Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rossz típusú fotópapírt vásároltam. Használhatok mást a nyomtatómhoz? fórum

Rossz típusú fotópapírt vásároltam. Használhatok mást a nyomtatómhoz? (tudásbázis kérdés)


6. Baby-G (válaszként erre: 5. - Schybie)
2012. dec. 15. 16:51
Szia , nagyon szepen koszonom a segitsegedet , sikerult :)) Elso probalkozasom volt , szep kepek lettek :)
2012. dec. 15. 16:15

Én egy nyomtatványboltba dolgozok, ahol rengeteg féle fénymásolópapírt, fotópapírt, stb árulunk és használok. Szerintem teljesen mindegy. A lényeg hogy lézeres vagy tintasugaras a nyomtatód, illetve ugyanolyan legyen a papír is. A márka, az meg csak márka. Egyértelmű hogy a saját forgalmát akarja növelni!

Még a papírvastagság is fontos lehet, de általában 180gr-os fotópapírt árulnak asszem mindenhol.

remélem segítettem, ha van még kérdésed, nyugodtan írj

4. Baby-G (válaszként erre: 3. - 5bcf1b7c01)
2012. dec. 15. 16:14
Nem tudom miert jelent meg elso hsz-nek , cimnek adtam volna , kozben irtam a problemamat .
2012. dec. 15. 16:13
Ebbôl nem sokminden derül ki. Talán érthetôbben kellene fogalmazni.
2012. dec. 15. 16:12

Udv Mindenkinek !

Sajnos mar kibontas utan vettem eszre , hogy rossz tipusu papirt vettem , Epson nyomtatohoz valot , nekem pedig Canon van .

Az utasitason az all, hogy nem ajanlatos masik nyomtatohoz hasznalni , mert hardwer karosodast okozHAT .

van vkinek tapasztalat , tenyleg meg se probaljam , vagy nem kell ezt annyira komolyan venni ?

2012. dec. 15. 16:09
Foto papir kerdes

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook