Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rosszindulatúság fórum

Rosszindulatúság (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2014. júl. 24. 12:51
Itt is van egy pár
103. Katinkaboszi (válaszként erre: 102. - Zizisicc)
2009. jún. 3. 14:29
helyes, attól marad mindenki fiatal :DDDDD
102. Zizisicc (válaszként erre: 99. - Katinkaboszi)
2009. jún. 3. 14:27

:o))))))

Nem ígérek semmit .... de nyitott vagyok .... :oDDD

101. H.Ancsi (válaszként erre: 99. - Katinkaboszi)
2009. jún. 3. 14:26
::))
100. Zizisicc (válaszként erre: 98. - H.Ancsi)
2009. jún. 3. 14:23

:oDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Köszi! :o))


Egyébként a soha mellé nyugodtan oda lehet biggyeszteni az egyéb kategórikus kijelentéseket, mint pl. a mindig, örökké, tuti biztos ..... és még sorolhatnám. :o))

99. Katinkaboszi (válaszként erre: 97. - Zizisicc)
2009. jún. 3. 14:19

ezért is van az a jó kis mondás, hogy sohase mond, hogy sose :DDD


a pacal, ha mát itt tartunk, ha finoman van elkészítve, igenis jó tud lenni :))

én a birkával voltam így, de mikor egy igazán finoman elkészítettet ettem, utána már én is megcsináltam és szeretjük ma is :))

Menj Ancsihoz, majd Ő csinál Neked finit :))


szárnykettéállás, jó, nagggyon jó :))

98. H.Ancsi (válaszként erre: 97. - Zizisicc)
2009. jún. 3. 14:00

Na végre, akkor mostantól már értem:::))))


Ja és majd én főzök neked olyan pacalt, hogy a szárnyad is kettéáll tőle, oszt majd jól megeszed..:)

97. Zizisicc (válaszként erre: 94. - H.Ancsi)
2009. jún. 3. 13:56

Szerinted? :o))


Számomra azt jelenti, hogy az, hogy valami még nem történt meg pl. velem, vagy az én életemben, az nem jelenti azt, hogy nem történhet meg a későbbiekben. Bármennyire is elképzelhetetlennek tartom most a jelenben.

Pl. egy "csacska" példa: azt mondhatom, hogy soha nem ettem pacalt - mert ez így igaz. De azt már nem, hogy soha nem fogok enni - mert ki tudja? Bár most úgy gondolom, hogy nincs gusztusom hozzá. :o)) Persze ez a pacalnál sokkal fajsúlyosabb dolgokkal is így van. :o))

Én azt tapasztaltam, hogy minél kategórikusabb, merevebb valaki ilyen téren, az élet annál inkább rávezeti a nyitottságra és a rugalmasságra. És ez nem mindig kellemes .... tehát jobb önként feladni ezeket a merev nézeteket.

96. Zizisicc (válaszként erre: 91. - Katinkaboszi)
2009. jún. 3. 13:42
:oDDDDDDDDDDDDDDDDD
95. genlips (válaszként erre: 1. - 36bb1d921a)
2009. jún. 3. 13:31

Sok az ember életében az igazságtalanság, ami miatt szinte meggebed az ember keserűségében.

Hétvégén láttam egy macskát és egy szöcskét. A macska vadászkedvből mindig oda ugrott, ahova a szöcske menekült. A végén abbamaradt az ugrálás, macska szaglászott, de nem érdekelte és odébb állt.

Nem csak velünk történik ilyen, hanem az állatvilágban is. Biztos véletlenül mi is agyontapostunk már hangyákat. Én speckó a pókokat ölöm le, hiába nem eszem meg (tehát nincs célja, csak az, hogy ne létezzen). Mik ezek, ha nem rosszindulatúság és igazságtalanság mással szemben?


Azt tudom mondani, előfordul, tovább kell lépni - ha tudsz, nem úgy, mint a szöcske...

94. H.Ancsi (válaszként erre: 93. - Zizisicc)
2009. jún. 3. 13:07
Dehogy , ezt egyszer hallottam valahol, de mit jelent?::))
93. Zizisicc (válaszként erre: 92. - H.Ancsi)
2009. jún. 3. 12:19
Te tudsz valamit .... :o))
92. H.Ancsi (válaszként erre: 90. - Zizisicc)
2009. jún. 3. 11:51
most az jön, hogy soha ne mond,hogy soha:)
2009. jún. 3. 11:49

Próbálom összegezni az eddig hallottakat, lehet nem fog sikerülni, nem kérek a főzetből emiatt :DDD


Magyarán mindenkiben ott a rossz, nem a rosszindulatúság, mert az más.

A rosszból, csak akkor lesz rosszindulatúság, ha talál magának az illető, legyen bárki, egy olyan alanyt, aki nincs magával szemben sem tisztában.

Mi több, a másikban is ott a rosszindulatú érzés, csak elnyomja, mert így gondolja jónak,és tartja magát.

Viszont ez akkor mégis rosszundulat mindenki felé, mert nem az igazi arcát mutatja.

Ha az igazi arcát mutatja mindenki lehet rosszindulatú is, majd bocsánatot kér és a másik vagy rábólint, vagy sem.

Az egyik rosszindulatú ember bevonzza a másik rosszindulatút, aki közben eltakarja még maga előtt is a maga rosszundulatát.


Azt megértem, hogy mindenkiben ott a rossz és a jó együtt, de hogy válik valakiben a rossz rosszindulatúvá, mert az egyik egy tulajdonság, a másik egy érzés.


Érzésünk a másik felé csak akkor van, ha belül tudjuk, hogy szeretjük, -nénk, de mivel irigység van benne a másik felé, nem meri bevallani magának sem az érzést, ezért inkább rosszindulatú felé.


ördögi kör, 22-es csapdája és még mondhatnám, mert ezek szerint, amit itt elmondtatok, elfogadható, természtes emberi tulajdonság, amit a másik hoz ki az adott illetőből, mert a saját rosszindulatúságát vetíti ki az egyénre. huh.


fogom a zsőnyegemet (nem elírás) és már ott ülök rajta, még mielőtt megvernétek :DDDD

90. Zizisicc (válaszként erre: 89. - H.Ancsi)
2009. jún. 3. 11:47
Áááá, sosincs késő! :o))
89. H.Ancsi (válaszként erre: 88. - Zizisicc)
2009. jún. 3. 11:47
Késő, mint említettem:)
88. Zizisicc (válaszként erre: 87. - H.Ancsi)
2009. jún. 3. 11:44
Na, akkor kotyvasztok én is valamit, hogy illőképp fogadhassalak! :oD
87. H.Ancsi (válaszként erre: 86. - Zizisicc)
2009. jún. 3. 11:32
Késő, már keresem a járgányomat, a főzet kész, jobb ha menekülsz::))
86. Zizisicc (válaszként erre: 85. - H.Ancsi)
2009. jún. 3. 11:26
Oh, bocsánat, visszavonom! Egy szó sem igaz az egészből ..... mármint, hogy boszi lennél ..... :o)))))
85. H.Ancsi (válaszként erre: 84. - Zizisicc)
2009. jún. 3. 11:07

Csak ne személyeskedjük, jó::)))


Most muszáj volt, mindenki előtt......::)))

Megyek haza, oda bezzeg nem jössz mi?

84. Zizisicc (válaszként erre: 82. - H.Ancsi)
2009. jún. 3. 11:05

Oh, nagyon is földi halandó vagyok, anyóssal, mindennel .... ;oD, de meg kellett tanulnom a dolgok mögé is nézni, egyrészt saját magam, másrészt a munkám miatt .... :o))

Nem vagyok tökéletes, de igyekszem kerülgetni a csapdákat ....


Bár, egy boszi hogy titulálhatja magát egyszerű földi halandónak, hmmmm? ;o))))

(és itt most rád gondoltam)

83. Zizisicc (válaszként erre: 81. - 40163fd81d)
2009. jún. 3. 10:59
Neeeeeem, csak asszociáltam a fürdőre .... odaát ..... :oDDDDDDDD
82. H.Ancsi (válaszként erre: 78. - Zizisicc)
2009. jún. 3. 10:57
Rendben, próbálom. Te pedig próbálj néha kicsit elvonatkoztatni és ugy nézni az életet, mint mi egyszerű földi halandók::))
81. 40163fd81d (válaszként erre: 80. - Zizisicc)
2009. jún. 3. 10:57
??Nem kell,vagy úgy gondolod ideje lecsapni?:))...engem?:)
80. Zizisicc (válaszként erre: 79. - 40163fd81d)
2009. jún. 3. 10:56

Pfffff! :o)))))

Hol az a lapát ....? :oD

79. 40163fd81d (válaszként erre: 78. - Zizisicc)
2009. jún. 3. 10:54
Köszönöm:))
78. Zizisicc (válaszként erre: 77. - H.Ancsi)
2009. jún. 3. 10:52
Próbáld meg időnként úgy nézni az életet/életedet, mintha egy színdarabot látnál egy színházban. Nézőként/kívülállóként sokkal jobban áttekintheted a rejtett szálakat, történéseket, a mozgató rugókat, sokkal inkább észreveheted azt, hogy mi valójában a fontos, és mi a felejtős, miért érdemes küzdeni, és mire jobb legyinteni. Ez a nézőpont lehetőséget ad arra is, hogy kevésbé vegyük véresen komolyan az életet. Amíg nyakig benne vagyunk, sokkal ijesztőbbnek, bonyolultabbnak tűnik az egész, könnyen eltévedünk benne ..... időnként kell egy kis rálátás, hogy el tudjunk igazodni. :o))
2009. jún. 3. 10:41

Az idézet szövegnek, számomra kicsit elvont szaga van, na jó egy kicsit. Erről beszéltem.:))

Én olyan egyszerű vagyok mint a mateklecke, és nem értem,mit akarsz irni, akkor...:))

76. 40163fd81d (válaszként erre: 75. - H.Ancsi)
2009. jún. 3. 10:30

Nem.

Légy szíves részletezd mire gondolsz?:)


...nem akarom félre érteni:)

75. H.Ancsi (válaszként erre: 74. - 40163fd81d)
2009. jún. 3. 10:29
Tudod te:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook