Panna.33)
nov. 23. 14:26
Gyógyuljatok ti is🍵🫚🍵🫚🍋:)
nov. 23. 14:23

Jobbulást!

Én vasárnap voltam nagyon rottyon, lázzal, kettőslátással, szédüléssel. Hétfőn elmentem orvoshoz, hogy írjon már ki 1-2 napra, erre tesztet csinált, ami pozitív lett, közölte, hogy ez nem 1-2 nap, maradjak szépen otthon és feküdtem ki.

A fejem most is fáj, lázam nincs, náthás vagyok. Szóval a fejfájást leszámítva szinte jól vagyok.

A gyerek tegnap volt baromi lázas, de ma már sokkal jobban van. Szóval rajta gyorsabban átment a dolog.

nov. 23. 14:11
Az iskolában a 12-14 évesek között lehetett. Otthon nem, mert magam élek a lakásban, még háziállatom sincs.
8. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 23. 13:19
Merre szedted össze,tudható?Jobbulást mielőbb!
7. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 23. 12:59
AZI sandoz és Codinep a köhögésre. Pikk pakk helyrejössz! Jobbulást! Karácsony még odébb van. Ne temesd el magad! 😀
6. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 23. 12:25
Gyógyulást mielőbb🍋🍊🍯🍵🫚
nov. 23. 12:14
Mielőbbi gyógyulást!
nov. 23. 12:09
Mielőbbi jobbulást kívánok! Szerintem nem tart karácsonyig, az ízlelés, szaglás hiánya lehet, de a betegségérzet elmúlik hamarabb.
nov. 23. 11:57
Az még 1 hónap, addig bőven meggyógyulsz.
nov. 23. 11:53
Gyógyulj meg gyorsan!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook