Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rosszindulatúság fórum

Rosszindulatúság (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2009. jún. 3. 08:10

az ilyeneknek a genjeikben van a gonoszkodas, ne keresd az okot, mert az is bennuk van, szeretnek gonoszkodni,ezt elvezikha megbanthatnak masokat...

es akit megbantottak, ha az szenved, nekik az elegedettseg...

egyszeruen iylen rosszak..

nem kell veluk foglalkozni, az a legjobb orvossag erre.

en is megszakitottam a kapcsolatot az iylenekkel, es pedig a parom szulei azok...

2009. jún. 3. 08:08
Lehet, hogy hiányzik Belőlük a jóérzés MÁSOK FELÉ?
2009. jún. 3. 08:02
Vannak, akik direkt élvezik, ha másokat bánthatnak... Sajnos a mi családunkban is van ilyen :( Az, hogy miért arra szerintem nincs megfelelő magyarázat, hisz még ők sem igazán tudják, hogy miért rosszindulatúak. Csak élvezik, ha bunkók és ezzel azt hiszik ők a jók....
2009. jún. 3. 08:00
tehetetlenség furcsa dolgokat vált ki az emberekből néha.
10. Katinkaboszi (válaszként erre: 8. - Tundchen)
2009. jún. 3. 07:58

Ez más azért, mert nekem sok ismerősöm van, főleg férfiak, akik vezetés közben beszólnak a másiknak, kocsin belül, nem kikiabálva, közben a valós életben pedig egy aranyos srácok az illetők :))

a postai és egyéb bunkóság az bunkóság, arról nincs mit mondani.

2009. jún. 3. 07:55

Sok-sok-sok-sok, folytathatnám még mennyi, irigység van az illetőben, de hogy mire, még maga sem tudja.

Részemről nem kérném a másik életét, mégha százszor olyan jónak néz ki, akkor sem, mert ki tudja milyen terhet visz a vállán.

Jó lenne a rosszindulatúak ezt is figyelembe vennék.

2009. jún. 3. 07:54
De lehet, hogy nem egyforma dologra gondolunk ám... nekem az jut erről eszembe, mikor ok nélkül beszólogatnak vezetés közben, postán, vagy bunkó egy kollega, holott nincs is rá oka...
2009. jún. 3. 07:52
Én pl próbálok erre figyelni, mert én is utálom, úgyhogy szerintem én nem... :)
2009. jún. 3. 07:52

Csak egy kérdésem lenne.

Az aki nem érti ezt,még soha senkit nem bántott meg csak úgy ,csak mert rossz napja volt?

5. d57f965cbe (válaszként erre: 1. - 36bb1d921a)
2009. jún. 3. 07:51

jó kérdés, mert majd 48 év alatt nem kaptam erre választ..


valószínüleg frusztráltak valamiért, őket is bántották, ezért ők is bántanak mást, s leghamarabb azt aki közel áll hozzuk..s tudják , hogy fájdalmat okoznak..


elég lehet sajnálni az ilyen embereket akiknek ez okoz örömet!

2009. jún. 3. 07:49
Csalódottság, irigység... sokszor ez van a háttérben... igazából magukkal elégedetlenek szerintem és könnyebb másba rúgni... :(
2009. jún. 3. 07:49
met ettől érzik többnek magukat. Okosnak és uralkodónak.
2009. jún. 3. 07:49
Ennek az okát már én is kerestem, de igazi magyarázatot még nem találtam rá.
2009. jún. 3. 07:47
Miért okoz egyes embereknek örömet, ha másokat bánthat, főleg olyanokat, akik nem szolgálnak rá?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook